Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 95 of 100 Previous  1 ... 49 ... 94, 95, 96 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 1:20 pm

Astfel Akame îi ia pe Damian în brațe și îl pune întins pe locurile din spate ale mașinii lui și o lasă pe Lolo în față. Kaneki pleacă la el acasă iar ambulanța ia răniții și toată lumea pleacă la casele lor. Damian și-a mai revenit pe drum și stă în fund, dar nu zice nimic
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 1:36 pm

Cecilia ii aștepta acasă și știe de situație. E mult mai liniștită când își vede copilul bine și îl ia în brate. Uite ca a venit involuntar și ocazia in care Lolo ii întâlnește părinții lui Damian. Ești bine? Ți-e foame? Sete? Cine era ăla și ce voia? începe cu întrebările ei îngrijorate. Pregătise masa și camera lui Damian între timp. Shirley o pune pe Raven in camera de lângă camera ei și rupe toate vrăjile puse pe organele ei ca să le înnoiască. Cat o sa trăiesc eu, magia asta o sa țina și nu îți mai consumi tu energia pentru ea. ii explica blând. Măcar atât sa facă. Fetita era și ea foarte tăcută, dar da din cap și se întinde în pat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 1:41 pm

Era un asasin menit să mă ucidă pe mine și cei din jur.. Am fost acum câteva zile în Rusia pentru o misiune și cred că celor de acolo nu le-a prins bine.. îi răspunde sincer Mi-ar prinde bine o masă caldă făcută de tine mama. spune ca un mic copil alintat. Izaya era acasă și lasă fetele in pace. În timp ce Kaneki era mai preocupat să afle dacă mai sunt creaturi de genul ca cele de azi
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 1:45 pm

Mămica zâmbește și ii duce pe cei doi la bucătărie unde le pune de mâncat. După sa mergi sa faci o baie lungă. spune și se uita și la Lolo, dar nu intra in subiect, ca sigur băiatul nu are chef de asta acum. Îl sărută pe frunte și pleacă din bucătărie și o ia pe Akame in alta camera. Uite unde duc misiunile tale grele. Măcar puteai interveni în luptă dacă tot știai de ea! începe sa îl certe puțin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 1:49 pm

În misiune Damian nu a avut probleme și nu credeam că ăia vor vrea revanșa. Kaneki mi-a zis de ce se petrece și am venit la ei cât de repede s-a putut. Dar când am ajuns ei deja l-au învins. se scuză și Akame spunând adevărul. Damian era mai liniștit și mânca cu poftă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 1:51 pm

Bruneta oftează lung dar tot e supărată. E prima oara când viata lui a fost pusa asa in pericol. Dacă era singur, putea muri... și se simte îngrijorarea în glasul ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 1:53 pm

Da, știu.. oftează și Akame. Totuși e bine că are prieteni care îl protejează și se ajută între ei. Măcar asta e singura parte bună de aici. și o ia în brațe pe brunetă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 1:55 pm

Și Cecilia îl îmbrățișează și închide ochii câteva momente. Trebuie sa îl cauți pe cel care e în spatele lucrurilor ăstora și sa afli tot ce poți despre el. Dacă a trimis un asa monstru, sigur mai poate trimite în orice moment.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 1:57 pm

O să îmi dau silința. și după câteva momente rupe îmbrățișarea și pleacă să se ocupe de treabă. Damian termină masa și își face o baie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 2:10 pm

Acum rămân Cecilia cu Lolo. Fetita era puțin emoționată și nu voia sa facă ceva greșit. Te simt ca ești agitata și ca îți pasa de el. Mersi ca l-ai ajutat sa se vindece. Relaxează-te și schimbă-te în ceva frumos pana termina el baia. ii zice politicos, ca nu avea ce sa aibă cu fata și o poftește într-un dressing din care sa ia ceva sexy și mai descoperit. Lolo răsufla și mulțumește. Încerca să se adapteze și ia o rochie scurta din dantela și șosete pana la genunchi cu același model.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 95 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 95 of 100 Previous  1 ... 49 ... 94, 95, 96 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum