Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 3 of 100 Previous  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jun 08, 2018 11:35 pm

Cecilia se trezeşte şi ea mai târziu şi simte energia lui Akame în casă, aşa că nu leneveşte în pat şi merge la ea. Fă-te băiat chiar acum! îi zice pe un ton serios, fără nici o altă replică.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jun 08, 2018 11:40 pm

Akame nu comentează și se face brunet, cu tot cu haine. Ai anumite nevoii speciale de vrei să fiu așa? întreba normal fără să știe ce se petrece. Dar dacă Cecilia vrea ceva, îi va acorda cât se poate de repede.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jun 08, 2018 11:43 pm

Ea îl împinge tare ca să cadă pe canapea şi se pune peste el, apoi îl sărută. Deşi eu am creat iluzia aia ieri, nu am putut să controlez un lucru... Faptul că faţa lui Levi era mereu înlocuită de chipul tău când ne-o trăgeam. îi spune după.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jun 08, 2018 11:47 pm

Și vestea asta îi mângâie orgoliul brunetului și zâmbește natural când află de vestea asta. Oh. Știam că mă iubești. Dar nu știam că-s și bărbatul visurilor tale. și o mușcă de buză și o mângâie de fund. Pentru că ești o viitoare mămică ascultătoare o să te răsplătesc. Ia zi, ce-ți dorești cel mai mult în momentul ăsta? și o privește în ochi cu o privire șarmantă, asemănătoare cu privirea unui diavol foarte puternic și foarte frumos.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jun 08, 2018 11:58 pm

Cecilia se excită când vede cu ce atitudine o abordează, dar nu crede că e bine în starea asta să facă sex cu adevărat. Păi...cel mai mult vreau să mă foloseşti, dar nu e recomandat în perioada asta.. răspunde cu o mică părere de rău şi se gândeşte la o altă activitate.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 09, 2018 12:02 am

Akame știe cel mai bine cum e o femeie gravidă, așa că nu o ia ca pe un refuz. Ba chiar rămâne în continuare la fel și îi atinge buza inferioară cu degetul mijlociu. Știu că nu doar mie îmi lipsește activitatea sexuală. Dar tu ai un talent special cu buzele tale sexy și știi la ce mă refer. Ce zici să-ți acord libertate totală și să-mi faci o felație cum vrei tu? întreba brunetul cu același ton de dinainte.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 09, 2018 12:35 am

Well, şi asta era o opţiune, însă înghiţitul, cu un prunc în burtă, era iar o problemă. Dar face ea cumva să nu fie nevoie de înghiţit. Adică eu sunt o soţie perfectă şi tot eu să te răsplătesc pe tine? Pentru ce? îl întreabă trăgând puţin de timp, că doar nu se lasă aşa uşor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 09, 2018 12:39 am

Tragi de timp. Înseamă că nu vrei. Ok, nu mă deranjează. și se întinde în pat leneș. O ia direct ca să ii vadă reacția într-o situație de genul. Akame ii recunoște metodele ei de eschivă așa că n-are sens să se implice mai mult când e cu copil în burtă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jun 09, 2018 12:41 am

Ea se strâmbă şi se pune cu fundul pe bazinul lui, stând cu spatele drept. Şi tu faci pe supăratul din nimic, ceea ce înseamnă că nici tu nu vrei. răspunde cu aceeaşi monedă. Păi ce? Brunetele din familia asta sunt nişte încăpăţânate care nu se lasă mai prejos sub nici o formă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jun 09, 2018 12:45 am

Dacă nu era bebelușul deja te călăream până rămâneai fără voce iar cracii îți amorțeau câteva zile. și face acum pe încăpățânatul și el,dar într-un mod mai drăguț. În plus merit și eu mai mult că îmi dau silința să te fac fericită când alții te ignorau.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 100 Previous  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum