Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 24 of 100 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 62 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 12:41 pm

Mikael se uită la amândoi. Deci ea e Raven. Se simte că nu a avut tangente cu raiul. Iar Damian nu a scăpat încă de blestemul lui. după care Da, dar nu azi.Mai mult e o reuniune de familie, soră mai mare Raven. și zâmbește pașnic. Damian il examina si el, simte cum lumina lui e foarte diferită cu cea a lui Mikael.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 12:48 pm

Fata e confuza, dar se baga repede Hope sa le zică povestea cu născutul lui Mikael și cum el nu a crescut pe Pământ. După câteva minute termina și zâmbește. Mikael știe de tine de mult. Toți frații noștri știu. Dacă o sa mai vina și alții, știu ca o sa îți fie greu, dar sunt îngeri, au intenții bune. spune pașnic și ea. Raven oftează. Bine. Pe tine te cred. și merge sa dea mana cu băiatul. Sper sa ne înțelegem.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 12:55 pm

Mikael o strânge de mână prietenos. Nu o să ai vreo problemă din partea mea , îți garantez. si termina cu strânsul de mână.  Unul dintre motivele pentru care sunt aici este să îl testez pe Damian-kun. Fiind doar un muritor și nu un înger ca ceilalți posesori al luminii,  trebuie să fim cu ochii pe el ca nu cumva să o folosească în alte scopuri. explică pașnic. Eden cand ascultă rămâne blocat puțin. Damian in schimb ii place provocarea. Ne batem mai târziu. Doar ce ai ajuns. Să se bucure și familia ta de tine totuși.  
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 1:12 pm

Surorile se uita una la alta și nu zic nimic. Nici nu știau exact ce sa zică ca nu e ca si cum puteau ele opri asta. Mna, ok. și ridica din umeri. Hope se da pe lângă fratele ei ca ii fusese dor. Spune-mi ce mai e în Rai. Ce fac frații noștri? Asta e un subiect pe care vrea și Raven sa îl audă, ca cine știe când mai vine vreunul și sa fie pregătită. Intre timp, la casa vampirilor, Celia nu a uitat ce voia sa facă asa ca merge la fiul ei. E drăguță Hope. Ma bucur ca v-ați găsit unul pe celalalt.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 1:48 pm

Mikael ii povestește despre frații și surorile lor cum cresc fiecare în rai, unii sunt luptători ca el, alții filozofi,  artiști și câte și mai câte. Intre timp  Ragnar. Este, doar că trebuie să o înțeleg eu mai mult.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 2:03 pm

Da? Sunt cu mult diferiți îngerii de noi? și se așează pe canapea lângă el, ca o mama preocupata ce e.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 2:44 pm

Pai ea nu are voie sa faca sex pana nu e maritata. Inteleg asta, dar tot am si eu nevoi si mai ma apuca si pe mine. explica Ragnar pe scurt. In familia cealalta, copii se inteleg ok, se uita la desene impreuna cat timp Julietta cu Eden stau la discutii de motivele lui Mikael.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 2:50 pm

Celia îl asculta și înțelege. Dacă simți ca nu îți îndeplinește dorințele, atunci eu zic sa nu va chinuiți degeaba împreună, ci sa mergeți pe drumuri separate. zice gândind la rece, apoi ii da și a doua varianta. Dar dacă simți ca pe ea o vrei, atunci trebuie sa respecți ca îngerii nu au contact sexual pana atunci și sa te abții. Poate ți-ar fi mai ușor dacă nu ați petrece timp "intim", adică dacă nu ați fi singuri, sau peste noapte unul la celalalt. zice calm. Pana la urma, decizia e a ta. Eu doar îți dau variante. și se ridica de pe canapea ca să își pună niște apa într-un pahar. Însă să nu îți treacă prin cap sa stai cu ea și sa te futi cu altele ca te dezmostenesc! zice brusc foarte serios. Nu o sa permită ca fiul ei sa fie primul vampir infidel.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 3:05 pm

Ragnar asculta atent si in final ii da dreptate. Cred ca ai dreptate in legatura cu timpul intim. si isi aminteste ce face Hope acum. Stiu ca azi Hope isi petrece timp cu fratele ei din Rai si familia ei. Crezi ca ar fii bine sa stau cu ei acum? isi intreba mama serios, ca sa stie si el ce sa faca.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 3:10 pm

Bruneta zâmbește când îl aude. Dacă pe ea o vrei, atunci da. Fa-i o surpriza, du-i un cadou. Asa dai bine și în ochiii familiei ei și în ochiii ei. și ii da și lui un pahar de apa. E bine sa fii hidratat! Dar cum am zis, evita timpul intim în care știi ca te exciti. și chicoteste. Prin urmare, diseară te aștept acasă. Nu prea târziu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 24 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 100 Previous  1 ... 13 ... 23, 24, 25 ... 62 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum