Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 65 of 100 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 82 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 03, 2019 12:01 am

Da, sunt produsul a unor gemene incestuoase. Akame are puterea de a își schimba sexul și așa m-am născut eu. și ridică din umeri ca memeul cu n ai csf.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 03, 2019 12:06 am

Nu pare să te deranjeze. îi zice şi zâmbeşte. În timpul ăsta vede că era o masă cu harta locului pe care urma să îl invadeze aşa că se ridică şi merge să se uite.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 03, 2019 12:20 am

Te obișnuiești. spune și își ia și el uniforma pe el împreună cu masca. Sunt și eu gata. spune normal. În avion se teleportează și ceilalți membri ai misiuni. 3 bărbați care au în jur de 30 de ani. Că in misiuni de regulă sunt adulții. Damian e o excepție iar Raven e invitata lui. Toți înconjoară masa. The one-eyed king, care este planul? întreba bărbatul mascat. Și da, în lumea asta Damian nu poartă numele de Superboy, ci unul de rege datorită talentului lui dar și faptul că poartă o mască cu batic ce ii evidențiază ochiul de Ghoul. Eu sunt lancea că sunt cel mai rapid și ager de aici. Fata cea nouă, Raven, ea este scutul și arcul că îi este prima misiune. Ea ne va proteja cu magia ei și va ataca de la distanță. Tu o să ai parte de rolul de Cheie, o să spargi sistemul lor informatic ca să nu ne atace robotii lor. #2, tu ai rolul de mitralieră. Tu vei atacă cu armele de foc membrii mai mulți și mici. Iar #3, tu o să ai rolul de tanc, cum ești cel mai mare de aici o să te ocupi de a ataca inamicii mai mari dar și de a folosii materialele grele în favoarea noastră. Înțeles? și se uită la toți. Aparent aici Damian e liderul.
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 03, 2019 12:40 am

Raven avea iar gluga pe cap şi ochii ei nu mai erau movi, ci albi în întregime, lucru care îi permitea să vadă toate energiile, cantitatea de putere, mişcările, etc. Dă din cap şi în acest timp îi analizează pe toţi ceilalţi ca să ştie cine îi sunt aliaţii şi ce pot face şi ce nu.
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 03, 2019 12:50 am

Ca putere el și Raven sunt bară la bară. Dar îi lipsește experiența în misiunile de genul așa că ia acordat un rol mai mic. Ok. O să sărim din avion către pădurea din Siberia. Baza se află sub munții Ural, așa că nu putem să intrăm decât prin refracție. Raven va sta cu mine. Voi ceilalți intrați separați în metode și timp diferit. Vorbim prin cască unde să ne adunăm. Posesorul cheii ne va dicta pe unde sunt capcane și de nu se pot dezactiva ne ferim. spune și lasă avionul pe pilot automat. Astfel Damian deschide poarta și e primul care sare. Zboară repede către sol și aterizează în siguranță. Vede că nu mai e nimeni în partea asta de pădure așa că le zice tuturor să sară. Pentru el și Raven nu e o problemă asta, dar colegii lor sunt oameni obișnuiți și nu se vrea a fi împușcați când dau drumul la parașute
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 03, 2019 12:53 am

Raven e fetiţă amabilă şi face câte o paraşută din umbră pentru fiecare care se deschide la comanda ei, ca aterizarea să nu fie grea pentru oameni. Odată ce ajung toţi jos, Raven stă lângă Damian şi evaporă paraşutele. Deocamdată e un ajutor/scut bun.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 03, 2019 12:56 am

În costum aveau o brățară ce arată harta pe unde e locația lor. Echipa se separă și Damian rămâne doar cu Raven. Argintiul aude o mașină la sute de metrii depărtare ce se îndreaptă spre ei. În 3 minute ajunge o mașină la noi. Poți folosii magia să îi oprești roțile nu? o întreba serios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 03, 2019 12:57 am

Desigur. Pot să-i şi sufoc dacă vrei. zice uşor mai destinsă, acum că sunt doar ei doi. Dă ''zoom'' cu ochii şi vede şi ea maşina.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Feb 03, 2019 1:01 am

Foarte bine. și Kaneki scoate binoclul. Chit că și el se poate uita de la distanță, își conservă energia în a o folosii doar în rolul de lance. E o mașină de armată cu o mitralieră in spate. E o singură persoană. După ce termini treaba eu o să le iau uniforma iar tu te ascunzi în spate, ok? și își ia rolul de lider foarte în serios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Feb 03, 2019 1:03 am

Fata îl ascultă. Lasă maşina să se apropie mai mult şi după trimite umbrele pe pământ care intră pe lângă roţi prin toată maşina şi se bagă în gâtul şi nările bărbatului ca să-l lase fără respiraţie şi scot cheile din contact. Aşa maşina e intactă şi omul e omorât rapid.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 65 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 65 of 100 Previous  1 ... 34 ... 64, 65, 66 ... 82 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum