Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 43 of 100 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 71 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Dec 10, 2020 6:31 pm

Am putea să ne antrenăm toți. Să mă atacați iar eu să mă feresc cu ochii închiși. propune ideea sincer. Sau am putea avea o ieșire de grup.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Dec 10, 2020 6:34 pm

Ce random și total opuse sunt propunerile. Atât de random încât movalia râde puțin. Nu te mai umfla in pene cu reflexele tale. Și nici de ieșit în oraș nu avem timp acum pentru ca într-o ora trebuie sa fim la antrenamente cu Jimin.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Dec 10, 2020 6:37 pm

Da, uitasem complet. Atunci să ne pregătim. și acum e pe modul de antrenament serios. Dubios e că vă antrenați in fiecare zi, nu luați si voi o pauză?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Dec 10, 2020 6:42 pm

Și acum vine momentul în care trebuie sa găsească o scuza bună ca să nu zică de zei. După cum sigur ai simțit, eu sunt însărcinată. Antrenamentul meu e incomplet și nu vreau sa risc sa ma lenevesc pana nasc și după sarcină, asa ca vreau sa învăț tot ce mi-am pus în gând pana îmi creste burta. Iar Damian, pentru ca e iubitul meu, trebuie sa ma susțină în asta și asa e și el obligat sa se antreneze când o fac eu. spune ca o mincinoasă perfectă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Dec 10, 2020 7:38 pm

Da,are dreptate. Cât timp se antrenează o ajut și eu. adaugă și el puțină minciună. Mikael nefiind interesat de ce, ii crede de cuviință. Ce pot să zic, spor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Dec 10, 2020 8:27 pm

Deci cuplul le face cu mana și pleacă la Jimin. Trece cam o săptămână timp in care au avut pace și liniște și viitorii participanți la arte martiale s-au mai pregătit. Azi e ziua turneului și mulți membrii din familie vin sa ii vadă pe băieți.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Dec 10, 2020 9:44 pm

Si cum sunt in turneu de muritori, baietii vin cu masinile si sunt la coada pentru inregistrare. Mikael nu participa in turneu pentru ca nu e interesat, dar sta cu grupul ca sa se uite. Ragnar nici el nu participa pentru vrea doar sa stea cu Hope. Ce de lume. Oare de ce? intreba tot grupul, copii si adulti. Si ca e un ingeras, si-a luat o mare vata de zahar roz.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Thu Dec 10, 2020 10:16 pm

Premiile sunt valoroase și probabil de asta. zice Shirley care bineînțeles ca e prezenta cu ei. Raven îl sărută și îmbrățișează pe Damian înainte sa meargă în vestiare. Succes. spune zâmbind. La fel făcea și Cecilia cu Akame, doar ca textul era altul și anume: Sa nu ranesti pe cineva, sa nu le rupi oase, sa nu le spargi capul, nu vreau muritori in pericol, da? Shirley își mângâie pe cap băiatul și îl ia de mana pe soțul ei. Dragilor, vreau sa le bateți fundul tuturor adversarilor si sa luați primul premiu!Uite cât de diferite sunt fetele cu partenerii lor...
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Thu Dec 10, 2020 11:01 pm

Argintiul ii face semn ca totul o sa fie ok. In schimb ceilalti baieti chicotesc si se duc in drumul lor. Spectatorii sunt in tribuna si se uita la ceremonia de deschidere. E prima oara cand sunt intr-un festival de genul asta. zice Mikael ce este situat intre Cecilia si Shirley, ca asa ii este biletul. Oare au fost masluite?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Dec 11, 2020 12:20 am

Magia este nelimitata. Fetele stau liniște ca spectatori și Cecilia se gândea cum sa îl ademenească pe Mikael, iar prima și cea mai cliseica chestie care ii vine în minte este urmatoarea: luase un pahar de cafea în tribuna și într-un fel capacul de la pahar scapă între picioarele băiatului și se rostogolește puțin pana ajunge sub bancă. Oh, vai. Capacele astea niciodată nu stau, jur. Mama ține-mi puțin cafeaua pana caut capacul. spune din prima și pasează paharul în fata lui Mikael către Shirley care ii face jocul fiicei ei și îl ține deocamdată. Cecilia se ridica de pe locul ei și se pune între picioarele lui Mikael ca să se uite unde e capacul. S-a dus cam în spate. zice neutru și se oprește puțin ca să își prindă parul în coadă sa nu ii intre in ochi când se va apleca. După pune mâinile pe picioarele lui Mikael, imaginea fiind total necrestineasca. O sa termin repede. spune despre căutarea capacului, când de fapt în mod normal s-ar înțelege total greșit fraza. Shirley râde in sinea ei. A moștenit curvismul, clar.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 43 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 100 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 71 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum