Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 13 of 100 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 56 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 10:46 pm

Destinul. După ce mi-au luat datele am fost repartizat aici. îi zice sincer. Poți să îmi zici cum funcționează școala aici? Sau e la fel ca la o școală normală?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 10:53 pm

Cursurile sunt cu materii despre cum sa te comporți în caz de atacuri, accidente, ce trebuie sa faci ca erou, orele de sport sunt de fapt antrenamente și extra primim sau putem alege noi misiuni. În funcție de cum ne descurcam acolo, primim puncte și se face un clasament. Asta te ajuta după liceu când vrei sa aparții de o liga, pentru ca te recomandă. E un sistem destul de dur de punctare. ii zice și după se întinde în aer. Bănuiesc ca ai orarul. Toți din an avem ora de sport comuna. Restul materiilor nu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 11:00 pm

Damian ascultă atent ce zice Lolo. Deși e recunoscut ca un erou, el nu aparține de nici o ligă. Pentru Liga Dreptății e necopt, în Atlantis nu poate sta datorită apei și sunt multe alte exemple. Ok, asta e ceva nou
și se gândește mult. Aici se antrenează mai mult mintea decât fizicul. E de apreciat. Eu individual cam știu deja ce vă învață aici datorită misiunilor mele ca mercenar. Totuși, n-am lucrat niciodată cu o echipă sau cu mai mulți colegi.. Asta o să îmi fie o bătaie de cap.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 11:12 pm

In sfârșit și-a dat seama ca mama lui nu l-a adus aici degeaba! Lolo ridica din umeri. In pauza putem merge în sala 1. Acolo e panoul cu punctaje și misiunile disponibile. E un om la care te poți înscrie și alege ce vrei. Sunt pe grade de dificultate, desi pe cele mai rele și urgente le da pe pile direct la cei cu grad, cum e Raven de exemplu. Are noroc cu Raven-san aici.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 11:20 pm

Oare dacă spun că numele meu de erou mi la dat Superman o să mă ajute cu ceva? spune gânditor. Acum ceva vreme Akame și ceilalți adulți super eroi aveau o problemă și au fost închiși în cuști speciale unde slăbiciunea lor ii ținea acolo. Damian este cel care a învins de unul singur răufăcătorul pentru că nu avea nici o slăbiciune fizică sau mentală. Aparent chinurile lui Akame nu au fost degeaba. Iar drept recunoștință, Superman ia dat titulatura de Superboy.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 11:24 pm

Dacă e adevărat și dovedești asta, poți încerca. Dar eu zic sa începi cu încetul, ca să vezi cu ce se mănâncă misiunile. ii zice și se pune cu mâinile pe banca și capul pe mâini, ca o leneșă. Ca tot vorbeam de misiuni, Raven a fost anunțată de una mai grea și l-a chemat și pe Kaneki, ca nu era ceva ce se poate face singur.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 11:28 pm

O să întreb dacă e. și stă pe bancă plictisit și el. Ai un erou sau eroină pe care vrei să îl cunoști? întreba curios. Că și așa pauza e pe terminate.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 11:38 pm

Hmm. Emma Frost îmi place mult. Dar și Black Widow pentru ca în majoritatea timpului nu folosește puteri, ci doar ce a învățat la antrenamente. Știi ca nici eu nu prea am abilități de atac. De asta merg la sala și îmi antrenez corpul. zice sincer, ca nu e numai o curva sau numai o fata rea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Jan 26, 2019 11:43 pm

Înțeleg. Pe lângă corp trebuie să îți întărești și mintea. Mulți răufăcători știu că fizic nu au nici o șansă și se luptă cu eroii în sfera minții. De-aia Batman e un erou foarte bun. E un om simplu cu un corp puternic lucrat în ani de zile și cu o minte super capabilă și tare. Poate te-ar ajuta un antrenament în Tibet. Acolo se antrenează atât mintea cât și trupul. și acuma vorbește ca Superboy, ca eroul serios, nu doar puștiul pus pe distracție și sex.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Jan 26, 2019 11:45 pm

Daca as avea timp de asta.. și se cam termina discuția pentru ca începe cursul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 13 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 13 of 100 Previous  1 ... 8 ... 12, 13, 14 ... 56 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum