Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 24 of 100 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 62 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 14, 2020 8:47 pm

Bănuiesc totuşi că animalele mitice nu sunt aşa uşor de corupt şi controlat de altcineva înafară de stăpânul lor. zice Shirley raţional şi se uită la cei doi băieţi. A tras puţin spre Jimin cu replica asta şi Serena a simţit-o şi s-a uitat cu coada ochiului la ea cu o privire ucigaşă. Bun! Putem merge ca nişte oameni normali, cu un avion, cu bagaje, să le luăm bilete unul lângă celălalt. O să facem să fie de nedespărţit! Raven e foarte implicată şi dornică să îşi ajute sora cu chestia asta. Între timp, Hope plecase din încăpere. Mersese la un magazin şi când se întoarce, merge în loja spectatorilor şi se pune lângă Ragnar. Uhm, am luat nişte banane, popcorn şi apă Vrei? zice uşor timid.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 14, 2020 8:59 pm

Oh. Multumesc că îmi ții companie. și îi zâmbește și ia punga de popcorn.Ai emoții? și o atinge de palmă ușor, ca să îi dea încredere.
Depinde de ochi, Shirley. Damian este la început și e normal să fie limitat. Dar cu puterea ochilor mei, este posibil. comentează și el rațional . Jimin se uită urât și îl ignoră de acum.
Hope este o drăguță. Merită să fie fericită. acum face echipă cu Raven pt Hope, ce drăguț
Adversarul nostru încearcă să elibereze animalele, dar cum au sufletul corupt nu poate. Astfel le lovește cu câte un fulger in stomac iar ele dispar. Ești un nesimțit. comentează urâcios. Joc doar după reguli. și ridică din umeri. Cum voia să se termine repede, profită că este obosit și fuge repede în spatele lui, îi dă un șut în spate de îl propulsează în peretele zidului. Nu a apucat să reacționeze că a leșinat. Ce rău e Damian cu elevul ăsta.. concluzionează Ragnar.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 14, 2020 9:07 pm

Da.. îl aprobă Hope. Îşi desface o banană şi încearcă să stea relaxată, dar e puţin ruşinoasă după ce a atins-o pe mână. Am puţine emoţii... Aproape toţi cei rămaşi sunt puternici şi eu nu am voie să îmi folosesc cele mai puternice abilităţi de înger pe Pământ, decât dacă este o chestie de viaţă şi de moarte. îi explică puţin situaţia. De exemplu şi eu şi Raven-chan am moştenit abilitatea de a şterge existenţa cuiva. Diferenţa e că Raven nu are nici o restricţie să o folosească, pentru că nu are cine să o pedepsească sau să-i ordone să se oprească. Eu ţin de o comunitate de îngeri puri şi dacă nu respect regulile, pierd toate puterile. şi lasă capul pe spate. Asta ar fi singura chestie care nu îi place la viaţa ei...că trebuie mereu să aibă o limită. Şi ar mai fi câteva abilităţi, dar sunt top-secret. continuă şi chicoteşte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 14, 2020 9:10 pm

Cu cine te-ai lupta la maxim? întreabă pe subiect. Că știe de puterile ei, dar vrea să o facă sinceră legat de câteva chestii. Nu o întreba de chestii secrete totuși . Damian revine la grup.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 14, 2020 9:14 pm

Fata lasă banana pe jumătate terminată jos ca să răspundă: Păi aş avea voie să mă lupt la maxim cu răufăcători care ameninţă existenţa planetei şi cu orice lucru care prezintă un pericol extrem asupra stării normale de aici. zice gândindu-se atent. Inclusiv meteoriţi sau mai ştiu eu ce.. Noroc că astfel de răufăcători nu avem deocamdată. şi zâmbeşte paşnic. Raven merge la Damian. Eram sigură că o să fie uşor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 14, 2020 9:17 pm

Nuuu , mă refer gen dintre toate personale cu puteri, pe care le consideri apropiate de tine ca să lupți la putere maximă? și ia și un suc de poftă. E onetrick. Stie câteva chestii bune, dar de îl blochezi l-ai anihilat. concluzionează Damian.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 14, 2020 9:20 pm

Ah! şi acum pricepe şi fata întrebarea. Păi... Dacă ar fi după mine... sigur aş avea nevoie de toată puterea pentru a lupta împotriva lui Damian-nii-san şi Raven-chan. Poate chiar şi împotriva ta, că nisipul ăla e foarte puternic. şi chicoteşte, apoi ia înapoi banana ca s-o termine. Între timp începe altă luptă, a două persoane pe care nu le ştiu ei doi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 14, 2020 9:24 pm

Meh. Sistemul e nașpa. De picam cu necunoscuți eram și eu mai departe. și oftează. Voiam să mă lupt cu tine. e sincer si chicotește. Nici nu mai bagă în seamă luptele.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu May 14, 2020 9:26 pm

Da, chiar meritai să fii mai departe. răspunde după prima lui replică, dar se miră puţin de a doua. Ăhm, de ce tocmai cu mine? şi se uită curios la el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu May 14, 2020 9:51 pm

Ești specială. Când te lupți cu cineva cunoscut, simti că îl cunoști. Vreau să te cunosc mai mult. și ii zâmbește larg.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 100 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 62 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum