Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 61 of 100 Previous  1 ... 32 ... 60, 61, 62 ... 80 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 12, 2019 2:49 am

Asasinat la adresa ta? Ești bine? întreabă ușor îngrijorată. Lolo terminase la baie dar ii aude vorbind și decide sa nu iasă de acolo, ca să nu fie un scandal pe față. Cat timp printul o minte pe Raven pentru Lolo, ei ii convine... Păcat ca bruneta nu poate zice același lucru.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 12, 2019 2:52 am

Mă uitam după niște bijuterii și a trecut o săgeată lângă palma mea. Am fost luat de paznici și s-a purtat o luptă între persoana cu care am venit și asasinul. ii zice și adevărul, că nu o minte total.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 12, 2019 2:54 am

Fata îl privește în ochi și după îl sărută lung și apăsat. Ma bucur ca ești bine. Dacă vrei, când termini, ne putem antrena, sa vad dacă știi ce sa faci și când ești singur.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 12, 2019 2:56 am

Desigur. îi răspunde după sărut. Acum vreau să mă odihnesc puțin.. și se întinde pe pat privind tavanul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 12, 2019 3:00 am

Aici se simte puțin ofensata și prefera sa îl atace subtil. Sper sa va puteți odihni în timp ce vorbiți cu persoana respectiva despre încercarea de asasinare. apoi face o plecăciune și pleacă din camera. E vina lui ca i-a zis doua chestii diferite la o replica distanta. Lolo iese din baie și își da ochii peste cap. La sex ești bun, dar la mințit mai ai de învățat. ii spune și ea direct, apoi se dezbracă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 12, 2019 3:05 am

O facem repede, că nu îmi place să mă aștepte prea mult. și într-un fel a fost drăguț aici. O privește vom se dezbracă și se ridică și se apropie de ea. O să te domin eu de data asta. și o împinge pe pat, să stea roșcata aplecată. Își dă jos pantalonii doar și o sărută de la spate in timp ce penisul lui îl freacă cu mâna de vagin ca să o ude.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 12, 2019 3:10 am

Lolo nu are cum sa îl oprească după partida rapida, dar deocamdată e bine și asa, ca a supraviețuit atacului și Raven deja o considera o amenințare. Fata nu era geloasa, ci doar nesigura, ca știa ca Lolo poate sa ii aburească mintea printului și sa îl întoarcă împotriva ei, asa ca trebuie sa gândească atent mișcările ei. Se îmbracă in haine de antrenament, mai exact colanți și o bustiera și lasă accesoriile într-o cutie de bijuterii. Acum era cu Hope și stătea în pat, prinsa în gânduri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 12, 2019 3:14 am

După ce o călărește pe Lolo juma de oră termină afară, ii zice că pleacă la Raven, își face un duș și merge la sala de antrenament îmbrăcat în armura regală cu sabie și scut. Trimite un vultur după Raven să o anunțe că a ajuns.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 12, 2019 3:17 am

Fata îl primește și merge singura spre sala. Când ajunge, ii vine automat sa râdă. Luptam doar cu sabia, da? Și scutul în cazul tău. apoi se întinde puțin, sa se dezmorțească.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 12, 2019 3:19 am

Damian de strâmbă puțin Așa am fost eu învățat să mă lupt, ca un cavaler. și scoate limba copilăros.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 61 of 100 Previous  1 ... 32 ... 60, 61, 62 ... 80 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum