Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 50 of 100 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 5:12 pm

Fata face iar o plecăciune. Mulţumesc. O să îi comunic. şi cu asta pleacă din castel şi se întoarce la restaurant. Toţi terminaseră, dar Raven o aştepta pe Hope ca să îi dea raportul şi să ştie ce face. Argintia face iar o plecăciune şi se scuză ca să vorbească puţin cu bruneta. Îi spune ce a zis regele şi bruneta oftează, după se întoarce la prinţ. Aparent, a intervenit o urgenţă. Ce zici să ne revedem în două ore în grădina în care ne-am oprit prima oară? îi spune calm, tratându-l de la egal la egal.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 5:15 pm

Umm, bine. Probabil e ceva serios.Ne vedem acolo. îi răspunde politicos, a fost luat în surprindere, daar nu ii strică prea mult combinația.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 5:22 pm

Hope ia oamenii şi pleacă separat de Raven. Ea merge la paznici şi face acelaşi lucru cu tatuajul, asigurându-se înainte că Damian nu a urmărit-o. Intră la rege şi face o mică plecăciune. Îmi pare rău că mă afişez aşa. Am fost atacati pe drum. Câţiva oameni mi-au murit şi zestrea mi-a fost furată. le zice direct. Că doar era puţin nearanjată, cu piciorul bandajat şi câteva zgărieturi pe faţă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 5:31 pm

Regele se uită în globul lui de cristal să ii zică dacă minte, vede că a zis adevărul. Fiul meu e moștenitorul celui mai bogat regat din regiune, ce poți să îi oferi ca să te accept drept logodnica lui? întreba regele serios
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 5:47 pm

Brunetei nu i s-a spus că trebuie să se dovedească potrivită, ci credea că astea au fost deja aranjate, dar se adaptează. Majestate, permiteţi-mi să fiu directă. Dacă regatul vostru este cel mai bogat, înseamnă că nu vă mai trebuie nimic, deci orice aş avea eu de oferit material nu ar fi destul. Însă... V-am cunoscut fiul deja, doar că nu ştie că eu am venit pentru el. A spus că pentru el, zestrea nu e aşa de importantă pe cât este sufletul fetei. Am titlul de cea mai frumoasă fată de pe pământ şi cea mai bună luptătoare tribală. Mama a murit la naşterea mea şi tata m-a învăţat să conduc cât de bine un regat. Tribul nostru din deşertul Negev este bine cunoscut şi temut pentru luptătorii pricepuţi, ceea ce ne-a creat şi mulţi duşmani. Nu ştiu cât v-ar ajuta orice aş putea oferi înafară de încrederea mea cum că sunt recunoscută şi strategică. Cea mai mare asasină, Lolo Bloodstone, este în temniţa din colosseum acum, învinsă de mine. Dacă asta nu este de ajuns, o să mă întorc acasă. Însă, aş zice totuşi să îmi oferiţi şansa la o întâlnire adevărată cu prinţul şi să îşi dea şi el cu părerea după. explică calm şi după zâmbeşte. Avea încredere în ceea ce poate.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 9:26 pm

Regele era convins dinainte, dar o testa pe copilă. Era de acord ca fiul lui să stea cu o femeie mai serioasă cu care să își facă o familie. Fiul meu are nevoie de o femeie serioasă și cu experiență de luptă mai mult decât de zestre. Dacă voi vă înțelegeți nu am nimic împotrivă. ii spune bine dispus. Dar de aflu că tu sau aliații tăi ii faceți rău sau unui locuitor nevinovat de aici promit să vă rad de pe fața pământului. spune asta cu un ton inocent, că nu are 100% încredere în nimeni din exterior.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 9:36 pm

În sinea ei, Raven răsuflă mai uşurată. Nu se aştepta să ajungă ea să curteze un prinţ, dar dacă analizezi puţin situaţia, e o chestie reciprocă. Oamenii mei îmi sunt loiali mie în întregime. Fără un ordin, nu fac nimic rău. Iar eu aştept să-l întâlnesc iar pe fiul vostru, de data asta în mod oficial. Însă cer să ni se ofere câteva camere pentru a dormi. Până se consolidează lucrurile, luptătorii mei vreau să rămâbă cu mine. îi explică raţional.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 9:49 pm

Până la logodnă puteți sta în camerele pentru oaspeți. și cheamă niște majordomi. Te vor conduce ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Jan 10, 2019 9:57 pm

Deja se gândeau la logodnă, ceea ce este semn bun. Mulţumesc. O să-mi chem oamenii şi venim. Puteţi să-l anunţaţi pe prinţ să ne vedem diseară la ora 9 pe balconul de la intrare? Vreau să fie o surpriză. şi aici face puţin pe copila, că doar încă e tinerică.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Jan 10, 2019 10:00 pm

Regele dă din cap aprobator și trimite o scrisoare cu un porumbel lui Damian. Băiatul primește și citește scrisoarea : O să fie mai complicat să fac sex cu două tipe în așa de puțin timp între ele, dar e treabă serioasă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 50 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 100 Previous  1 ... 26 ... 49, 50, 51 ... 75 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum