Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 61 of 100 Previous  1 ... 32 ... 60, 61, 62 ... 80 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 02, 2019 8:11 pm

Argintiul o mușcă puțin mai tare cât să sângereze câteva picături și îi le linge. Mâinile o strâng tare de sâni și îi ciupește sfârcurile, după care duce mâinile mai jos, între picioarele ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 02, 2019 8:34 pm

Fata geme uşor şi aparent trec lent la încă o rundă de sex. După asta, chiar se culcă şi vine ziua următoare. Raven se trezeşte mai devreme şi merge la lucru, pentru că ea nu avea nevoie de toate prezenţele la şcoală şi ştia majoritatea materiilor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 02, 2019 8:37 pm

Damian fiind bucuros că Lolo ia zis adevărul, o lasă să doarmă peste el înveliți amândoi. Pe zi cât dormeau cei doi, Kaneki își face datoria de membru al consiliului și ajută ceilalți elevi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 02, 2019 8:43 pm

Şi când totul părea frumos şi fericit cu toţi cei patru copii, uite că Raven e lovită de vestea Trebuie să te concediem. Am auzit despre cearta ta cu un client şi am primit nişte recenzii proaste, aparent de la oamenii care au fost atunci de faţă. Aşa că te rog să semnezi aici. Raven efectiv nu ştie cum să reacţioneze prima oară, apoi încearcă să explice şi să se justifice, dar şeful şi-a luat deja decizia. Movalia semnează foaia aia şi după pleacă foarte supărată, direct acasă. Trec vreo trei zile şi fata stă închisă în casă, fără să comunice cu nimeni. Se simţea nasol şi căuta alt job, dar nu îi plăcea nimic din ce era disponibil în ziarele de pe net. Nu mai avea nici motivaţie. Pentru preşedinta celui mai bun liceu de eroi să fie concediată de la un job banal era o adevărată descurajare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 02, 2019 8:49 pm

Damian era liber, după două zile de sex non stop avea nevoie de puțin timp singur pe afară. Acesta merge la cafeneaua lui Raven două zile la rând și vede că nu e. Vorbește cu angajatele și e înștiințat de cele întâmplate. Drept supărare că din vina lui a fost movalia dată afară cheamă șeful. Damian deja era recunoscut de afaceriști ca o mare personalitate. Iar în loc să îl convingă pe șef să o primească înapoi pe Raven, îi cumpără afacerea la prețul corect și obține foaia de proprietate. Nu și-a trecut numele. Pune foaia într-un plic și pleacă cu mașina spre casa movaliei. Kaneki a încercat să o înveselească zilele astea că nu e nevoie sa muncească ca ii o dă el. Acum brunetul e în misiune. Argintiul e în fața casei și bate la ușă, spera să ii răspundă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 02, 2019 8:52 pm

Dar Raven nu era convinsă de nimeni, nici măcar Raven-san, şi nu o interesează cine bate la uşă. Era în pat şi se uita la emisiuni tâmpite care mai mult îţi prosteau creierul decât îmbunătăţeau şi mânca turtă dulce, că zahărul mai ridică moralul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 02, 2019 8:58 pm

Acesta oftează. Ii pune o scrisoare în plic Știu că din vina mea te-au dat afară. Scuzele nu ajută la nimic, știu. Cunosc faptul că lucrezi de câțiva ani acolo și că îți plăcea. Iar fără să o mai lungesc, am cumpărat eu cafeneaua. Dar nu am făcut-o ca să fi angajata mea. Succes în a conduce cafeneaua. E la fel de greu sau chiar mai greu decât din postura de angajat. Distracție plăcută. și pune scrisoarea în plic lângă act. Teleportează plicul în camera ei în pat, că îi cunoștea camera. Se așează pe treapta din fața casei și fumează
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 02, 2019 9:08 pm

Fata tresare când simte energia aceea venind brusc lângă ea. Vede scrisoarea şi lasă dulciurile ca să o deschidă şi să o citească. Îşi dă imediat seama că e Damian, că e evident după întâmplare. După ce o citeşte, se lasă pe spate şi oftează lung. Se uită la tavan câteva momente, apoi se ridică şi se uită pe geam şi îl vede fumând acolo. Nici nu se obosea să îl refuze, că ştia că e insistent şi poate obţine ce vrea. Trimite o umbră care coboară la parter, deschide uşa, îl prinde de şolduri şi îl trage înauntru până la etaj în camera ei, închizând şi uşa de la intrarea în casă, normal. Camera avea pereţii negri şi cu draperiile trase, doar televizorul făcea lumină. Raven era uşor ciufulită că nu se trezise de mult timp. Dacă nu mă descurc cu cafeneaua? îl întreabă direct şi încet, privindu-l cu ochii ei uşor movalii care luminau de asemenea, pentru că putea vedea bine în întuneric.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 02, 2019 9:11 pm

Am angajat un om bătrân care a avut înainte o cafenea. Acesta te poate ajuta cu sfaturi. Iar în caz de ai probleme cu salariile le plătesc eu. îi spune neutru. Damian a preluat și zicala : Un Kanie nu rămâne niciodată dator. Inclusiv la foști și foste.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 02, 2019 9:21 pm

Fata inspiră adânc şi simte nevoia să-l îmbrăţişeze, aşa că asta face. Tocmai m-ai trimis dintr-o responsabilitate mică spre una şi mai mare cu cafeneaua, ştii, nu? zice uşor ironic şi îşi lasă capul pe umărul lui.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 61 of 100 Previous  1 ... 32 ... 60, 61, 62 ... 80 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum