Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 57 of 100 Previous  1 ... 30 ... 56, 57, 58 ... 78 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 11, 2019 11:42 am

Hope se plimba prin castel și începe sa cunoască locul. Pe dupa-amiaza se trezește și Raven, prima. Voia sa facă o baie dar și sa vorbeasca cu Hope, asa ca mai întâi se îmbracă și merge sa o caute.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 11, 2019 11:44 am

Damian se trezește puțin mai târziu, după ce a plecat ea din cameră. Se uită la tavan și se gândește la ce a făcut toată noaptea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 11, 2019 12:32 pm

Când ajunge, Hope e puțin supărată. Ai fost nesăbuita. Nu era nevoie de asta ca să îl ademenești. zice serios. Raven merge în baie și da drumul la apa în cada. Ba da. Are o tona de logodnice. Singura șansă ca să devin cea mai importanta e dacă ii dau un moștenitor. O sa fiu prima, deci sigur o sa ma incoroneze. zice simplu și după se dezbracă și întra în cada. Te-ai gândit ca poate a vrut sa profite și nu o sa recunoască copilul și ne da afara? Ii e ușor sa își bata joc de noi, la fel cum și noua ne este. spune Hope foarte realista. Atunci bruneta se supara. Nu o sa îl las. L-am simțit. I-a plăcut foarte mult. Vede ca argintia nu are o reacție frumoasa, asa ca o cheamă lângă ea și o mângâie. Uite, tatăl lui e încă tânăr. Dacă îl omor, ca pe restul, nu rezolv nimic. Trebuie sa îl conving sa ma ia și din urma chestiei asteia sa profit. După, pe viitor, nu știu ce o sa se întâmple. Hope oftează și începe sa o ajute sa se spele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 11, 2019 12:44 pm

Măcar o să rămână o vreme aici în care o să îi o trag tare de tot până îi crește burta și voi lua cu ea o pauză. Dar la ce gene bune are nu cred că va avea urme prea vizibile după. își zice stând relaxat în cada regală. Trebuie să o cunosc și pe Lolo, să știu cât de focoasă e.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 11, 2019 2:00 pm

Lolo era închisă undeva în pivnita colosseumului și trebuia sa aștepte sentința unuia dintre membrii regali. Între timp, Raven sta cu Hope și merge sa mănânce împreună.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 11, 2019 2:02 pm

Astfel Damian iese la acțiune. Întreabă unul dintre servitori unde se află Lolo și în câteva minute primește și răspunsul. Acesta se duce la Colosseum și discută iar cu administrația. Află și celula. Ca să nu iasă scandal prințul promite că plătește el cauțiunea dacă ii place de ea. Astfel în cele din urmă ajunge în fața celulei ei Păcat că o femeie frumoasă ca tine trebuie să stea aici. și aprinde lumânarea ca să se vadă că e el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 11, 2019 2:10 pm

Rozalia se uita confuza la el, dar se ridica în picioare, pe tocuri, și se apropie de gratii. Știu, nu? Poate ma poți ajuta. zice direct și cu un zâmbet hoț asa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 11, 2019 2:15 pm

Te pot ajuta. Dar ce îmi poți oferii? Și știi bine că nu mă refer la bani. și o privește în ochi, față în față cu gratiile.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 11, 2019 2:36 pm

Ar fi onoarea mea, majestate. răspunde suav si baga o mana printre gratii, ducând-o imediat între picioarele lui. Se pare ca nu avea nevoie sa o omoare pe Raven ca să ajungă la băiat. Sau poate da, pentru ca nu o sa ia de logodnica o asasina.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 11, 2019 2:51 pm

Damian e convins și deschide porțile. Ce îți dorești de la mine, scumpo? și o ia în brațe direct.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 57 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 57 of 100 Previous  1 ... 30 ... 56, 57, 58 ... 78 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum