Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 70 of 100 Previous  1 ... 36 ... 69, 70, 71 ... 85 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 11, 2020 8:01 pm

Hai sa nu stricam distracția. le zice repede. Vai, acuma dacă ești asa mic, ce facem dacă te pierdem prin mulțime? Trebuie sa avem grija de tine! spune Hope foarte responsabil și îl ia pe Damian de mana ca pe un copilaș adevărat. Raven începe sa râdă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 11, 2020 8:05 pm

Mulțumesc Hope-chan. și își intră in rol. Astfel lucrurile decurg normal. Bine, având în vedere că Hope și Damian au aceeași culoare la păr, par frați. Trebuia să îl țină pe Ragnar. ii zice lui Raven.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 11, 2020 8:42 pm

Știu.. Dar nu mai am nici o idee de cum sa ii apropii.. răspunde și ofteaza in viața reală.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 11, 2020 8:59 pm

Ragnar-san, poți să mă ajuți să văd de sus ce se petrece? face pe inocentul. Ragnar nu înțelege din prima ce face, dar se duce lângă Hope și il pune pe băiat pe umerii lui. Are și Damian planurile lui malefice in scop pasnic. Al dracu Damian, se folosește de Ragnar ca să trezească instinctul matern al lui Hope. ii zice lui Raven planul lui Damian.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 11, 2020 9:10 pm

Asta e destul de amuzant. Se uita la cei trei și I se pare chiar o imagine drăguță. Hope zâmbește și ea. Se vede ca Damian-san era mai drăgălaș când era mic.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 11, 2020 9:19 pm

Cum adică mai drăgălaș? să se strâmbă puțin. Ești așa de mic încât ești mai acceptabil. glumește și Ragnar. Argintiul se bosumflă și se uită la Hope. Am chef de joacă. Ragnar , Hope, nu vreți să luăm o minge ca să ne jucăm toți trei? și are o privire adorabila. Să nu interveniți. O să mă dau pierdut ca să mă caute amândoi împreună. le zice celorlalți. Uite că nu doar Raven știe să manipuleze.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 11, 2020 9:23 pm

Ăh... E cam aglomerat și târziu, dar sigur găsim o mingie la vreo taraba.. spune fata și se uita puțin confuza la Ragnar. Și-a dat înapoi și mintea odată cu vârsta?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 11, 2020 9:29 pm

Cred că un zmeu va fii ce trebuie. și s-a gândit Ragnar la o soluție care să il țină pe aproape. Nu era ce voia Damian, dar nu zice nimic. Astfel ii ia lui Damian de la tarabă un zmeu și copilul se dă jos. Și uite cum își face planul, se mișcă ca să înalțe zmeul și din ,, greșeală " il scapă și intră într-o mulțime de oameni și se face nevăzut.De asta îmi era frică.. Hope, hai după el, e pe aproape. și o ia de mână ca să il caute. Kaneki din spate Uite cum dracul ăla mic își începe planul bine. și chicotește.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Oct 11, 2020 9:37 pm

Hope oftează şi merge cu Ragnar, tinandu-se aproape de el, că mai lipsea să se piardă şi de el acuma. Cred că l-am văzut! A luat-o la dreapta! Raven însă nu se poate abţine şi le transmite tuturor în gând inclusiv lui Damian Verificaţi femeile cu fustă, că sigur e acolo.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Oct 11, 2020 9:44 pm

Well, și Damian e șmecher, a făcut mai multe clone și e in mai multe locuri acum. Și da , în unele locuri e sub fusta unei domnișoare, dar ca să nu se supere Raven, e vorba de o clonă. Are rost să ne implicam? ii întreba pe Kaneki și Raven. Ca se știa ca e planul lui Damian totuși
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 70 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 70 of 100 Previous  1 ... 36 ... 69, 70, 71 ... 85 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum