Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 53 of 100 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 76 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 11, 2019 12:44 am

Fata îi mulţumeşte şi îl sărută iar pe obraz, apoi pleacă înainte să ajungă prima la castel ca să se pregătească. Hope o ajută să-şi facă o baie caldă cu multă spumă şi îi tratează rănile aproape în întregime cu creme naturale. După îi aranjează accesoriile şi îi împleteşte părul. Mulţumesc. Nu ştiu ce m-aş face fără tine. îi zice sincer şi o sărută pe Hope pe buze, lucru oarecum neobişnuit, dar în sinea lor, amândouă se plăceau şi ajutau. De fapt, cea mai bună luptătoare tribală era Hope, dar a lăsat intenţionat titlul lui Raven şi a pierdut lupta împotriva ei pentru că e de viţă nobilă şi să îi sporească şansele la căsătorie. Drept răsplată, Raven a promis că o să îi ofere cea mai bună viaţă şi o să-i găsească cel mai bun bărbat atunci când o să vină timpul şi că nu o să stea niciodată despărţite. Se face aproape ora 9 şi Raven merge la locul de întâlnire. Purta un sutien şi o fustă lungă, ambele negre, acoperite de o pelerină transparentă ce era sprijinită de nişte umeri de aur, accesorii de aur împodobite cu pietre verzi şi la faţă avea o mică eşarfă, uşor transparentă, brodată la fel cu aur galben. Stătea pe marginea balconului şi privea oraşul în întuneric, cu spatele către intrare.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 11, 2019 12:50 am

Damian era in camera lui și se pregătește și el să se întâlnească cu prințesa surpriză. Își ia un costum alb regal și e condus către locul de întâlnire. În același timp, un majordom vine la brunetă să o conducă spre prinț.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 11, 2019 12:53 am

Fetei i-ar fi convenit să se descopere singuri, dar se conformează şi îl ia de braţ pe majordom. Este condusă în camera de lângă balcon, cameră foarte întunecată, şi, când ajung amândoi acolo, cei doi majordomi aprind lumânările din încăpere, creând o atmosferă foarte romantică. Bruneta face o plecăciune şi după dă eşarfa de la gură jos, privindu-l în ochi. Majestate. zice cu un zâmbet şi îi aşteaptă reacţia.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 11, 2019 12:59 am

Damian zâmbește foarte larg și se vede că e fericit. Acesta o ia de mână și se apropie de ea. Nu mă așteptam ca o femeie așa de frumoasă ca tine să mă dorească.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 11, 2019 1:03 am

Fata zâmbeşte şi ea şi îşi lipeşte corpul de al lui. Nici eu nu mă aşteptam ca această călătorie să fie în sfârşit către bărbatul potrivit. îi spune în şoaptă. Majordomii pleacă din cameră şi rămân doar paznicii la uşă, că aşa e normal. Raven îşi apropie buzele de ale lui atât de mult încât îi simte respiraţia.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 11, 2019 1:05 am

Ne dăm o șansă? și își unește fruntea de a ei, gata să o sărute, dar preferă să facă situația mai intensă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 11, 2019 1:09 am

Cu siguranţă. îi zice deja uşor fierbinte. Simţea acea atracţie trupească către el, probabil şi datorită regatului pe care-l avea, nu numai aspectului, lucru care o ajuta să-şi pună în aplicare planul într-un mod cât mai natural.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 11, 2019 1:12 am

Damian nu mai stă și o sărută pe buze și o îmbrățișează. Palmele sunt pe pielea ei din spate ca să o simtă mai mult
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 11, 2019 1:15 am

Fata îşi duce mâinile după gâtul lui şi îl strânge şi ea în braţe. Îi răspunde la sărut cu ardoare şi simte cum pielea ei se face uşor de găină, căci n-a mai avut parte de o atingere bărbătească de ceva vreme.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 11, 2019 1:17 am

Damian o sărută pasional și își duce palmele la fundul ei și o strânge. O mușcă de buză și trage puțin de ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 53 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 53 of 100 Previous  1 ... 28 ... 52, 53, 54 ... 76 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum