Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 44 of 100 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 72 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Dec 11, 2020 1:07 am

Mikael fiind ingeras nu intelege din prima , dar avand si hormoni se incalzeste usor. Nu e nevoie..Te ajut eu. si s-ar ridica daca ar putea. Intre timp se face tabelul turneului.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Dec 11, 2020 9:19 am

Ce drăguț ești tu. Asa sunt toți îngerii? întreabă și îl mângâie pe picioare de-a lungul. Dar ca să nu stea prea mult asa și lumea sa se uite ciudat, se apleacă cu capul sub banca și fundul ridicat în căutarea capacului. Shirley face o vraja ca Cecilia sa fie invizibila pentru cei fără puteri deocamdată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Dec 11, 2020 9:45 am

Câta ispita in fața mea... își zice argintiul ce ii vede fundul în speldoare. Da..
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Dec 11, 2020 9:52 am

Nu durează mult și Cecilia ridica capul de sub banca cu capacul cafelei în mana. Uh, mi s-a urcat sângele la cap. zice pipaindu-se pe obrajii care se făcuseră puțin rosiatici, apoi pune capacul pe pantalonii băiatului ca ea sa aibă ambele mâini libere sa își desfacă parul din coadă. Macar l-an recuperat. Sa speram ca nu mai cade, nu?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Dec 11, 2020 10:36 am

Să sperăm. si chicotește, totuși nu poate să nege că postura de acum e cel puțin spre una sexuala. Tabelul cu participanți s-a decis. Damian versus Kaneki in runda a doua...Să sperăm că nu vom avea explozii pe aici.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Dec 11, 2020 11:26 am

Cecilia se ridica și se pune înapoi pe banca lângă el. Ia paharul de cafea și acum bea liniștită in timp ce se uita la spectacol.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Dec 11, 2020 7:52 pm

Damian are primul meci , Kaneki al doilea, Akake al treilea și Izaya al șaselea. Argintiul are meci contra unui bodybuilder care e de trei ori mai mare ca el din punct de vedere fizic. De ce ai venit copile? Vezi să nu plângi la mami dacă îți rupi o mână sau ceva. si face mișto de el. Akame își dă un facepalm. Discuțiile între participanți se văd pe ecrane deasupra arenei. Că de,face parte din show.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Dec 11, 2020 8:04 pm

Cecilia nu avea emoții pentru Damian și voia sa strige la adversarul lui, dar nu voia sa creadă ca îl face de rușine. Raven, ca nu am precizat încă, stătea în cealaltă parte a lui Shirley și de iubitul ei nu își făcea griji, ci mai degrabă pentru Kaneki era curioasa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Fri Dec 11, 2020 8:11 pm

Bătălia începe, luptătorul uriaș fuge către Damian. De dragul spectatorilor care au plătit bilet nu va termina din prima. Se ferește de atacurile lui lente și il lovește ușor in burtă. Lovitura lui il face sa scuipe sânge. Scuze, nu am vrut să te rănesc prea tare. si face pe copilărosul in fata camerelor. Luptătorul se înfurie și fuge din nou către Damian. Face pe toreadorul cu el, și când ala ataca orbește ii dă o piedică și cade afară din arenă. Ragnar cu Mikael chicotesc.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Fri Dec 11, 2020 8:15 pm

Raven zâmbește. Nici nu era nevoie sa se ambaleze. Bravo, ii zice in gand. Nu a părut nimic dubios sau OP in lupta, ci doar un om mare și fraier, asa ca a fost o victorie corecta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 44 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 44 of 100 Previous  1 ... 23 ... 43, 44, 45 ... 72 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum