Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 88 of 100 Previous  1 ... 45 ... 87, 88, 89 ... 94 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Oct 19, 2020 11:18 pm

O să fiu eu agresivă dacă vremurile nu o să fie paşnice, dar copilul sigur o să trăiască în siguranţă! spune hotărâtă şi din reflex îl strânge pe Akame la pieptul ei în timp ce ea se uita pe tavan şi visa la viitor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Oct 19, 2020 11:20 pm

Akame se relaxează și mai mult. Am putea să îi găsim un mentor când se face mai mare ca să ne ocupăm noi de problemele majore, dacă există. si face și el pe visătorul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Oct 19, 2020 11:25 pm

Nu-i o idee rea. Să vedem ce o să fie pe atunci.. şi vrea să încheie subiectul. Lumina revine în casă şi Cecilia cheamă prin telefon servitoarea să îi ceară suc, cipsuri şi popcorn. Hai să ne uităm la un film. Sunt prea obosită pentru altceva.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Oct 19, 2020 11:31 pm

Sigur. si se intinde pe pat si o pune pe Cecilia la pieptul lui, ca sa fie totul corect. Intre timp, cat cei doi indragostiti si-au rezolvat din probleme, la copii doar ce a inceput. Banditii se pare ca sunt cu puteri si i-au obosit pe Ragnar, Bakugo si Hope. Tsk, sunt prea multi. murmura Bakugo. Ma ocup eu de ei pana va reveniti. zice Damian langa Raven de fata. De stiut stia ca inca e instabil, dar voia sa vada in lupta cat de mult se controleaza. E in regula, Raven? si se uita la ea.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Oct 19, 2020 11:36 pm

Raven avea sigiliile la ea pentru orice eventualitate. Am încredere în tine, dar totuşi ai grijă cu puterile. spune blând. Hope cu băieţii s-au retras mai în spate iar Raven pleacă să se asigure că zona e liberă de oameni.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Oct 19, 2020 11:44 pm

Damian oftează lung și se încălzește. Crezi că poți să ne învingi de unul singur? întreabă tupeist. Damian voia să folosească întunericul, altfel își rupe un deget și e foarte rapid. Prinde doi infractori de gât și ii ucide instant. Ceilalți se sperie și il înconjoară cu armele. Din pământ ies țepi foarte ascuțiți de kagune ce ii ucide instant. Ragnar privește dezamăgit. Ce e in neregulă cu tine, Damian?! Ideea era să tragem de timp să vină poliția să ii ia, nu să faci un genocid. strigă la el. Damian doar ce a ucis și ultimul rămas. Pierdere de vreme și de bani. Ăștia nu se reeducau oricum. zice Damian ce se curăță de sânge. Aura era încă stabilă iar mintea întreagă.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Oct 19, 2020 11:50 pm

Ragnar are dreptate. Astea sunt regulile, aşa funcţionează sistemul. Cine suntem noi să le zicem cum e mai bine? se bagă şi Hope. Trupurile alea moarte şi imaginea unui erou care se luptă malefic nu sunt tocmai ok.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Oct 19, 2020 11:54 pm

Regulile sunt proaste. Am văzut trecutul fiecăruia, au violat și ucis la viața lor. Ăștia nu se reeducau niciodată. Am salvat viitoarele sute de victime. Asta e datoria de erou. și se întoarce la grup după ce se șterge de sânge. Se uită urât la trupuri iar din umbrele lor ies mâini ce ii trage pe toți în pământ,  că era mizerie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Oct 20, 2020 12:00 am

Well, Hope nu e certăreaţă şi mai ales nu i se pare ok să se certe cu prietenii, aşa că lasă de la ea de data asta. Raven asigură zona şi se întoarce la grup. Ce rapid aţi rezolvat. spune către toţi dar se uită în special la Damian să nu aibă ceva.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Oct 20, 2020 12:03 am

Ragnar in schimb nu uită de incident. De mai faci odată asta te voi oprii eu. și il ia de umăr, la care Damian râde și se întoarce cu un zâmbet, ochii în străluceau Doar să încerci. și ii rade în față. Nu știu de când ești tu un asshole, dar nu imi convine o ceartă stupidă. Hai fiecare la casele noastre și gata. si ii departe Bakugo.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 88 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 88 of 100 Previous  1 ... 45 ... 87, 88, 89 ... 94 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum