Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 66 of 100 Previous  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 83 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Oct 10, 2020 10:21 pm

Well, fata nu vrea să distrugă chestii sau să pună oameni în pericol, şi nici să dureze prea mult toată treaba, aşa că se împarte în patru gangsteri şi aceştia îi înconjoară pe Damian şi Ragnar într-o ''luptă decisivă'' ca să zicem aşa. Cei patru aruncă cu fumigene şi după îi atacă pe băieţi cu pistoalele. Pe drumul ei, Hope ajută lumea să meargă mai departe de locul bătăii.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 11, 2020 10:06 am

Fumigenele și gloanțele sunt prinse de nisipul lui Ragnar, Damian își formează o sferă de energie ce se împarte în patru fulgere mari ce lovesc gangsterii.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 11, 2020 10:34 am

Iar ca să nu se irosească prea mult timp cu treaba asta, gangsterii adevărați sunt teleportati departe iar pe câmpul de lupta sunt lăsate clone realiste ale lor care mor de la șocul fulgerelor și cad pe jos învinși. Nimeni nu înțelege de ce au atacat. Astfel gangsterii doar au fost folosiți pe moment de către Raven dar ei încă sunt în viață și, pentru ca în lupta fuseseră dechizati, viitorul lor nu va fi afectat. Hope între timp ii găsește pe cei trei. Raven deja era înapoi în corpul lui și când își vede sora, se preface ca își vindeca rana de la cap. Ce ma bucur ca sunteți bine! Ne făceam griji. zice ea fericita revazandu-i și se uita la toți dacă au răni. Eram cu ei când a izbucnit tot și ceva m-a lovit în cap. Mersi băieți ca m-ați salvat. joaca și movalia rolul de victima. Ceata și fumul se cam duc și oamenii își pot reveni acum.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 11, 2020 10:40 am

Bine că sunteți aici și nu v-au răpit cineva. spune Ragnar cu sufletul împăcat. Damian era puțin neconvis. Chiar dacă suntem în vacanță nu putem sta cu garda jos. Fiți și voi mai atenți. și oftează
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 11, 2020 10:46 am

Raven se ridica din poala lui Kaneki și se scutura. Are dreptate. New Orleans e un oraș cu o rata de crima foarte mare. Ar fi chiar neobișnuit sa nu se întâmple nimic rău mai multe zile la rand. Asa justifica ea atacul. Au profitat acum ca au fost mulți oameni.. Dar nu cred ca au prevazut sa fie eroi în preajma. și chicoteste. În același timp, unii oameni care trec ii recunosc pe Ragnar și Damian ca i-au salvat și se strâng in zona aceea sa le mulțumească.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 11, 2020 10:49 am

Damian fiind obișnuit cu mulțimile le răspunde politicos și scurt ca să scape de ei. Ragnar în schimb e ușor stângaci și se mai bâlbâie puțin. Vrei să vezi cum reacționează ăștia doi la multe gagici? întreabă Kaneki in șoaptă pe Raven.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 11, 2020 10:53 am

Movalia zâmbește siretesc. Ai ghicit. Ma interesează dacă Ragnar o vrea cu adevărat pe Hope si dacă Damian e loial. raspunde încet după ce se apleacă puțin spre el ca să fie cât mai aproape și sa nu fie auziți. Cu tine nu aveam nevoie de testul asta. îl lauda puțin și se ridica în picioare cu el și Bakugo și ii scutura pe cei doi de praful cu care ii murdărise când era timpul oprit.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 11, 2020 10:55 am

Prea mulți oameni enervanți. Să mergem în altă parte
și iese latura antisocială a lui Damian. Și Ragnar vrea să plece că deja s-a plictisit.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 11, 2020 10:58 am

Raven nu încearcă sa ii împiedice și vor sa plece, dar nu scapă asa de ușor. Un grup de copii vine la ei. Nenea, nenea, cum va cheamă? Putem face o poza? Cum sa refuzi copii?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 11, 2020 11:00 am

Damian oftează puțin, dar nu răspunde negativ. Dă un nume fictiv pentru el și Ragnar și fac poze cu ei. Kaneki chicotește in spate.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 66 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 66 of 100 Previous  1 ... 34 ... 65, 66, 67 ... 83 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum