Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 90 of 100 Previous  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 19, 2019 8:34 pm

Ești pedepsit și ar trebui sa ajuți tribul din care vine fata care îți poarta copilul. ii zice simplu. Ca tot vorbeam despre Raven, ea tocmai primise vestea ca Cecilia o izgonise pe Lolo din regat, cu Mențiunea ca dacă mai aude de ea acolo, o executeaza. Și normal ca nu a luat și aurul cu ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 19, 2019 8:44 pm

Damian se ridică puțin ca să se șteargă. Atâta efort pentru o femeie... și își învârte ochii peste cap. Poate mai bine plec în altă parte să fac în continuare ce vreau eu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 19, 2019 8:52 pm

Cu ce bani? îl întreabă ușor șmecherește și se ridica și ea din apa și se șterge.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 19, 2019 8:56 pm

Am trăsura mea și un nume în spate. Sunt primit cu brațele deschise oriunde în lume. și după ce se șterge se îmbracă
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 19, 2019 9:00 pm

Argintia ridică o sprânceană. Tu cred că nu ţi-ai dat nici până acum seama că prinţesele te vor pentru ajutorul pe care îl poţi oferi regatului lor. Câteodată e schimb pe schimb, câteodată vine mai mult dintr-o anumită parte. Dar un prinţ abandonat de părinţi, fără nici un ban la el, este un ţăran de rând. Aşa cum merge la voi politica că nu luaţi o fată care a fost deja însărcinată, aşa e şi la fete, că nu iau un bărbat fără bani. îl loveşte puţin cu realitatea peste bot. Ai multe fete doar pentru că eşti prinţ, nu pentru că eşti vreun băiat prea impresionant sau bun la suflet. apoi se îmbracă şi ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 19, 2019 9:08 pm

Nu e chiar așa copilă. Eu sunt moștenitorul, primul născut. De moare unul dintre ei tronul e al meu fie că vor fie că nu. Și se cunoște asta. În clasele înalte e multă politică la mijloc și toți se bat pentru putere. Chiar de mă abandonează ei pot merge oricând peste mări și țări la rude. Crezi că familia mea înseamnă doar părinții mei?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 19, 2019 9:12 pm

Nu cred că le e greu să te şteargă din testament şi să te renege. Poate o să-l numească pe copilul tău următorul la tron, ca o întorsătură de situaţie pe care chiar ai merita-o. Dar dacă tot eşti aşa încrezător, ia trăsura şi cară-te. şi dă din mână să plece, deja sătulă de aroganţele lui.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 19, 2019 9:22 pm

Damian nu mai zice nimic și pleacă fără să mai zică ceva. Discuția lor era ascultată de spionii șefului tribului și nu le convenea. Aceștia ii zic fratelui șefului de cele întâmplate, fratele acestuia având rolul de conducător de luptă al tribului și ordonă stoparea plecării lui Damian.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 19, 2019 9:23 pm

Hope se reîntoarce la trib şi merge în cortul în care stătea Damian ca să-i scoată lucrurile şi să închidă cortul, pentru că era decisă că el nu o să stea printre ei având în vedere că a jignit-o iar pe Raven.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 19, 2019 9:31 pm

Damian era în deșert și când să plece e înconjurat de mai mulți luptători din trib. Damian își scoate sabia ca să se bată cu ei și începe lupta. Totuși, având în vedere că acesta nu s-a luptat niciodată în deșert, mai ales contra unor luptători ce se luptă de o viață în nisip cu un stil cu care nu a mai dat până acum... E învins numeric și prins cu o frânghie. E adus înapoi în trib. Totuși Damian avea o privire foarte supărăcioasă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 90 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 90 of 100 Previous  1 ... 46 ... 89, 90, 91 ... 95 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum