Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 73 of 100 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 86 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 22, 2018 11:41 pm

Bruneta oftează şi înghite în sec. Ar trebui să ştii că te-am iubit incredibil de mult. Nu am vrut un copil ca să îmi axez atenţia asupra alcuiva, ci ca să formez o familie şi să fiu legată de tine pe veci. spune şi ea sincer concluzia la care a ajuns aseară când nu putea dormi. Dar tu nu ai înţeles asta, ai vrut să-l omori şi normal că n-am mai putut avea încredere în tine. Voiam să-l cresc şi de asta am ajuns să-i acord lui mai multă atenţie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 22, 2018 11:45 pm

Off, dragă, puteai să îmi fi spus mai devreme. Știi că eu mai mult mă bazez pe reacții și gânduri pe moment. M-ai prins în momentul când eram foarte copil și nu puteam judeca... și după se uită în jos. Putem face ceva să fim ca înainte?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 22, 2018 11:51 pm

Problema era că Celia, ca oricare brunetă din familie, trăia intens orice moment, mai ales depresiile şi tristeţea, aşa că nu poate răspunde indiferent de cât de mult îşi doreşte. Lasă tacâmurile jos şi începe să plângă. Eşti un prost! Am pierdut atâţia ani şi am trecut printr-o sarcină singură în depresie pentru că tu ai crezut că pruncul e făcut ca să te pună pe tine pe locul 2?! zice de data asta tare. O poveste ca în filmele cu proşti (+puţină dramă).
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 22, 2018 11:58 pm

Uite de-aia e nasol să combini o brunetă cu un vampir. Iese o combinație de genul. Klaus se simte și mai vinovat decât era inițial așa că lasă și el tacâmurile. Așa e. Sunt un vampir loial ce cere foarte multă atenție. Scuze că am fost de necontrolat. și era și el o stare de tristețe ca a ei, dar nu plânge. Se ridică astfel de la masă și merge la ea. Îi șterge lacrimile cu o batistă. Știu deja că nu mai putem fi ca înainte de Ragnar. Trebuie să o luăm pe un nou drum. Celia, ce zici să devii soția mea și să nu mai avem secrete față de noi? iar în fața ei deschide cutia în care era inelul. Că da, acum simțea și Klaus că au nevoie de o schimbare importanta ca sa salveze relația lor
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jul 23, 2018 12:08 am

Se putea şi varianta 'bătaie toată ziua pentru cine e mai tare' adică Shirley x Jimin. Noroc că universul a evitat asta. Bruneta se uită la cutiuţă cu ochiii roşi şi nu-i vine să creadă ce tocmai face Klaus. Eşti sigur? întreabă emoţionată. Nu mai voia să facă o greşeală care să-i coste o altă ceartă de câţiva ani.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jul 23, 2018 12:10 am

Da. Nu vreau să te pierd și simt că e momentul să mergem mai departe cu relația noastră. și se pune în genunchi ca să fie la același nivel.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jul 23, 2018 12:22 am

Atunci simte fata Cum devine incredibil de fericita și îl ia repede în brațe. Atunci vreau sa devin soția ta, Klaus. răspunde sincer.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jul 23, 2018 12:24 am

Klaus o ia în brațe, după care ii ridică palma la nivelul feței. Pot să pun vergheta, nu? și zâmbește larg după mult timp, fericit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jul 23, 2018 12:26 am

Ea se șterge repede cu cealaltă mana de lacrimi și da afirmativ din cap. Se descărcase și aparent totul era bine intre ei, intr-un timp chiar foarte scurt.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jul 23, 2018 12:31 am

Ăsta probabil a fost testul lor pe care l-au trecut cu brio. Mergem acum să vedem ce face micuțul? Probabil s-a trezit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 73 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 73 of 100 Previous  1 ... 38 ... 72, 73, 74 ... 86 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum