Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 79 of 100 Previous  1 ... 41 ... 78, 79, 80 ... 89 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Oct 16, 2020 11:46 pm

Raven chicoteşte şi cu magia se îmbracă şi ea, doar că mai gotic puţin. Are blugi negrii strâmţi, gheţe din piele lucioasă cu tocuri, un maiou negru băgat în pantaloni şi o geacă scurtă, deasupra fundului, in piele ca ghetele. Părul şi-l dă pe o parte ca să îşi descopere o ureche şi îşi pune o pălărie mare. Mai nonconformist aşa. Legat de spusele lui Damian, Hope se sfieşte şi nu vrea să răspundă Haideţi să mergem la băieţi mai bine, dacă tot sunteţi gata.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Oct 16, 2020 11:50 pm

Ragnar e de parere cu Hope si iese din camera impreuna cu ea. Damian o ia de mana pe Raven si ies si ei. Noi stim deja ce s-a intamplat, dar sunt adorabili cand se simt rusinati. ii spune lui Raven in gand, stand in spatele lor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 17, 2020 12:00 am

Sunt sigură că poţi scoate informaţii de la ei dacă sunt separaţi şi e doar o persoana care îi aude. răspunde şi ea făcându-şi deja planul malefic. Hope e aşa de timidă de faţă cu ceilalţi că nici nu îl ia de mână pe Ragnar. Se gândea că nu ştie cum să acţioneze azi şi de acum încolo..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 17, 2020 12:03 am

Astfel grupul este întreg când ajung toți la parter. Kaneki cu Bakugo erau cei mai liniștiți. Bună, credeam că nu ajungeți. ii salută Kaneki mai prietenos. Toti se pun la masă între timp
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 17, 2020 12:19 am

Neaţa! le zice şi ea şi zâmbeşte, apoi se aşează la masă şi se uită pe meniu să vadă ce vrea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 17, 2020 12:34 am

Bakugo cu Kaneki merg pe o omletă mare fiecare. In timp ce Ragnar cu Damian își iau friptura la micul dejun. Am auzit la radio ca în zona asta sunt mai multe jafuri. Vrea cineva sa inspecteze cu mine?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 17, 2020 12:56 am

Mmm, am putea. Raven-chan a zis ieri că aici sunt destul de multe incidente. Sigur am ajuta. zice Hope. Movalia nu e neapărat incântată, dar nici nu refuză. Avem destul timp...Şi oricum mai stă pe aici...Ce să zic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 17, 2020 1:01 am

Personal, dacă nu câștig bani sau nu e ceva urgent nu mă implic. Am antrenamente mai grele decât fuga după sărăcii. comentează Damian mai urâcios. Kaneki s-ar băga dacă e și o miza mica. Dacă echipa mofturoasa nu vrea, dacă vedem ceva o rezolvam împreună
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 17, 2020 1:10 am

Ce urât din partea voastră. spune încet Hope şi se uită la celalalt cuplu. Ea, în calitate de înger, are dedatoria să apere tot ce e bun de fiecare dată şi normal că le comentează când ei ai nevoie de chestii materiale sau diferite motive. Doar că nu o să îi oblige sau nu o să îi certe pentru asta. Vin şi meniurile copiiilor, Raven îşi luase un meniu cu fructe de mare şi sora ei un meniu cu ramen. Lasă că sigur o să dăm de necazuri şi fără să vrem. Poftă bună. spune ce-a dintâi, fără să fie afectată de incident.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Oct 17, 2020 1:14 am

Damian este liniștit și mânca. Asta până când simte o prezență in spate ce il pune în gardă și se întoarce foarte repede să atace. Dar era doar chelnerul. Kaneki simte că e ceva ciudat cu el,dar nu comentează.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 79 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 79 of 100 Previous  1 ... 41 ... 78, 79, 80 ... 89 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum