Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 67 of 100 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68 ... 83 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jan 13, 2019 12:32 am

La fel face şi bruneta şi după merge prin castel cu băiatul. Se opreşte la balconul care are privelişte asupra întregului oraş şi se urcă pe marginea lui. Ador priveliştea asta. Ia zi, unde să mergem? spune mai fascinată şi analizează priveliştea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jan 13, 2019 12:37 am

Damian acum avea un moment mai serios. O ia în brațe din spate și o ține cu palmele de burtică. Comorile astea de care le dispun eu sunt din noroc. Totul s-a clădit cu muncă grea de generații. Azi e ziua când trebuie să dau câte ceva înapoi din ce am primit de la viață. Nu e un loc strălucitor și bogat ca acesta, dar e foarte frumos. îi zice serios. Da, Damian o fi un futăcios , dar nu e un băiat rău. Iar în Raven are încredere, că e serioasă la caracter.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jan 13, 2019 12:44 am

Fata e luată prin surprindere cu gestul lui, dar e fericită şi îşi pune mâinile peste ale lui. Nu contează. Eu nu caut comori şi aur, ci sinceritate şi loialitate. îi zice normal şi îl ascultă. Bine, pe lângă astea mai căuta şi sprijinul cu armata, dar aia era tot pentru familia ei şi o să i-o zică cândva. Dar în rest, era sinceră. Din fericire, nu trebuia să se prefacă prea mult cu el, pentru că această chimie era naturală între ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jan 13, 2019 12:49 am

Să ne îmbrăcăm în haine normale, să nu ne recunoască cineva. și rupe îmbrățișarea și intră înapoi. Dar nici bine nu intră în cameră înapoi că îi vine pisicuța. Și nu e vorba de vreo bagaboantă, ci de animalul lui! Aceasta avea o blană foarte pufoasă și deasă de culoare albă și ochișorii îi avea verzi. Aceasta doar ce a venit de afară și avea chef să se joace. Ce faci frumusețe aici? Ai venit să te alint? și se joacă cu ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jan 13, 2019 12:54 am

Bruneta vede pisica frumoasă şi se uită curioasă. Nu am mai văzut-o până acum. E a ta?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jan 13, 2019 12:56 am

Argintiul o ia în brațe și se întoarce cu fața la ea. E pisicuța mea, Princess. Are un anișor și e foarte jucăușă și alintată. și când pisica o vede pe Raven, aceasta mieune lung și drăguț.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jan 13, 2019 12:58 am

Conexiunea între ele se crează instant, pentru că se privesc în ochi şi văd că au aceeaşi nuanţă. E foarte frumoasă. zice şi se apropie ca să o mângâie pe cap.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jan 13, 2019 1:00 am

Până mă schimb eu tu te poți juca cu ea. și îi o dă în brațe. Se puteau schimba împreună, dar vrea să se joace și cu Princess ca să se cunoască mai bine. Astfel Damian își ia niște haine normale și începe să se dezbrace și îmbrace.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jan 13, 2019 1:19 am

Fata se pune pe canapea şi analizează pisicuţa. O pune pe spate şi începe să se joace cu lăbuţele ei. Era total fascinată. Până acum am avut feline numai mari. Aici mă refer la un tigru. Sunt foarte ataşată de el, dar l-am pierdut după ce am fost aduşi la colosseum. Nu ştiu unde e acum. zice uşor tristă. Pisicuţa îi mai alina dorul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jan 13, 2019 1:22 am

Fiecare animal are o cușcă a lui acolo. Putem să îl luăm după ce terminăm treaba asta. îi spune după ce s-a îmbrăcat. După se joacă și el cu pisicuța.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 67 of 100 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68 ... 83 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum