Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 62 of 100 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 81 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 08, 2020 11:05 pm

Well, in momentul asta Raven l-a apreciat mai mult pe Kaneki pentru ca el nu s-a uitat la tipă. Deși în cazul de față, mai bine o aborda unul dinte băieții singuri decât omul ei. Am un costum pregătit de ceva vreme, e cu o valoare sentimentala și o istorie frumoasa. O sa îl vedeți diseară. le răspunde și ea, acum uitându-se mai mult la Kaneki ca răzbunare pentru Damian. Noi îngerii nu practicam sărbătorile astea și nu suntem de acord sa ne costumam în cine nu suntem de fapt, dar daca tot am venit, am încercat sa găsesc ceva care da spre ce sunt eu cu adevărat, ca să nu fiu necostumata. se explica și Hope.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 08, 2020 11:09 pm

Eu m-am gandit la ceva care sa se potriveasca cu mine. raspunde vag Ragnar, dar precis. Uhm, eu m-am uitat la stramosii mei si am gasit ceva interesant in perioada Japoniei antice. raspunde si Damian. Da, e atins putin la orgoliu, dar ramane calm. Intre timp le vin si bauturile.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 08, 2020 11:12 pm

Un costum de epoca de vampir pur ar fi super pe tine, Ragnar. Pana la urma, tu o sa preiei locul lui Jimin când o sa fie vremea, nu? zice mai departe Raven in dorința ei de a-l ignora pe Damian pentru ce a făcut ca să il enerveze.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 08, 2020 11:15 pm

Daca doar dintr-un ochi s-a enervat asa ma intreb ce ar face daca ii dau numarul de telefon. se gandeste si argintiul si tace. Mai greu totusi. Jimin-sama inca este cel mai puternic vampir in viata. Dar cand se hotaraste sa se retraga, probabil ma va invata mai multe chestii. si se uita la Raven si incepe sa bea din paharul lui.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 08, 2020 11:17 pm

Pai na, relația cu Kaneki a obișnuit-o ca iubitul ei sa aibă ochi numai pentru ea și atât. Dar tu ai vrea sa preiei rolul lui? Sa trăiești veșnic și cu titlul ăsta important?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 08, 2020 11:20 pm

Mi-ar place. Dar cred ca e greu sa gestionezi o populatie atat de mare. Titlul de conducator al vampirilor este bazat pe meritocratie. Pe langa putere trebuie sa arati ca esti capabil sa produci multi bani. In fond, pe glob este o populatie de doua milioane de vampiri si multi vor sa ii ia locul. ii explica serios toata treaba. In mare parte, tot ce tine de averea vampirilor a fost obtinuta de Jimin. Multi au venit sa il provoace, cateva mii chiar. Dar Jimin nu a pierdut niciodata.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 08, 2020 11:26 pm

Înainte de poveste, Raven comanda și o sticla de vin pana vine mâncarea, apoi e ochi și urechi la Ragnar. Oh, știam ca tatăl tău e tare, dar acum aflu lucruri și mai mișto. și zâmbește. După puțin timp vine aceeași decoltata cu sticla de vin și mai multe pahare și se apleacă lângă Raven ca să toarne pentru toată lumea. Doar ca dracusorul din Raven are un plan. Când decoltata întinde mana sa ducă paharul spre Damian, într-un fel ii aluneca din mana și îl stropește cu vin. Vai, îmi cer mii de scuze. O sa aduc altul imediat. spune ea agitata. Ia niște șervețele și se duce la băiat sa i le dea. Nici nu știa dacă sa îl șteargă și ea sau nu e potrivit.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 08, 2020 11:32 pm

Se mai întâmplă. și ia șervețele. Când pleacă, Damian se uită unde e murdar și cu o privire dispare. Ai probleme cu gelozia. zice scurt. Și dacă tot e voie să se fumeze in interior, Damian face pe smecherul și își aprinde un trabuc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Oct 08, 2020 11:36 pm

Și tu încă nu ai scăpat de partea ta afemeiata. ii răspunde supărată. Tipa deja aduce alt pahar și acum e mai atenta cu vinul. Hope, înger fiind, nu prea știa ce sa zică despre alcool, dar dacă e vin, e de acord sa guste. Ca se știe din Biblie ce e vinul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Oct 08, 2020 11:40 pm

Sunt bărbat for fuck sake. Te superi doar că am făcut cu ochiul. și deja e nor negru deasupra lor. Hope , ai mai avut misiuni în ultimul timp?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 62 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 62 of 100 Previous  1 ... 32 ... 61, 62, 63 ... 81 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum