Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 74 of 100 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 87 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jul 23, 2018 12:35 am

Cu brio după aproape 5 ani de zile. Dar măcar l-au trecut. Pentru o viață de vampir, 5 ani sunt foarte puțin oricum. Trebuie sa mă spăl pe față. Dar vezi dacă e treaz și cheama-l la masa ca sigur îi e foame dar rușine sa vina singur. răspunde calmandu-se total. Se uita la verighetă cu foarte mult drag.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jul 23, 2018 12:40 am

Sigur. astfel Klaus își face îndatorirea și pleacă către camera unde era micuțul și îl găsește treaz. E așa cum zicea Celia. Îl ia de mână și îl duce în sala de mese ca să mănânce și el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jul 23, 2018 9:16 am

Pai nu își cunoaște ea copilul? Ba normal ca da. Se spală pe fata la baie și sta acolo câteva momente sa se gândească la tot ce s-a întâmplat și oftează. După se uita la verigheta și zâmbește. Nici nu mai știa ce e în capul ei, dacă sa plângă (de la toata perioada dinainte) sau sa râdă (având în vedere viitorul pe care si-l dorește Klais cu ea). Pana la urma, dispare roșeața de la ochiii ei și iese din baie sa vadă ce face Ragnar. Mănâncă bine, sa te faci mare și puternic. îi zice când îl vede și îl sărută pe frunte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jul 23, 2018 9:45 am

Micuțul copil mânca cât putea în momentul acela. După care se uită la mama lui și observă inelul ce strălucea de la raza soarelui. Ce inel frumos ai, mama!
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jul 23, 2018 11:17 am

Datorita lui strălucea și Celia, am o mama și soție fericita. Ea se uita la băiețel și după la Klaus. E de la tatăl tău. Un semn al iubirii eterne. îi explica mai filozofic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jul 23, 2018 11:53 am

Ragnar nu înțelegea, dar cât timp mama și tatăl lui se înțeleg, era fericit. Mă bucur pentru tine.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jul 23, 2018 12:07 pm

După ce termini de mâncat, o sa mergi cu un servitor în gradina ca sa îți explice regulile de aici, având în vedere ca o sa petrecem cu siguranță ceva timp în Roma. îi spune blând și se uita la Klaus. Voia sa facă cumva sa fie bine pentru toți, adică fiul ei sa fie educat ca un vampir adevărat și Klaus sa nu mai simtă ca este pus pe locul doi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jul 23, 2018 12:38 pm

Klaus a pus și el niște vorbe ca servitorii să nu ii dea multe reguli lui Ragnar, să ii dea doar cele necesare și să fie prietenoși cu el. Ragnar o ascultă pe mama lui și e condus de către o servitoare către grădină. Era una foarte mare ce are o gamă variată de flori și copaci. Copilului ii place iar servitorul respectiv era un vampir mai bătrân ce s-a ocupat de grădină de când s-a făcut conacul. Acesta ii povestește mai întâi de flori lui Ragnar ca să se împrietenească cu el. Iar părinții privesc de pe fereastră. Pare că îi place.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jul 23, 2018 7:41 pm

Da.. Și servitorii își fac bine munca. continua ea fericita ca băiețelul nu are probleme în acomodare. Bănuiesc ca o sa stăm câțiva ani aici, nu? Pana se obișnuiește lumea cu noul conducător.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jul 23, 2018 11:53 pm

Da. Minim 5 ani trebuie să avem reședința aici, așa e în regulament. ii răspunde calm. Nu o să il ținem izolat de lume. Îl vom duce pe Ragnar să vadă și alți copii
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 74 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 74 of 100 Previous  1 ... 38 ... 73, 74, 75 ... 87 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum