Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 77 of 100 Previous  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 88 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 1:38 am

Și o sa murim amândouă și ce ai rezolvat? întreabă făcând pe raționala și își pune mâinile în san.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 1:41 am

Nu va apărea scandalul în presă. și ridică iar din umeri. Ai face bine să îți iei animalul până când nu rănește pe cineva.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 1:45 am

Acum chiar se simte jignita. Atât de puțin îți pasa de cea care îți poarta copilul? De fapt, e deja evident, având în vedere ca o amarata de asasina din cine știe ce ghetou neexistent e logodnica unui print în timp ce eu, cea mai frumoasa fata de pe planeta și cea mai buna luptătoare tribala nu sunt nimic pentru tine. Parca vad ca ma chinui noua luni, îl nasc și nu îl recunoști drept moștenitor! zice ce are pe suflet acum. O durea in cot de ce face tigrul, desi știa ca e atintit pe roscata și nu o sa devieze de la țintă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 1:52 am

Într-adevăr ești foarte frumoasă, dar dacă te deranjează că eu nu sunt un prinț obișnuit și îmi place viața poți pleca când vrei, eu nu te oblig să rămâi aici. Copilul îl vreau cu tine că genele noastre se potrivesc foarte mult și ar fi ideal pentru dinastie. Dar sunt și eu om și vreau să profit de viața pe care o am. și ridică din umeri neinteresat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 1:55 am

Atunci asa ar trebui sa fac și eu. O sa ne avem unul pe celalalt doar pentru copilul ăla și în rest merg și eu sa fac sex cu cine am chef. E bine?! zice mai deranjata de situație. Spre deosebire de el, ea știe ce e aia onoare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 1:56 am

Dacă asta îți e pofta nu am ceva împotrivă. Dar nu știu cât de mult le-ar convenii părinților de treaba asta. și își dă ochii peste cap.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 1:58 am

Mi se pare chiar corect sa nu aibă ceva cu fiul lor fiind un afemeiat, dar sa se supere ca o fata care nici măcar nu ți-e logodnica se fute cu alții. comentează imediat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 2:03 am

Pe față nu vor zice nimic. Doar că la tine sunt alte așteptări față de mine. La mine nu se așteaptă la nimic în comparație cu tine. Dar e la alegerea ta să alegi ce vrei să faci. după pleacă după animal că a provocat haos în castel.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jan 14, 2019 2:07 am

Ivar era la ușa lui Lolo bine închisă și când îl vede pe print se uita la el fix. Raven simte ca ii creste pulsul și se simte agitata de la cearta. E prima oara când un băiat nu vrea sa renunțe la alta fata pentru ea, ba chiar e rău că el are un harem întreg și ea e una dintre ele, cu un rang mai jos, pentru ca nici nu sunt logodiți. Merge înapoi în dormitor și se uita la Hope cu ochii în lacrimi. Aveai dreptate. Am făcut cea mai mare prostie ca am rămas însărcinată înainte de logodna. Argintia oftează și o ia în brate. Nu a mai văzut-o dereglata pentru un băiat pana acum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jan 14, 2019 2:11 am

Ivar, hai afară. Știu că nu suntem prieteni, dar e pentru binele tău și al lui Raven. îi zice pe un ton calm după ce apucă zgarda.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 77 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 77 of 100 Previous  1 ... 40 ... 76, 77, 78 ... 88 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum