Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 8 of 100 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 54 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 18, 2018 2:09 pm

Raven sta tot timpul lângă Damian și îl tine de mana. Ultimii rămași sunt ei doi, Cecilia, Akame, Celia și Klaus. Plecam și noi? Nu ma simt bine. ii zice normal lui Klaus. Empatiza cu cei triști și acum avea și ea o dispoziție mai așa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 18, 2018 2:43 pm

Vampirul nostru dă din cap aprobator și își ia la revedere de la cei rămași și pleacă. Damian se uita la mormânt și plânge, nu se putea abține.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Dec 18, 2018 9:12 pm

La fel face și Celia și pleacă. Își lasă familia în acest moment acolo, pentru ca știe ca nu o sa plece curând și ca sunt mai emoționali decât ea. Cei doi merg înapoi acasă la copii. Celia era evident mișcata de situație. Ma bucur ca suntem vampiri și nu trecem prin asa ceva.. Înapoi la mormânt, Raven-san bine după Raven cea mica. Aduce un buchet de flori în semn de omagiu și o ia pe fetiță de acolo. Cecilia plângea și ea, dar voia sa se abțină, ca să îl potolească și pe Damian. Se simțea prost ca se gândea inclusiv la ce schimbări o sa sufere familia.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Dec 18, 2018 10:24 pm

Astfel când rămân doar Damian și Cecilia, apare și sufletul lui Levi. În forma tânără chiar. Cecilia, Damian, nu trebuie să plângeți pentru mine. le spune cu o voce blândă. Damian rămâne tăcut și se uită lung, încă e în șoc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Dec 19, 2018 1:41 am

Fata se uită cu ochi mari la el şi se bucură mai ales să-l vadă aşa tânăr. Îmi pare rău că nu te-am sprijinit mai mult pe plan profesional, dar la fel de mult îmi pare rău că nici copiii nu s-au bucurat mai mult de tine. îi zice sincer ce are pe suflet. Trebuia să-i dea şi vestea că Damian nu e al lui, dar nu ştia dacă să facă asta de faţă cu băiatul sau nu. Până la urmă, Damian plângea pentru cineva care nu îi e tată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Dec 19, 2018 9:37 am

Problema asta se rezolvă ușor, Akame îl ia pe Damian de mână și pleacă de acolo. Așa este viața. Eu am preferat mereu o viață simplă în detrimentul aventurilor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Dec 19, 2018 11:55 am

Nu era o asa mare aventura sa îți crești copila. răspunde și ofteaza. Când Damian e destul de departe, se aseară cu fundul pe pământ și se uita la el. Tatăl adevărat și biologic al lui Damian este Akame. Dar v-am protejat pe tine și pe el de informația asta, tocmai ca să îți pot fi alături pana la moarte. explica pe un ton neutru.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Dec 19, 2018 12:01 pm

Pe Levi îl surprinde nițel. Dar nu e nervos sau ceva, ba chiar e foarte liniștit. Într-un fel mă așteptam la asta. Are ochii ei și de când s-a născut a fost super protectivă cu el. Plus că știam dinainte că își poate schimba genul. spune gânditor. Chiar dacă nu e copilul meu biologic tot îl iubesc. Aveți grijă de el. Cine știe unde mă duce pe mine destinul. Se prea poate să mă reincarnez într-o zi. și după se uită la cer.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Dec 19, 2018 12:04 pm

Cecilia chicoteste și se uita la el cu drag. Eu o sa îmi continui viata cu ei doi. O sa plec din oraș. Probabil ma voi căsători cu Akame.. Dar promit ca dacă te reincarnezi, odată ce faci 18 ani, te răpesc cel puțin o noapte. și acum ca vede reacția lui calma la vestea despre Damian, e și ea mai liniștită.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Dec 19, 2018 12:08 pm

Desigur. De nu îmi pierd amintirile cu totul te voi căuta. Să vă distrați și să nu vă găsesc prin iad sau rai. și chicotește și el. Mă așteptam să te combini cu Akame, probabil vă meritați una pe cealaltă. Aveți grijă de voi. Ne auzim când va veni momentul. și o pupă simbolic pe frunte și pleacă după lumină în cer.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 8 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 100 Previous  1 ... 5 ... 7, 8, 9 ... 54 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum