Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 89 of 100 Previous  1 ... 46 ... 88, 89, 90 ... 94 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Oct 20, 2020 12:07 am

Movaliei i se pare că Damian nu e posedat, dar tot e confuză. Îmi spune cineva ce s-a întâmplat? şi se uită la toţi. Damian a ucis infractorii şi i-a băgat în pământ. Când vine poliţia, să vorbească el cu ei. spune uşor supărat. Raven se uită la el şi nici ei nu ii prea convine situaţia.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Oct 20, 2020 12:11 am

Damian se duce la polițiști, le controlează mintea cum că nu s-a întâmplat mare lucru aici și pleacă repede. Își aprinde o țigară și se întoarce la grup. Gata și cu raportul. Au scris ce le-am zis și aia e. si face un nor de fum.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Oct 20, 2020 12:13 am

I-a minţit. spune Hope încet. Nici un pământean nu ar trebui să aibă dreptul să decidă când alt pământean moare sau nu. zice acum ca un înger din învăţăturile lor.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Oct 20, 2020 12:15 am

Damian nu zice nimic și o lasă în pace pe Hope. Ii știe istoria și cum și-a format caracterul, așa că nu comentează. Ceilalți băieți nu zic nimic nici ei. Subiectul pare că e mort
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Oct 20, 2020 12:22 am

Raven încearcă să-i împace pe toţi aşa că zice: Well, în luptele bine versus rău mai mor oameni, mai scapă cine nu merită şi tot aşa. Ăsta a fost un incident. Hai să mergem să mâncăm ceva în oraş.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Oct 20, 2020 7:59 am

Ei bine, starea generală este pacifistă acum. Astfel copii se duc la un street food ca să mănânce mâncare mexicană.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Oct 20, 2020 10:55 am

Raven e atenta la Damian sa vadă dacă face ceva dubios și da vina pe zeul distrugerii pentru incidentul de mai devreme. La un moment dat Hope pleacă de lângă Ragnar și o ia pe Raven mai in spate. Ma tot îngrijorează o chestie.. De dimineata m-am trezit cu aura de înger pe mine. Ăsta e semn ca în curând o sa fiu chemata în Rai.. spune in șoaptă. Nu știu cât o sa lipsesc și nu știu ce o sa zică Ragnar.. apoi se uita la băieți scurt. Raven are un mic nod in gat. Dacă te cheamă pe tine, sigur ii cheamă și pe părinții noștri nu? spune ușor pe gânduri. Nu a prea stat cu ei perioada asta din păcate. Eu zic sa vorbești cu ai noștri acasa ca poate știu când plecați și sa ii spui cât mai repede lui Ragnar. E mai bine sa știe din timp ca să fie pregătit decât sa ascunzi.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue Oct 20, 2020 10:23 pm

Damian se uita plictisit pe telefon. In timpul asta Ragnar se uita dupa Hope, a observat ca are un comportament mai ciudat decat deobicei. Bakugo mai mult e atent la Damian.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue Oct 20, 2020 10:48 pm

Îmi e teama ca o sa lipsesc mult... Prea mult. Și ca nu o sa ma aștepte. Adică ar fi și normal. Nu l-aș învinovăți. și se eschivează. Raven nu voia ca ele doua sa lipsească prea mult ca să nu vina băieții după ele. Din ce știu, vampirii sunt foarte loiali, deci dacă te vrea pe tine, o sa aștepte. Sau o sa îți zică dinainte sa pleci ca nu te așteaptă. Deocamdată stai liniștită pana vorbești cu mama și papa. o consolează și după o ia de mana sa se întoarcă la băieți. Acuma și Raven avea o stare nașpa ca ii pleca familia și nu a stat cu ei mai deloc..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed Oct 21, 2020 9:25 am

Se pare că fetele sau întors, cum sunteți? le întreabă Damian pe amândouă, Ragnar voia să stea cu Hope dar să aibă timp mai întâi.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 89 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 89 of 100 Previous  1 ... 46 ... 88, 89, 90 ... 94 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum