Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 59 of 100 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 79 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 59 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Oct 02, 2020 10:46 pm

La fel fac și fetele si se aranjează puțin pentru masa. Încă n uera vremea de costumele de Halloween. Ce ma bucur sa am concediul asta cu Damian, chiar dacă e și Kaneki și ma simt puțin incomod sa fiu afectuoasa de fata cu el.. ii spune surorii ei ce are pe suflet. Da.. Situația voastră e complicata. Eu zic ca e mai bine dacă doar ne axam pe distracție aici. Și după ce se face timpul, fetele coboară la recepție și ii așteaptă pe băieți.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 59 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Oct 02, 2020 10:51 pm

Damian cu Kaneki isi pastreaza distanta ca de obicei si grupul de baieti coboara. Bun. Masa cea mare e pe cale sa vina. spune pofticios Kaneki. Da, sper sa nu incepi sa mananci oameni ca in misiunea aia. gandeste Damian rautacios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 59 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 03, 2020 12:46 am

Ăăă, ma gândeam sa mergem undeva în oraș sa mâncăm. Sau pe la tarabe. În centru e plin de spooky stuff și oameni. Am putea vedea și mânca tot acolo. și ridica din umeri. Încă era mijlocul zilei, deci chiar ar fi fost frumos sa stea la aer curat și sa vadă orașul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 59 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 04, 2020 9:23 pm

Pai putem sa ne mai tinem pofta de mancare putin. Deci hai sa incercam. spune Damian pozitiv. Kaneki voia sa manance, dar daca tot au venit aici, macar sa se plimbe. Si asa grupul nostru hotaraste sa plece.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 59 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 04, 2020 11:29 pm

Se vor plimba numai pana găsesc unde sa mănânce, deci e acceptabil. Astfel cei 6 iau iar doua taxiuri pana în centru, ca niște copii normali. Nu putem sa va ducem pana în centru pentru ca e festivalul și o zona este închisa pentru mașini, asa ca va lăsăm cât de aproape se poate. le zic șoferii din prima. Și odată ajunși acolo, se dau jos din taxi și vad ca e destul de aglomerat deși era încă zi și nu era nici un spectacol. Stați aproape unii de ceilalți sa nu ne pierdem în mulțime. le zice din prima. Îl ia pe Damian de braț (sa nu fie chiar de mana de fata cu Kaneki) și o iau primii în față.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 59 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Oct 05, 2020 12:02 am

Well, nici Damian nu e asa afectios ca de obicei pentru ca de, sunt intr-un grup. Ar fii o idee sa ii pierdem pe Ragnar si Hope pe aici. Dar ne-ar gasii repede. ii zice lui Raven putin ofticat ca de, si puterile astea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 59 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Oct 05, 2020 12:07 am

Poate putem face altceva.. ii răspunde cu un zâmbet ușor malefic. Trece prin aglomerație pe lângă un om în trening cu sapca și îl vrăjește instant. Acesta se uita la copii și când e aproape de Hope, ii trage repede geanta de pe umăr și fuge. Avea și putina Magie de la Raven ca să fuga repede în mulțime. Geanta mea! tresare Hope care abia simțise ce se întâmplase. Îl vede doar de la spate pe hoț și se întoarce repede sa fuga după el. Nu putea folosi puterile ca era multă lume și nu voia sa ii agite, ceea ce o punea în dezavantaj acum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 59 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Oct 05, 2020 12:11 am

Ragnar se folosește de fizicul lui ca să fugă repede și să îl prindă pe hoț. Dat fiind că sunt în aglomerație, este ceva mai dificil. Damian se uită deasupra prin ochii păsărilor din zonă. Kaneki și Bakugo au înțeles ce și cum, așa că nu se mișcă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 59 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Oct 05, 2020 12:19 am

Hope încearcă sa meargă și ea mai repede spre ei pentru ca e geanta ei și ca să nu îl lase pe Ragnar singur. Și uite asa cei doi s-au despărțit de grup. Ba chiar s-au despărțit unul de celalalt. Hotul scapă de aglomerația din centru și se baga printre blocuri.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 59 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Oct 05, 2020 12:22 am

Ragnar cum se depărtează de mulțime aleargă mai repede până când îl vede și il prinde de braț și ii ia geanta. Cine te crezi?!
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 59 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 59 of 100 Previous  1 ... 31 ... 58, 59, 60 ... 79 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum