Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 64 of 100 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 82 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 02, 2019 10:59 pm

O să îți dau un mesaj când să ieși din casă. ii spune zâmbind. Iar ca să nu mai fie așa multă tensiune romantică, îi spune Nu e nevoie să mă conduci. Știu ușa. și pleacă din cameră și din casă. Acesta își ia mașina și pleacă spre casă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 02, 2019 11:04 pm

Raven inspiră adânc şi se lasă pe pat, iar visătoare, privind tavanul. E aşa un chin să se abţină. Ia ţigara neterminată într-o mână şi actul de proprietate a cafenelei în altul ca să citească repejor şi vede că numele e necompletat, dar actul e ştampilat oficial, ceea ce e ciudat, dar n-o deranjează şi îşi trece ea numele. După maxim 10 minute, merge să facă un duş şi să se pregătească. Şi pentru că e fată harnică, termină înainte de ora 00 aşa că face şi curat în casă. Şi-a mai revenit spiritual.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 02, 2019 11:12 pm

Damian o anunță pe Lolo că seara asta e plecat să facă o misiune în Rusia . Așa că fără sex azi. E în peștera lui secretă unde se uită după uniformele de spionaj. El își ia o mască din latex, o bluză neagră slimfit și pantaloni negri skinny dar se pot întinde mult și o curea unde are multe arme, asemănător cu cureaua lui Batman. Pentru Raven ii pregătește un costum asemănător, tot negru dar și alte haine de iarnă pentru că va avea nevoie, e Rusia ce dracu. Servieta cu hainele ei o teleportează la ea acasă și se ocupă de avion. O să participe mai mulți, nu doar ei. Kaneki în schimb încă era în misiunea lui din alt oraș. Aceasta mai mult e legată de rezolvarea unui mister decât de participarea într-o bătălie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 02, 2019 11:17 pm

Fata primeşte servieta şi se îmbracă în costumul dinauntru. Intră în dressingul ei mare din casă şi ia de acolo o pelerină neagră, care să meargă cu costumul, pentru că pelerinele ei specifice aveau multe buzunărele mici sau mari şi agăţători pentru arme sau orice lucru care cine ştie când se dovedesc folositoare, plus că îi acoperea şi faţa şi părul. Se face gata şi aşteaptă mesajul lui.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 02, 2019 11:20 pm

Argintiul conduce avionul și îl face invizibil. Îi spune fetei să fie afară în 2 minute. El a ajuns deasupra casei ei că nu are unde să parcheze avionul și îl lasă pe pilot automat. Se duce în mijlocul avionului și deschide poarta ca să intre Raven. Încă nu era îmbrăcat în costum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 02, 2019 11:27 pm

Fata era obişnuită să se îmbrace mereu dinainte, deşi ar fi avut timp şi pe drum. Probabil era şi curiozitatea de cum o să-i arate corpul în acel costum mulat. Cum primeşte mesajul, iese afară şi îl vede sus, ceea ce e ciudat dar explicabil, aşa că zboară până acolo şi intră în avion. Nu mă simţeam comod fără pelerina mea, dar dacă e nevoie, o dau jos. îi zice sincer şi o desface, astfel văzându-se imediat forma rotundă a sânilor şi fundului ei. Total modest.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 02, 2019 11:33 pm

Mai bine păstrezi pelerina. Nu vreau să mi se scoale în mijlocul misiunii. o laudă dar e și serios în același timp. Plus că am primit ordine cu rolurile noastre. Eu o să fiu lancea din echipă. Adică o să mă ocup strict de ucis în modul silențios. Tu o să ai rolul de scut și arc. Adică vei proteja membrii echipei cu magia ta și vei ataca de la distanță. îi explică de parcă ar fi într-un joc video. O să mai iau restul de membri pe drum. Dacă mai ai întrebări poți să îmi pui. și revine la condusul avionului.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 02, 2019 11:40 pm

Fata chicoteşte şi pune la loc pelerina, apoi se aşează lângă el. Ştia că e mai bună decât postul de scut şi arc, dar fiind prima ei dată, nici nu putea avea pretenţii la mai mult. Doar curiozităţi.. gen cum ai ajuns să lucrezi ca mercenar şi pentru cine lucrezi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Feb 02, 2019 11:48 pm

Părinții mei au fost. Papa ma dus prima oară într-o misiune și am lucrat cu el. Eu primesc acum misiuni prin dark web și le accept sau nu. Azi lucrăm pentru armata americană. îi explică normal
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Feb 02, 2019 11:51 pm

Tatăl tău adică Akame? întreabă uşor curioasă. Încă nu lămurise cu el, dar îşi aminteşte din fişa de înscriere că Akame era trecută la tată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 64 of 100 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 82 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum