Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 1 of 100 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion Empty Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 13, 2019 10:20 am

Cu atitudinea asta nu te va salva nimeni de vânători. spune urâcios și se pune la loc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 13, 2019 10:29 am

N-am nevoie de salvare. zice și ea și se lasă iar jos. Era hotărâtă sa "exploateze" antrenorii ei și sa rămână pe primul loc. Cecilia își pune căștile in urechi și se uita neutru afară. În celalalt autovehicul, Shirley se asigura ca toți știu ce au de făcut. A convins și pe cineva nou sa ii ajute și anume... Șeful haitei principale din oraș. Am mai zis de el, dar nu l-am menționat. Oare cine e? Nimeni altul decât Klaus. Klaus este acum ultimul an la liceu și e alpha de doi ani. E un titlu care se transmite în familia lui din generație în generație, pe merit, normal. Nimeni nu l-a învins pana acum pe Klaus și Shirley prevestea ca o sa aibe nevoie de el weekendul ăsta. Mersi ca ai venit. E important pentru bobocii ăștia, pentru ca majoritatea sunt slabi. Ce grupa vrei sa iei? Una slaba sau puternica? îl întreabă in timp ce sta cu mâinile la spate, ca o fetita cuminte. Doar e alpha și trebuie respectat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 13, 2019 10:51 am

Mă ocup de cei slabi. De cei puternici sunt destui care să îi ajute. răspunde rațional. La început și el era printre cei mai slabi boboci, dar experiența la cizelat și a devenit mult mai serios și puternic, voia să dea ceva înapoi.
Klaus
Spoiler:
Spoiler:
Spoiler:
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 13, 2019 11:01 am

Cei puternici sunt neimblanziti. Nu au încă disciplina. Se plânge puțin și de ei, apoi se așează lângă el. Dar Izaya, Serena și Akame o sa se ocupe de ei.apoi chicoteste. Sunt mult mai duri și mai puțin îngăduitori decât noi doi și Jimin. Și uite ca asa autobuzele ajung la destinație și opresc motorul. Raven iese prima, cu un ghiozdan mare în spate. Shirley așteaptă ca toți bobocii sa fie afara. Sa ne clarificam: cabanele au doua bai fiecare și cate 6 paturi, 3 fiind supraetajate. Ca doar suntem în tabără, nu în vacanta sa aveți fiecare separat. Exista o cabana mare roșie care e a antrenorilor. Dacă aveți nevoie de ceva, acolo suntem. Cabana profesorilor era mare și era împărțită în mai multe camere cu pat matrimonial și baie separata, ca doar ei își permit. Și uite asa planurile unora de a se fute se distrug. Shirley merge la Akame in timp ce bobocii se duc în cabanele mici. Ai o camera a ta și ma gândesc ca o vrei pe noua iubita cu tine. O sa te rog însă să nu o obosești seara, ca a venit sa se antreneze. spune foarte rațional, în șoaptă. Nu stătea în calea lor, dar când e de munca, e de munca! Raven ajunge lângă Damian și ii da peste umăr. Ce păcat ca nu ai o camera privata, nu?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 13, 2019 11:04 am

De când un lup are nevoie de cameră pentru sex? și ridică o sprânceană. Damian mai mult a venit să agațe dacă Celia e ocupată. Între timp Akame înțelege situația prea bine și înțelege pentru moment.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 13, 2019 11:09 am

Bruneta își da ochii peste cap și intra într-o cabana. Alege patul etajat și își agata ghiozdanul de el. Nu sta mult acolo ca merge sa analizeze împrejurimile. Cecilia nu știa dacă poate sta cu Akame asa ca merge cu sora ei în aceeași cabana cu Raven.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 13, 2019 12:54 pm

Toate bune și frumoase iar seara bobocii se culcă în camerele lor. Seniorii stăteau separat în camerele lor și noaptea acoperă tot cu liniștea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 13, 2019 1:02 pm

Raven statea sub plapuma și citea o carte despre vârcolaci cu lumina unei lanterne. Ar fi mers și o țigară, dar puțin mai încolo. La țigară era acum Serena, pe balconul dormitorului ei. Se uita și se asigura ca totul e ok afara.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 13, 2019 1:48 pm

Jimin iese din spate și o îmbrățișează. Este mai altfel față de ceilalți lupi. Ești în regulă?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 13, 2019 2:02 pm

Fata expira fumul și se întoarce cu fața la el. Îl sărută pe obraz și zâmbește. Da. Ma uitam doar.. Ma gândeam sa nu fie vreun boboc fără somn la ora asta sau vreun atac prin surprindere. E prima lor seara aici. explica calm. Doar cu Jimin e dragastoasa. Cu restul... Taie în carne.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 100 1, 2, 3 ... 50 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum