Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 97 of 100 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 3:09 pm

Damian zâmbește și o sărută pe frunte. Mulțumesc că m-ai făcut să mă simt mai bine. Tu și părinții mei sunteți foarte de ajutor. spune zâmbind. Totuși nu se putea să nu se gândească și la Raven , știe că nu are părinți iar iubitul ei nu era cel mai sentimental. Se ridică în fund și se uită la geam. Nu știu de ce, dar sufletul meu îmi zice că Raven e în depresie acum și că trebuie să o ajut. Te-ai supăra dacă aș pleca? o întreabă sincer, știe că ele nu se înțeleg. Dar e convins să ii zică adevărul în momentul ăsta.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 3:25 pm

Uite aici se strica treaba și Lolo cea drăguță nu mai e asa drăguță. Are și ea un iubit, nu? Sunt sigura ca e cu ea, asa cum și eu sunt cu tine. ii spune menținând fața de fată drăguță, desi pe dinauntru o deranjează.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 3:28 pm

Damian nu vrea să se certe cu Lolo, așa că se pune înapoi în pat întins. Poate ai dreptate și doar mi s-a părut mie... zice încet.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 3:30 pm

Acum fata zâmbește și îl ia în brațe și îl pune cu capul la sânii ei. Ar trebui sa te odihnești și sa nu te mai îngrijorezi atâta pentru alții. spune încet și îl mângâie pe cap.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 3:34 pm

Damian o prinde de fund și o împinge puțin ca zona penisului lui să fie apropriat de vaginul ei și închide ochii. Kaneki ajunge și el la casa părintească și se pune lângă Raven în cameră.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 3:45 pm

Raven nu simțea totuși ca e momentul sa vorbească sau sa fie afectuoasa, dar se întoarce cu fața la Kaneki ca să fie luata în brațe.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 3:47 pm

Kaneki asta face, nu o întreabă nimic și o ia in brațe și se acoperă cu o plapumă peste amândoi și închide ochii
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 4:00 pm

Închide și Raven ochii și după ce adoarme are un vis in care totul e alb și ea sta pe o pătură sub care e o porțiune mica de iarba. Se uita împrejur și e confuza, dar când apleacă capul vede un băiețel frumos, pur, cu parul alb și semne pe față ca Damian transformat.
Spoiler:
La început nu pricepe ce și de ce, dar imediat aude niște pași. Erau părinții ei și cu Hope care veneau spre ea și copil. Mi-ai dăruit cel mai frumos nepoțel, Raven. Pe movalie o apuca toate emoțiile când își vede parintii și ii lăcrimează ochii. Se ridica cu grija sa nu deranjeze copilul care ațipise și merge sa ii îmbrățișeze pe toți. Ne pare rău că nu am putut sa te ajutăm. Te-am vegheat și promitem ca ne întoarcem curând. ii zice iar Julietta, clar emoționată și ea. Nu vreau sa mai plecați de lângă mine. le zice fata începând sa plânga și își ia în brate și tatăl și sora. Calmează-te ori o sa îl trezești pe cel mic. Noroc ca vine tatăl lui sa îl ia. spune Hope făcând pe dragalasa și ii arata unde sa se uite și Raven. Din zare venea Damian și avea o reflexie în spate cu forma lui transformata, exact ca a copilului. Atunci constientizeaza și movalia ce și cum si merge sa îl mângâie pe cel mic pe cap, cu grija. Din păcate, tot ce e frumos se termina repede și se trezește din vis înainte sa mai apuce sa facă altceva. Se teleporteaza din bratele lui Kaneki și merge într-una dintre Băile mai depărtate și începe sa plângă in hohote. Plângea in mare parte ca și-a revăzut familia și ca au zis ca o sa revină curând, dar și pentru ca a visat ca o sa aibă un băiețel cu Damian.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Feb 05, 2019 4:05 pm

Damian nu visa nimic, dar s-a trezit primul și își ia ceaiul de dimineață. Încă se gândea la movalie. Acesta îi simte energia de la depărtare și că e trează, iar în energia aia se simțea că plânge. Pentru ce plângi, Raven? o întreba in gând.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Feb 05, 2019 4:17 pm

Fata tresare când ii aude vocea și I se face pielea de găină. Damian... Vino aici repede. ii zice hotărâtă. Avea nevoie sa îl vadă și sa îl simtă. Se uita puțin in oglindă și își sufla nasul, apoi arunca șervețelul în gunoi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 97 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 97 of 100 Previous  1 ... 50 ... 96, 97, 98, 99, 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum