Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 78 of 100 Previous  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 89 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 2:15 am

Tigrul rage tare la el și se ridica în picioare. Nimeni inafara de oamenii din tribul lui nu îl luau de lesa și nu o sa înceapă acum sa schimbe asta. Noroc însă că Hope e mai rațională și aude zgomotul. Bănuiesc ca Ivar e în libertate.. Ma duc sa îl aduc. și o lasă pe bruneta pe pat, apoi începe sa îl caute. Când da de el, vede ca Ivar nu e în cea mai buna dispoziție și se pune între el și print. A cui e camera asta? întreabă ușor curioasa și se apleacă sa mângâie tigrul ca să îl calmeze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 2:17 am

A lui Lolo. Raven ia dat drumul să o atace. îi zice pe scurt. Încă privește animalul în ochi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 2:21 am

Hope își da ochii peste cap. Ma mira mult cum poți lua o țărancă de logodnica după jumătate de zi, dar o prințesă nu și totuși sa zici ca ești un print care se respecta. zice și ea cu tupeu, ca doar i-a rănit bruneta ei iubita. Îl ia pe Ivar de lesa și pleacă încet de acolo.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 2:24 am

De luat tot o voi lua. Doar că vreau să fie ceva mai special. își zice în gând, dar în realitate nu zice nimic și așteaptă ca Hope să plece cu animalul. Astfel când se eliberează îi ciocnește lui Lolo la ușă, îi zice că e el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 2:31 am

Fetele nu știau și credeau deja ca au fost jucate pe degete. Raven se simțea prost și nu își mai dorea copilul, pentru ca orgoliul ei a fost rănit și nu a mai pățit asa pana acum. Când ajunge Hope cu tigrul, fata deja avea alte gânduri. Trebuie sa mergem acasă. Vreau sa vorbesc cu tata. zice serios și ia tigrul in brate. Dar Hope, iar, este cea rațională. Dacă chiar ești însărcinată, sistemul tău e mai slab și ești mai vulnerabila. Poți pierde sarcina de la orice dereglare și oricum nu e sigur sa facem drumul ala pana acasă cu oamenii care ne-au rămas, ca nu sunt destui pentru a ne proteja. Raven însă e hotărâtă. O sa găsim o varianta. Cumva tot fac și plecam.
Lolo, când aude ca e Damian, își da seama ca pericolul a plecat și deschide încet ușa. E nebuna, ma jur. Și cică eu vreau sa o omor. zice și îl poftește înăuntru.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 2:34 am

Las-o în pace și tu. Sunt de acord că ești supărată pe ea că a cam trișat atunci în arenă. Dar e sensibilă și ea și nu îmi place scandalul. ii zice după ce intră in camera roșcatei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 2:37 am

Fata zâmbește pentru ca aparent Raven nu a apucat sa ii zică lui Damian ce au vorbit cele doua în arena, deci e in avantaj. Mai bine ca acum ai timp de mine. zice ca să treacă repede peste subiect și începe sa îl sărute. În timpul asta, Raven începe sa facă bagajele și Hope merge la oamenii lor sa ii anunțe.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 2:40 am

Argintiul se relaxează și îi răspunde la săruturi și începe să o dezbrace. Vrea doar sex acum și el
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 2:43 am

Lolo se baza mult pe partea cu sexul ca să nu îl piardă pe băiat. O sa plecam la noapte. Între timp, cauta cai szu cămile în regat ca să mergem mai repede. Când dorm toți, le luam și plecam. ii zice lui Hope când se întoarce. În timpul ala ea sta cu tigrul și se uita pe balcon. Era prea frumos sa îmi găsesc și eu locul și sa aparțin de cineva. zice ușor tristă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 2:47 am

Damian în timpul ăla era stresat. Așa că o pune pe roșcată pe genunchi, îi ține părul într-o palmă și ii o bagă în gură fără să întrebe dinainte, ci impune asta. Avea nevoie să fie mai dur.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 78 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 78 of 100 Previous  1 ... 40 ... 77, 78, 79 ... 89 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum