Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 4 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 09, 2018 12:49 am

La fel cum şi eu ţi-am umplut golul lăsat de Jr şi de faptul că e la fel de ocupat ca Levi. Pe lângă asta, ce femeie mai accepta să fie cu un hibrid? şi zâmbeşte. Suntem conştiente că una fără cealaltă vieţile noastre ar fi extrem de seci, aşa că hai să tăcem odată. Fă-te fată şi hai în dormitor. Vreau să mă joc şi cu partea aia a ta. Acum i-a venit în cap rezolvarea pentru stăpânirea lui Akame, fără ca organul bărbătesc să o afecteze în vreun fel.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 09, 2018 12:52 am

Brunetul n-are nimic împotrivă și se face înapoi în fată. Se teleportează cu bruneta în camera lor și o lasă pe ea deasupra. Că poate e unul dintre momentele în care bruneta vrea să conducă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 09, 2018 1:08 am

Cele două au parte de un moment intim şi afectuos prin intermediul unor jucării sexuale pe măsură, până se satură. Şi de acolo le merge bine, cel puţin când sunt împreună.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 09, 2018 1:11 am

Dar viața asta frumoasă nu ține mereu la infinit. Akame a primit mesaj de la Jr că e acasă și că are nevoie de ea. Nu vrea să o amestece pe Cecilia aici, așa că pleacă la brunet după ce viitoarea mămică pleacă în vizită la Celia.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 09, 2018 1:22 am

Pe moment, fiecare trebuie să îşi vadă şi de viaţa ei personală. Cecilia, totuşi, era curioasă de cum se înţelege Akame cu Jr, pentru că ea nu vorbea prea des despre subiectul acesta. Vizita la casa blonzilor şi la nepotul ei era o minciună, deci, doar pentru a o lăsa pe Akame să fie cât mai naturală acasă cu Jr şi pentru a o putea spiona. Deocamdată nu o urmăreşte, dar o să se teleporteze mai târziu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 09, 2018 8:43 am

Akame doar ce ajunge la casa ei și îl vede pe Jr bandajat. Te întorci acasă după aproape un an și când o faci, o faci ca să-ți tratez eu rănile ă? comenta blonda ce îl înțepa puțin. Care e problema ta? Ești bună, dă-te dracu, poți avea pe oricine dacă chiar vrei. și o înțeapă și el. Akame oftează și ca să nu-l lase neajutorat începe să-i trateze rănile. În plus am nevoie de bani. Fute și tu un bogătan dinăsta și i-ai banii. Că la asta te pricepi. îi spune brunetul fără să se gândească la ea. Nu mai fac eu misiuni de genul. Mi-au ajuns. comentează calmă , ignorând tonul lui. Poftim? Ai făcut pe curva atâția ani și acum te lași? E o glumă nu? și acuma se uită la ea. Akame nu zice nimic și-l lasă doar cu ,,seen”
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 09, 2018 9:58 am

Bruneta noastră se prefăcute intr-o umbra și își ascunsese energia ca sa vadă tot. Nu îi convenea ce auzea, căci se pare ca jr era chiar mai nesimțit ca Levi, dar deocamdată nu intervenea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 09, 2018 10:59 am

Da,da, gata cu gluma. Dacă te-ai lăsat te reapuci acuma. Că marele tău atuu e că știi cum să te fuți și că arăți bine. Dacă e o iei și pe sorăta cu tine că v-am tot văzut împreună de ceva timp iar împreună faceți mai mulți bani. îi zice brunetul ca ultimul nesimțit. Serios? Numai la bani și la putere te gândești și acuma? Fiul nostru a devenit tată și nici măcar un mesaj nu i-ai putut trimite. Ca să nu mai zic că eu singură l-am crescut mai mult. În plus acuma te iei și de o persoană pe care o iubesc foarte mult. Sincer nu mai pot să te sufăr. Mi-a ajuns. Am zis să fiu cu tine pentru că semeni cu tata. Dar a fost cea mai proastă decizie pe care am putut să o iau. iar tonul calm al blondei a devenit unul foarte rece , în mâna dreaptă deja are Chidorii iar privirea ei e țintită de a îl ucide. Că da, poate că are blonda titlu de erou. Dar a moștenit sângele rece al lui Izaya și când vine vorba să omoare pe cineva, că e bine sau nu, n-are probleme.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 09, 2018 11:27 am

Deși se comporta nasol și chiar ar fi meritat o bătaie, Cecilia nu poate sa o lase pe Akame sa îl omoare pe Jr chiar așa. Se teleporteaza deci în spatele ei repede și prinde mâna cu chidori. Dacă nu moare intr-o misiune, tot moare de bătrânețe și e mai bine așa decât sa îl ai pe conștiință.. zice calm, deși pe brunet îl privea cu dispreț.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 09, 2018 12:17 pm

Nu m-am amestecat în certurile tale cu Levi decât atunci când zicea de mine. Te rog să nu o faci nici tu. și are aceeași privire rece și cu ea în momentul ăsta. Că da, blonda nu e în cele mai bune condiții mentale în momentul de față.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 4 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 100 Previous  1, 2, 3, 4, 5 ... 52 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum