Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 46 of 100 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 73 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jun 08, 2020 10:35 pm

Ne-am luptat puțin, apoi am reușit sa pun o vraja de adormit pe tine. răspunde cel mai simplu posibil. Te credeam rezistent la ele, sincer. și chicoteste. Încerca să facă sa para totul cât mai normal și sa treacă peste moment. Cecilia aude zgomotul în casa și o simte imediat pe Akame. Nu voia sa o găsească, dar dacă deja știe ca e în casa asta, cu siguranță Akame nu pleacă pana nu o vede, asa ca e degeaba sa se ascundă. Mai avea de scos hainele dintr-o geanta de umăr și se apuca de ele.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Jun 08, 2020 11:52 pm

Damian chicotește și se uită la ea. Asta e, felicitări. Sunt mândru de tine. ii zâmbește cald și o ține de mână. Akame se plimbă până găsește camera Ceciliei. Aici erai..
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Jun 08, 2020 11:55 pm

Raven chiar se simte mai bine acum ca îl vede ce amabil și bun e. Îl strange de mana și zâmbește. Am fost precauta, ca nu știam ce puteri noi ai. Dar poate îmi arăți zilele următoare. și bate și apropo-ul asta, ca poate-poate o sa ii zică din proprie inițiativa despre partea lui malefica.
Cecilia era cu o rochie in mana, o împăturea. Aici o sa fiu de acum încolo. zice sec.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 09, 2020 12:01 am

Ok, decizia ta. Dar poți să îmiexplici de ce? răspunde Akame neutru. Ii oferă libertate să facă ce vrea, dar vrea să știe motivele.
O să îți arat în viitoarele ocazii. și se ridică din saltea, acum era în regulă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 09, 2020 12:06 am

Bruneta trage aer in piept și zice direct: Nu ma mai simt bine alături de tine. apoi apleacă privirea. L-ai luat pe Damian de lângă mine și l-ai schimbat atât de mult de-a lungul anilor.. Acum nici nu mai simt ca e al meu. Seamănă in totalitate cu tine și atât. Cel mai sensibil subiect al brunetelor sunt copiii. Clar. Shirley nu o mai vede pe Akame prin preajma și se decide sa o urmărească în glob. Oh, drama! spune entuziasmata. Între timp, Raven nu vrea sa îl ia prea tare pe Damian și e foarte precauta la gesturile lui. Mergem acasă? Ar trebui sa ne relaxam amândoi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 09, 2020 12:12 am

Înțeleg unde bați. și oftează. Damian a suferit un blestem în proba junglei și a trebuit să îl forțez. E foarte talentat dar este căutat de inamici , din cauza asta eu sunt de părere că trebuie să fie serios. Dar dacă crezi că ii conduc viața,
nu am cum să comentez..

A fost o zi lungă, hai să stam acasă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 09, 2020 12:18 am

Nu e vorba numai de proba aia. E vorba ca de mic l-ai antrenat. Și deși era total oribil ce ii făceai, mi-am călcat pe orgoliu și am tăcut. Dar nu mai pot sta cu tine în casa. Noi doua ar trebui sa luam o pauză. simțea o durere când zicea vorbele astea, dar tot le spune. Ce e făcut, e făcut. Era copilul amândurora și mi l-ai luat.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 09, 2020 9:49 am

Akame nu prea are ce să zică împotrivă. Înțeleg, stai cât vrei aici dacă asta dorești. și ia o scurtă pauză. Damian oricum seamănă mai mult cu tine decât cu mine. Sufletul lui e plin de iubire. Poți să stai cu el cât vrei ca să îți dai seama.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Jun 09, 2020 10:54 am

Și la restul apucaturilor? Tot cu tine. apoi zâmbește ironic. Deși i-a spus ca iau o pauza, Cecilia nu știa cât o sa tina despărțirea lor. Oricum acum e târziu sa ne comparam sau asemanam cu Damian. Decizia mea e luata.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Jun 09, 2020 10:23 pm

Uhm. Ok. Decizia este a ta și trebuie respectată. și pleacă acasă. Discuția ia lăsat un gust amar, dar ce e corect e corect.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 46 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 46 of 100 Previous  1 ... 24 ... 45, 46, 47 ... 73 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum