Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 78 of 100 Previous  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 89 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jul 25, 2018 1:12 am

Ei se pot ocupa de terenul de afară pana ne asiguram noi ca blocurile sunt goale și verificam de bombe. propune mai util. Ca nu au după ei doi protejați, ci eroi de asemenea. Julietta și Bella bat repede doi oameni ca sa le ia măștile și se uita împrejur foarte atente. Dintr-o data se aud pași grei și zgomotoși, de la niște roboti cu înfățișări umane ce vin către ei și îi înconjoară.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jul 25, 2018 9:46 am

Astfel Klaus și Celia fug din clădire în clădire pentru a scăpa de bombe în timp ce Hans cu Aurora se ocupă de cei din afară. Allan pe partea cealaltă se gândea mai mult cum să evacueze civilii decât la bătaia în sine
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 26, 2018 1:43 am

Nu prea poți salva civili dacă ești înconjurat de infractori. Julietta nu se poate gândi la alt plan, decât sa se bata cu ei ca sa mai diminueze numărul. Acasă, transmisiunea încă nu revenea asupra celor trei și Hope decide sa se retragă pe furiș din mulțime. Raven o simte și se uita după ea. Deși devenise mai rece, tot ținea la sora ei mai mica și voia sa aibe grija de ea când nu sunt părinții.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 26, 2018 12:35 pm

Micul Kaneki le-a văzut pe fete că plecau. Așa că le urmărește și el fără să atragă atenția.Unde plecați? întreba pe un ton normal.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 26, 2018 12:43 pm

Hope se opreşte în pragul uşii şi se uită la cei doi. Eu mă duc să o ajut pe mami. Am o presimţire proastă. Shirley vede cum cei trei copii s-au evaporat şi bănuieşte că nu o să stea acasă, dar nu-i opreşte. Consideră că aşa poate observa comportamentul lui Kaneki mai bine, pentru că putea trimite o cameră de filmat oriunde după el. Păi nu-i Shirley a noastră atotştiutoare? Ba este. Cum să te duci acolo? E prea periculos pentru noi deocamdată! răspunde Raven ca o soră responsabilă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 26, 2018 12:47 pm

Dacă o să fie urât o să ajute mama și papa. Așa că nu te îngrijora. și o ia de mână pe Hope ca să nu plece. Micuțul știa de cameră și ce făcea mama lui, așa că face pe îngerașul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 26, 2018 12:50 pm

Ba mă îngrijorez! Până ajung ei, poate o să fie prea târziu! insistă Hope. Nu voia să fie nepoliticoasă, dar nici să stea în casa aceea şi să privească.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 26, 2018 12:52 pm

Dar dacă pleci tu o să mori... Iar eu aș plânge dacă prietena mea ar dispărea. și are o față tristă cu ochii înlăcrimați.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jul 26, 2018 1:05 pm

Fetiţa se uită la el cu ochii mari, devenind mai calmă. Înafară de Shirley şi probabil Izaya, nimeni nu-l mai bănuia deocamdată pe Kaneki de chestii rele, iar cum Hope era un înger, tinde să vadă binele în el şi cedează. Dacă mami păţeşte ceva, şi eu o să plâng, să ştii.. apoi răsuflă şi dă să se întoarcă în sufragerie unde erau toţi. Shirley e puţin dezamăgită că n-au plecat şi se încruntă scurt, dar îi trece repede când îşi lasă capul pe umărul lui Izaya.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jul 26, 2018 1:16 pm

Kaneki și fetele se pun pe canapea și se uită. După care micuțului ii tresare un gând. Da chiar. Unde e tatăl vostru? și se uită la fete. Izaya in schimb se gândea că Kaneki face așa ca să o supere pe mamă mai mult. Dar nu o zice.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 78 of 100 Previous  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 89 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum