Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 01, 2019 12:28 pm

Nu chiar. Doar ca mereu am știut unde mi-e limita cu băieții. Plus ca îmi place de o fată în momentul ăsta. Acum crede ca a cam terminat-o și cu Taemin și scapă de el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 01, 2019 12:31 pm

De cine? Poate te pot ajuta. și cu asta Damian aka Taemin are o mișcare surpriză.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 01, 2019 12:33 pm

Nu o știi.. și da din mana apoi chicoteste. O cheamă Aylin. Doar ca e în China acum, într-un schimb de experiență. După ce termin, vreau sa merg după ea acolo. Ce? Credeai ca e Raven? Hăhă, no.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 01, 2019 12:36 pm

A zis cineva că trebuie să fie Raven, Lol. Lui Damian chiar îi convine că e altă persoană, poate se alege cu un threesome. Am un avion privat. Nu ar fi o problemă să facem o plimbare până acolo dacă vrei. și acum face pe micul bogat modest.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 01, 2019 12:55 pm

Asta e dubios. Adică a venit cu taxi la prima întâlnire dar are un avion privat. Ăă, nu, mersi. Nu mai trebuie sa aștept mult, oricum. ii răspunde și se ridica de pe banca. Și de ce ar arata-o pe Aylin altcuiva?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 01, 2019 1:01 pm

Poate nu ii place să conducă. Dar oricum simte că fata vrea să plece. Am încercat. și ridică din umeri. Presupun că de acum nu o să ne mai întâlnim. și se uită iar la cer, liniștit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 01, 2019 1:03 pm

Cine știe. Poate ca da, poate ca nu. și zâmbește. Mare păcat de bunaciunea asta de băiat, dar dacă pe Kim nu o atrăgea... Și i-a dat o impresie greșită, ca e vampir nemuritor și vrea distracție cu fete muritoare. Asa ca ei nu ii pare rău. Bafta. și cu asta ii face cu mana pașnic și pleacă la mașină. Nu a reușit sa se răzbune pe ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 01, 2019 1:08 pm

Not really, tot a obținut ceva. Damian a înregistrat faptul că ea e lesbi și a și filmat totul cu cravata lui. Astfel Taemin își scoate laptopul din geantă, montează înregistrarea iar toți elevii din liceu au aflat de micuțul ei secret. El nu îi se pare rușinos faptul că ea e așa. Dar pentru foarte multă lume din liceu o consideră o ciudată, pe unii chiar ii dezgustă fapta asta. Dar are și alte persoane care o apreciază mai mult. Că asta a căutat Damian, să aibă o presiune publică pentru cine e. Deja Kim primește și ea mesaje de amenințare sau de ură de la alți colegi pt faptul că are altă orientare sexuală.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 01, 2019 1:20 pm

Primește și Raven înregistrarea și știe deja cine e vinovatul. E destul de nesimțit ca a făcut asta.. Dar dacă îl cert, o sa zică ca acum e chit cu Kim. Înseamnă că m-a mințit cu oamenii din Iad. Oficial s-a răzbunat pe cei doi care au vrut sa publice pozele.. trage ea singura o concluzie și ofteaza. Kim însă e stupefiata și nu înțelege de ce Taemin a făcut asta. Singura ei consolare e la Raven, care, din fericire, nu o judeca pentru ca e homo. Se întâlnesc la cafenea și încep sa vorbească. Kim ii zice de băiatul respectiv și acum movalia e puțin confuză, pentru ca ea era sigura ca e Damian și totul se lega în capul ei. Uite cum o sa faci: îți schimbi numărul de telefon și mâine vii cu mine împreună la liceu. Nimeni nu o sa scoată o vorba. Dă-mi numarul lui Taemin și ma ocup eu de el. Ca tot a întrebat-o el dacă a pățit ceva nasol cu băieții.. Uite ca acum a pățit. Kim o asculta și pleacă acasă, nu înainte sa ii dea un mesaj lui Taemin Ești primul băiat care mi-a făcut ceva nasol. Felicitări. Sper ca ești mândru. Dacă era după ea, îl bătea pe băiat pana nu mai vedea, dar Raven nu o lasă pentru ca are bănuielile ei. Movalia il sună pe Damian și se face ca plânge Te urăsc! Din cauza ta m-am certat cu Kaneki!
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 01, 2019 1:23 pm

E vina mea că nu îl ții în frâu? Te-am avertizat dinainte. spune neutru. Era cu sufletul împăcat acuma.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum