Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 44 of 100 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 72 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 2:58 am

Fiind în camera luptătorilor, sunt și eliberați. Bruneta ii strange pe oamenii ei rămași într-un colt. Nu vreau sa mai muriți. Va luptați cât e necesar, doar când sunteți chemați și ucideți dacă e nevoie. Când o sa întru eu cu Hope în ring, o sa cautam o cale de ieșire. Atunci voi stați aici pana va scoatem noi în siguranță. le explica în soapta apoi le face semn sa se împrăștie în camera, ca sa nu lungească vorba. Nici ea nu știa ce o sa ii aștepte, dar trebuie sa fie puternica pentru oamenii ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 11:03 am

În momentul actual Colosseumul era închis pentru public și se pot plimba pe acolo. În același timp, afară, Damian se uita la locurile pt public și cele refale6
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 11:22 am

Daca tot li se da voie, Raven merge cu Hope sa analizeze locația. De la camera, trec printr-un tunel și ajung în arenă. Soarele bătea foarte tare. Raven își da gluga jos și se uita împrejur. Sunt paznici aici. Cred ca ne-ar fi mai ușor sa e evadam cand e lume. Asa ne putem pierde printre ei și crea agitație care i-ar mai încetini pe paznici. spune încet către Hope. Fata da din cap și se uita și ea. Majestate, acela nu este paznic. spune când îl vede pe Damian. Avea o privire de vulture.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 11:26 am

Damian nu le observă pe fete și o ia înainte. Sare de la locurile publicului către arena propriu zisă. Aude un sunet ciudat provenit de la o cușcă din zonă, așa că se duce acolo să vadă ce se petrece
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 11:29 am

Mai știi ca au zis ca fiul regelui vizitează des colosseumul. Care sunt șansele sa fie el? Bănuiesc ca nu oricine are acces când e închis. ii spune cu un mic zâmbet și îl urmărește cu privirea. Ele erau în mijlocul câmpului de lupta, deci vedeau foarte ușor unde merge băiatul și ce face. Doar ca nu știau ce se afla acolo unde se duce el. Hope ar fi mers după el sau sa ii atragă atenția, dar încă nu era momentul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 11:33 am

Damian ajunge în Colosseum și intră într-un tunel. La capătul acestuia era un leu uriaș, alb, de mărimea unei statui înalte. Animalul regal rage și Damian întinde mâna. Animalul îl miroase și vede că are sânge regal, așa că animalul se alintă puțin la palma lui.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 11:37 am

O fi vreun singuratic. Ceea ce înseamnă că după nunta o sa fie ușor sa îl omor și sa preiau titlul. spune Raven in soapta și se așează în fund. Totuși, Hope e ușor îngrijorată. Majestate, se joaca cu un leu gigantic. Dacă e închis aici, evident ca odată și odată o sa ne pună sa ne luptam cu el. O sa îl răpunem din doua părți și gata. ii zice simplu, fără sa se strofoace. Mai bine cautam puncte cheie ca să avem avantaj aici. zice și pune mana pe pământ. A învățat de acasă sa se folosească de orice împrejurare pentru a câștiga o lupta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 11:40 am

După câteva minute lasă animalul să se odihnească și pleacă. Revine la locul luptei din arenă și sare înapoi la locurile publice și pleacă de acolo să mai vadă și alte locuri.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 11:45 am

Hope scoate de la spate cutitasul. Voia sa îl arunce spre băiat ca să ii atragă atenția, dar Raven o oprește calm. Și dacă ne vede acum, nu o sa ne creadă și nu o sa ne scoată tribul. Încă o zi nu murim aici. O sa avem o evadare spectaculoasa. ii spune cu un mic zâmbet. O sa am nevoie de tine ca la fiecare lupta sa furi discret câte o arma de la inamic. În funcție de lupte, facem restul planului. Pe bruneta nu o deranja sa aștepte ca să iasă totul bine, asa ca se ridica frumos și se scutura de praf. Suntem în mijlocul arenei, oricum. Sigur ne-a observat dar nu ii pasa. apoi zâmbește și o ia pe Hope sa dea o tura de cerc ca să vadă toate întrările și ieșirile din colosseum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 11:50 am

Astfel cât timp fetele fac planuri, Damian își amintește cine e de-a lungul timpului. Iese pe ascuns cu femeile tinere din regat ca să facă sex cu ele pe unde apucă și în restul orelor mai se ocupă de antrenante fizice și de educație.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 100 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 72 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum