Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 60 of 100 Previous  1 ... 31 ... 59, 60, 61 ... 80 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 11, 2019 7:54 pm

Lolo nu are treaba și rade, apoi învârte sabia pe degete și o ataca frontal. Hope bareaza cu un kunai pe care îl tine de capete cu ambele mâini. Ei ii plăcea lupta asa apropiata, pentru ca imediat se lasă pe o parte și ia una dintre mâini de pe kunai și scoate un cuțit, vrând sa ii înfigă vârful în gat. Când s-a dat într-o parte, Lolo care apasa pe sabie a alunecat și acum se îndrepta singura către cuțit (gravitația). Însă Hope o prinde de par și o tine la limită. Ești încă slaba. Te pot omori prea ușor. începe sa se joace cu ea și învârte vârful cuțitului de pielea ei de la gat. Rozalia înghite în sec și nu zice nimic, dar se foseste de un praf din buzunar și i-l arunca în fata. Atunci Hope se enervează și o strange mai tare de par, infigandu-i cuțitul în gat. E moarta? Nu. Pentru ca a fost praf magic și ce a înjunghiat ea era o clona. Lolo a reușit sa scape și a iesit din încăpere. Argintia își da seama și arunca clona pe jos, după dispare de la locul faptei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 11, 2019 10:19 pm

Damian în cele din urmă scapă de paznici și intră înapoi. Cine se amestecă în treburile mele va plătii. spune încruntat cu o privire întunecată. Acesta ia inelul pe care la vrut Lolo și lasă banii la casă ca să nu se zică că a fost furat. Iese din magazin și caută roșcata.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Jan 11, 2019 10:24 pm

Lolo îl cauta pe băiat și îl găsește repede. Ești bine? îl întreabă văzându-l ușor supărat. Hope ajunge la castel și scoate masca. Nu am reușit. M-a recunoscut, dar sigur nu o sa zică, altfel își pierde titlul de cea mai buna asasina. E o chestie de orgoliu. raporteaza simplu, ușor supărată și ea. Am avut ocazia și nu am profitat imediat. Raven oftează lung. Am făcut-o cu el toată seara și tot nu a fost destul ca să nu meargă la asta. Putea lua orice pizda, dar nu pe cea care ne vrea moarte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Jan 11, 2019 10:28 pm

Csf, Damian. Argintiul vede că Lolo e bine și răsuflă ușurat. Eu n-am pățit nimic. Doar sunt prințul atot protejat. după își mai revine. Acesta îi ia palma și ii pune inelul pe deget. Tot te iau. și zâmbește.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 12, 2019 1:22 am

Lolo zâmbește și după îl sărută. Hai la castel. Te vreau iar. zice in soapta. Raven se duce la balcon și nu știe ce sa facă acum cu problema asta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 12, 2019 1:26 am

Cum că totul e mai chill o conduce până la castel. O voia și el după tot stresul ăsta așa că merge cu ea într-un dormitor de la parter, tot al lui.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 12, 2019 2:35 am

Lolo merge mai întâi pana la baie, ca era murdara de la bătaie și răni. In acel timp, Raven îl cauta și un gardian ii zice unde e. Întra direct și îl vede doar pe el în dormitor. Majestate, te-am cautat. face pe fata cuminte care nu știe nimic și întra în camera într-un mod elegant, ca doar e de vita nobila. Lolo e mai dura.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 12, 2019 2:38 am

Oh, ai nevoie de mine prințesă? și o privește în ochi cu un chip normal.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 12, 2019 2:42 am

Ma gândeam ca mai putem petrece puțin timp împreună. Ieri a fost foarte frumos. zice blând și pune o mana pe pieptul lui, apoi îl privește în ochi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 12, 2019 2:45 am

Umm, acum mă întâlneam cu cineva să vorbim chestii serioase,legate de o tentativă de asasinat. și o privește în ochi zâmbind sincer și el
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 60 of 100 Previous  1 ... 31 ... 59, 60, 61 ... 80 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum