Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 25 of 100 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 62 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 3:17 pm

Ma duc sa ii cumpar un buchet de flori si niste dulciuri. Ne vedem diseara. si astfel Ragnar ii face cu mana si pleaca cu primul taxi. Am auzit multe povesti despre aventurile voastre. Nu v-ati saturat de agitatia de pe pamant? ii intreba Mikael pe Raven si Damian. Nu prea avem de ales. Asta ne e datoria noastra.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 3:24 pm

Celia ii face cu mana și își lasă copilul sa plece, sperând ca l-a sfătuit bine. Am luat o pauza de la agitație și misiuni de eroi după ce am terminat liceul, doar ca noi asa am fost crescuți și asa ne place. Prin urmare, am revenit la a fi eroi. E greu câteodată, dar eu nu as putea sta niciodată drept cascina și Damian drept soțul risipitor cu burta mare de la bere și semințe. răspunde și ea și rade când și-l imaginează asa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 3:27 pm

Adevarul e ca eu cu Raven avem spirit competitiv. Cand unul din nou isi dezvolta mai mult puterile, celalalt trage tare sa recupereze si sa depaseasca. gandeste si Damian cum sunt ei ca un cuplu cu super puteri. Si cicatricea aceea de pe fata ce este? il intreba direct, ca nu stie chiar tot. E un tatuaj! se scuza repede. Ultimul lucru de care avem nevoie e sa stim ca ingerii vor sa ma vaneze ca am un asa zis zeu distrugator. Fa-mi si mie jocul, te rog. ii zice in gand lui Raven.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 3:37 pm

Raven îl aude și sta puțin sa gândească o explicație. Fiecare erou are "amprenta lui". Unii au costume nu știu cum, alții au arme mai speciale, unii au diferite efecte de intrare in lupta.. Noi am zis sa fim mai modești. Damian și-a făcut un tatuaj la vedere ca lumea sa știe sigur ca el e. Eu am niște brățări și o curea cu smaralde la costum. și ridica din umeri ca si când a mai explicat asta pana acum în viata ei. Hope se uita la toți și e puțin confuza. Nici ea nu știa de semn, doar ca Damian s-a întors cu el. Acum are oarecum o explicație.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 3:40 pm

Avand in vedere ca asta e lumea voastra, pot sa inteleg. si sta sa se gandeasca. Pacat totusi ca iti strici fata asa. La o adica, trebuia sa te asemeni cu ingerii. Dar daca mintea ta e subdezvoltata sa aprecieze ce ti-a dat mama natura, n-ai decat. si ridica din umeri. Damian se enerveaza putin, dar se abtine sa faca comentarii. Ok. Acum chiar vreau sa ma bat cu nou venitul asta sa ii dau o lectie. zice rautacios. Intre timp, ajunge si Ragnar si bate la usa.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 3:46 pm

Și Raven se simte deranjata. Nu e un înger, totuși. Doar are niște energie de la voi. Nu i-a zis nimeni ca tre sa se comporte ca voi, prin urmare, ca pământean, e liber sa aleagă ce vrea, nu? ii sare în apărare. La ușa răspunde Julietta care căzând ca copiii se cearta cam serios, se gândește ca nu o sa răspundă ei. Deschide ușa și îl vede pe băiat cu chestiile in brate. Mai sa fie! Intra. Copiii sunt în sufragerie și ai ajuns la timp ca să le alungi tensiunea dintre ei. zice fericita ca îl vede pe Ragnar și ii face loc sa intre in casa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 3:51 pm

Buna dimineata. Multumesc. se apleaca politicos ca un baiat cu bune maniere ce e. Astfel vine in sufragerie unde erau ei. Buna toata lumea. Am vrut sa vad ce faceti. saluta pasnic. Am vazut pe drum florile astea si m-am gandit ca ti-ar placea, poftim, Hope. si ii da un cosulet cu flori frumoase si colorate. Dulciurile le pune intr-un bol ca sa ia toata lumea. Mikael se uita la el si simte de la o posta ca e un vampir. Ce cauta un impur ca asta in casa asta? Si de ce e asa apropriat de Hope?! Ai sosit la fix Ragnar. Vrei sa ne antrenam mai tarziu? saluta Damian repede si el. Adevarul e ca Damian si Ragnar au devenit prieteni buni de la ultimul turneu.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 3:56 pm

Hope știe ca fratele ei o sa simtă ca Ragnar e vampir, doar ca nu vrea sa îl ascundă, ca oricum ar fi imposibil, asa ca atunci când vede ce a adus și ce vesel e, se ridica repede și îl ia în brațe și îl saruta scurt pe buze. Mersi. Ce frumoase sunt. spune apoi despre flori. Ce gest drăguț. se baga și Raven sa zică și, ca o gravida cu pofte, bineînțeles ca ia niște ciocolata.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 07, 2020 4:02 pm

Ne antrenam mai tarziu, Damian. raspunde la ultima intrebare. Am avut niste timp liber si am zis sa va fac o vizita. Cand am auzit ca Hope are un frate, am vrut sa il cunosc. si intinde mana pacifist catre Mikael. Ingerul nu e de acord cu relatia lor, dar din respect fata de parinti si de surioara lui face o strangere de mana cu Ragnar. Mikael, incantat. Esti prietenul lui Hope din cate vad. Iti doresc sa ai multa rabdare. si are un mic zambet pe fata, cand a strans mana a vazut amintirile lui si ca sa nu mint, ii convine situatia. Ragnar nu vrea sa faca scandal sau sa fie rau, asa ca zice doar un: Mersi. si se linisteste. Intre timp apare si Eden. Am pregatit o bariera in curte ca sa va antrenati. Ultimul lucru pe care vreau sa il vad este sa distrugeti lucruri pe aici. zice mai autoritar. Mikael, ai zis ca vrei sa ma testezi. Hai sa o facem acum ca tot e toata lumea de fata.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 07, 2020 4:10 pm

Hope merge repede sa pună florile într-un vas cu apa și bineînțeles ca se întoarce imediat la ei. Mult succes. le zice băieților și își sărută bărbatul. Voia și ea sa privească dar bineînțeles ca o sa ia și dulciurile cu ea. Ragnar, ai salvat o gravida cu dulciurile astea. Hope chicoteste și îl ia de mana. Onii-san, tu ai voie sa îți folosești toate puterile pe pământ?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 25 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 25 of 100 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26 ... 62 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum