Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 65 of 100 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 82 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 19, 2018 12:52 am

Celia ştie că Ragnar e mai sensibil la asta aşa că îi acoperă ochii la anumite faze. Şi-a făcut multe griji dar acum e totul gata şi Klaus e desemnat câştigător, cu zgomot, oameni care aplaudă şi strigă şi coroana. Coroana trebuie să îi fie înmânată de regele vampirilor, aşa că un slujitor i-o aduce lui Jimin pentru a i-o pune fiului său. Între timp vin şi medici pentru a-l lua pe vampirul învins şi pe Klaus după încoronare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 19, 2018 12:56 am

Jimin ii acordă premiul și o scurtă felicitare, îl lasă pe el în lumina gloriei că merită. Klaus se bucură de victorie și așteaptă să fie tratat. Sus Ragnar o strânge de haina mamei, în timp ce Kaneki se distrează. Frumos spectacol. Mai vreau.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 19, 2018 12:58 am

Shirley se uită la Kaneki şi chicoteşte. S-a terminat. El e câştigătorul. Într-un fel foarte ciudat, îţi e rudă, să ştii. şi îi face semn să se ridice că acum pot pleca acasă. Bella voia şi ea să-şi felicite fratele, dar după ce e tratat. La fel şi Celia, aşa că blonzii decid să mai rămână prin preajmă o vreme.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 19, 2018 1:05 am

Micuțul nu înțelege, dar nici nu întreabă. Pleacă cu părinții înapoi pe insulă liniștiți. Klaus e la tratamente și după e eliberat să se distreze. Ragnar e fericit când îl vede pe tatăl lui și merge să-l ia în brațe.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 19, 2018 1:09 am

În spatele fetelor era şi Serena care voia să-şi felicite băiatul de care era mândră şi să aibă o discuţie serioasă cu el, aşa că nu se grăbea încă. Felicitări, fraiere. Se pare că de data asta ai ajuns deasupra mea, dar n-o să te las mult timp, să ştii! îi urează Bella ca o soră grijulie dar şi competitoare, după îl îmbrăţişează şi ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 19, 2018 1:14 am

Mă aștept la orice de la tine. chicotește puțin după care își ia sora în brațe. Să nu mă lași singur cu rangul ăsta că o voi lăsa mai moale.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 19, 2018 1:22 am

Te pun la antrenamente cu Allan. îi răspunde şi după se uită după brunetul ei şi vede că nu e pe acolo. Se pare că trebuie să mă uit după el şi să mergem acasă mai devreme să vedem ce face Bakugo. Ja ne! iar cu asta îşi ia la revedere. Serena n-are răbdare să vorbească Celia înaintea ei, aşa că îi face semn lui Ragnar să iasă puţin din încăpere şi să o lase singură cu băiatul ei. Când camera e goală, doar cu ei doi, răsuflă lung. Sunt mândră de tine. îi spune de început şi îl sărută pe frunte. Faza e că acum o să ai responsabilităţi şi aici şi o să fii o ţintă mai mare pentru ceilalţi vampiri, chiar şi pentru cel pe care l-ai bătut în finală. Familia ta trebuie să se antreneze ca să fie pregătită pentru orice atac. continuă cu o seriozitate de mamă preocupată. Şi ea a urmat antrenamente grele cu Jimin când a devenit vampir şi regină a vampirilor, dar ca mamă, tot nu a putut deveni îndeajuns de puternică.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 19, 2018 1:25 am

Știu deja asta mama. Nu trebuie să te repeți. ii răspunde copilul zâmbind. Știe că Serena se implică mai rar, așa că o lasă să vorbească mai mult fără să o întrerupă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 19, 2018 1:32 am

Ea se pune pe un scaun şi aprinde o ţigară, apoi îi aruncă şi lui pachetul, că poate vrea. A da? Atunci îţi mai zic o chestie la care nu ştiu dacă te-ai gândit până acum.. Anume: că ar trebui să mai faci copii. Mulţi vampiri o să te aibă în vizor, cel mai probabil inclusiv vampirul din finală care a pierdut la limită cu tine. Un singur moştenitor nu este destul. Poate Ragnar n-o să vrea lumea asta sau poate o să îi se întâmple ceva. Cu cât e o familie mai mare, cu atât e mai protejată. explică pe un ton neutru şi se uită către geam. Ştim toţi din familiile astea că Celia ţi-ar dărui alţi moştenitori cu toată onoarea de pe planetă. Ideea e dacă vrei tu. Eu nu te pot obliga, ci doar îţi pot spune ce e cel mai bine să faci. Abia apoi, dacă te decizi, discuţi cu ea despre asta. Nu-i da speranţe dacă nu vrei sută la sută.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 19, 2018 1:48 am

Klaus stă și se gândește mai aprofundat. Acum nu mai e chiar un copil, are în jur de 25 de ani și e un adult. Într-un fel ai dreptate aici. Că nu mai sunt chiar un copil. și își aprinde și el o țigară. O să discut asta cu Celia în seara asta. N-am de gând să fac copii foarte des. Vreau să mă bucur de viață cu Celia. Dar odată la câțiva ani e în regulă pentru mine.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 65 of 100 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 82 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum