Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 18 of 100 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 59 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jan 02, 2019 11:36 am

Aici o sa mergi la o școală normala, dar totuși o sa continui antrenamentele cu Akame, ca să nu îți pierzi potențialul. O sa fie totul bine. ii explica frumușel și îl pupa pe frunte. Acum ca au despachetat tot și casa arata cât de cât ca are viata (deși e toată alb-negru cum le place fetelor), sunt pregătiți sa înceapă noua viata. Rămâne doar ea cu Akame sa fumeze pe balcon și se uita la priveliștea frumoasa, verde. Mi-ar plăcea sa merg și eu în misiuni iar, sa ma folosesc de ce m-ai reinvatat, dar nu îmi permit sa vin acasă asa rar sau rănită. Vreau sa am grija de Damian, ca cine știe dacă e predispus la depresie sau nu.. Poate găsesc un post de secretara la baza de eroi. Dacă nu, îmi iau un job normal și liniștit. Trebuie sa fac și eu ceva, sa nu fiu toată ziua în casa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jan 02, 2019 11:59 am

Ești veterană în industrie. Sigur te vor ajuta cu un loc de secretară. și face Akame în aer un cerc de fum. Și îți cam dau dreptate cu depresia. Eden a fost depresiv o perioadă din cauza genei mele. Nu vreau să știu cum ar fi Damian depresiv având în vedere că a luat gena de la amândoi. după stă pe gânduri. După care ii pune mâna pe burtica Ceciliei. Când o să fie mare și nu va mai avea nevoie de noi o să mai facem copii. Ar fi interesant dacă ai rămâne gravidă cu gemeni odată.. și chicotește puțin după
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jan 02, 2019 12:14 pm

Fata zâmbește cu drag și pune o mana peste cea a surorii ei. Sigur am reuși. Nu m-ar deranja. ii răspunde blând. Tu o sa continui sa fii agent secret, nu?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Jan 02, 2019 12:18 pm

Cât timp e nevoie de mine da. Nu mă ocup de toate problemele, de astea se ocupă ăștia mai mici. Mă implic doar la chestii ce ar aduce haos, dezastre sau războaie. și se uită și Akame la cer. Vreau să stau cât de mult pot cu amândoi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Jan 02, 2019 1:07 pm

Misiunile periculoase ar îngrijora-o pe mămica, dar are încredere în puterea lui Akame și accepta. Și eu îmi doresc asta. Damian o sa aibă nevoie de tine. Și eu la fel.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 03, 2019 8:05 pm

O să îi povestesc tot de îndată ce se acomodează aici. Să nu ne mai ascundem atâta. și chicotește puțin. După se face în brunet. Trecem la acțiune sau mai aștept?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 03, 2019 8:14 pm

Ea se muşcă de buză şi intră în dormitor cu el. Păi dacă tot ai depus efortul de a te transforma, să te mai şi refuz? Nu pot fi aşa nesimţită. zice drept scuză, repede, apoi cade pe pat şi îi face semn să vină după ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 03, 2019 8:16 pm

Akame nu stă pe gânduri și se pune peste ea în pat. Palmele le așează pe pieptul ei și o strânge tare, în același timp o sărută pasional,cu multa poftă
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 04, 2019 8:39 pm

Uite un alt cuplu care are parte de o partida pe cinste. Trec câteva luni și Klaus este chemat la conac pentru nistre probleme, oportunitate prin care Celia se sfătuiește cu el ca ar fi mai bine ca băieții lor sa învețe cu ce se mănâncă titlul ala și sa se mute acolo câțiva ani pentru a-i educa. Deci o alta familie părăsește orașul natal. Singurii rămași, veterani, sunt Kaneki, Raven și Lolo. Bakugo pleacă cu ai lui peste hotare, în inima Spaniei, părinții lui considerându-l un mediu mai prielnic pentru el. În timpul asta, copiii rămași n-au avut parte de evenimente prea importante. Shirley avea planurile ei, iar ca să îl introducă și pe băiețelul ei într-un nou capitol al vieții, vrea acum sa îl cupleze cu Raven. Fata e în depresie și băiatul nostru vreau sa prindă mai mult curaj. Ce zici de ei doi împreună? Oricum ar fi temporar. Știu deja unde duce povestea. se sfătuiește cu Izaya ca să facă lucrurile mai interesante.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 04, 2019 10:07 pm

Puțin cam diabolic să profităm de o depresie. Dar merge. Vorbesc eu cu Kaneki să stea cu ea. Că se știu de ceva timp și poate se vor plăcea pe bune o perioadă. spune motănelul gânditor, doar că de dasta e de un alb pur, nu negru.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 18 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 18 of 100 Previous  1 ... 10 ... 17, 18, 19 ... 59 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum