Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 61 of 100 Previous  1 ... 32 ... 60, 61, 62 ... 80 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Oct 07, 2020 9:20 am

Pești ne mai lipseau în casă. i-o taie repede Raven. Ea era mulțumită cu ce aveau acum. Ăă, putem sa luam doi? Sa nu fie peștișorul singur. zice Hope ca un copil. Ce sa facă cu unul singur totuși?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Oct 07, 2020 9:23 am

Încercam să fiu romantic aici. și se bosumflă. Ragnar o privește pe Hope și cum nu poate să o refuze, mai comandă un jeton de încercare. Astfel ii ia al doilea peștișor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Oct 07, 2020 9:35 am

Raven râde de băiat și îl saruta pe buze in semn de împăcare. Nu merge cu peștii.. Dar mai poți încerca cu altele. Hope e bucuroasa când are plasuta cu ambii peștisori, dar când sa plece, își da seama de ceva. Nu e frumos sa ii lăsăm pe ceilalți in urma și sa ii luam doar pe ăștia doi. Dacă nu ii ia nimeni? In acvariul omului mai erau încă 6 peștisori și Hope nu voia sa plece fără ei. E incredibila... Du-te și ajută-i sa ia peștii sa plecam odată de la taraba asta. își încurajează bărbatul, sa aibă și el ocazia sa își arate îndemânarea dacă tot.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Oct 07, 2020 9:58 pm

Având în vedere că mă rogi frumos, cum să refuz? și merge în față. Interesant tatuajul. Te-a durut? spune vânzătorul ce recunoște semnul de pe față. Da...E special. zice politicos și ia arma. Fiind priceput lovește toate țintele din prima și ia restul de pești. Kaneki era curios și el de semnul lui Damian, mai ales că nu știe nimic de el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed Oct 07, 2020 10:42 pm

Nici macar Raven nu stie de semn, dar l-a intrebat atunci cand a venit si nu a stiut sa ii raspunda, asa ca nu are rost sa mai intrebe. Dupa ce castiga toti pestisorii, pot avansa si ei. Dupa vreo 15 minute de plimbat, gasesc si unde sa manance: la un local cu etaj si terasa cu vedere spre festival.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Oct 07, 2020 10:45 pm

In sfârșit ceva ce îmi place și mie. zice Bakugo ce intră primul. Il urmează Kaneki ca cele două cupluri să rămână împreună.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 08, 2020 12:00 am

Norocul lor e ca mesele cu putine scaune erau ocupate, dar cele cu mai multe locuri nu. Deci se pun la o masa lunga si dupa putin timp vine o chelnerita sa le aduca meniurile. Era imbracata cu o usoara tenta de pirat, pentru ca in oras, toti angajatii erau in spiritul festivalului, imbracati adica de Halloween, chiar daca inca nu era seara.
Spoiler:
Va aduc ceva de baut inainte? ii intreaba pe toti. Era plasata in dreapta lui Ragnar, oarecum intr-o coincidenta numai buna, pentru ca purta ditamai decolteul si Raven era foarte curioasa sa afle daca el o sa traga cu ochii acolo.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 08, 2020 10:12 pm

Well, Ragnar a tras cu ochiul la prima vedere ca de,e barbat in toata firea. Dar dupa scurtul moment se uita la fata ei si isi face comanda de bautura. Dupa ceilalti baieti. Damian chiar ii face cu ochiul si se uita si el. De gandit nu gandeste ca de, e Raven care il aude imediat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 08, 2020 10:56 pm

Nici o problema ca l-a simțit bruneta pe soțul ei si ii da un șut pe sub masa. Atâta ii trebuia, sa o însele după câte au trăit împreună. După ce îl lovește, zâmbește și comanda un cocktail cu cocos, apoi zice și Hope ce vrea. I-a văzut și ea pe băieți și se simțea puțin incomod ca un corp la vedere atrage privirea mai mult decât un suflet bun. Dar asta e... E pe pământ și încă învață că pământenii nu sunt ca îngerii.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 08, 2020 11:00 pm

Salbatici. se gandea Kaneki la baieti. Si v-ati pregatit costumele? sparge Damian gheata ca sa se revanseze pentru micul incident. Mi-a recomandat mama ceva ca eu nu am avut idei. ridica din umeri Kaneki. Eu cred ca ma imbrac in costumul de erou. Nu sunt fan costume. raspunde si Bakugo.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 61 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 61 of 100 Previous  1 ... 32 ... 60, 61, 62 ... 80 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum