Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 48 of 100 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 74 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Dec 12, 2020 12:15 am

Brunetul ca sa ii faca pe plac sotiei, loveste cu putere sabia inamicul si ii o rupe. Samuraiul renunta si Izaya castiga. Aparent la Izaya a fost cel mai simplu de castigat.Se mai fac cateva meciuri si prima runda s-a terminat. Participantii pot sta cu prietenii daca vor. Damian, Akame si Izaya stau cu partenerele. In schimb Kaneki prefera sa stea singur pentru o strategie contra lui Damian, el o ia personal. In schimb, argintiul participa doar pentru distractie, dar considera lupta cu brunetul ca fiind una serioasa.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Dec 12, 2020 12:19 am

Deci Mikael rămâne cu Hope și Ragnar ca doar na.. Chiar dacă Shirley și Cecilia vor sa îl ademeneasca pe înger, nu o sa îl pună deasupra soților lor. Nu am mai vorbit de mult cu Kaneki. Haideți sa vedem ce face. Asa îl cunoaște și Onii-chan.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Dec 12, 2020 12:25 am

De ce nu? Nici eu nu am mai vorbit cu el. zice Ragnar , ca desi nu are o relatie foarte apropriata cu Kaneki, tot face parte din grupul lor. Da, de ce nu? spune si ingerul. Damian raspunde pozitiv si el dand din cap aprobator. Brunetul iesise de la vestiar sa isi ia o gustare, deci e vizibil pentru ei.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Dec 12, 2020 11:19 pm

Ajunsi aproape de el, Hope ii face cu mana și se oprește. Mi se pare mie sau nu vrei sa stai cu noi? îl întreabă Raven direct. Era la o mica distanta de Damian ca să nu fie nesimțită ca sta cu noul iubit.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 13, 2020 12:56 am

Kaneki se uita la ei , dupa la Raven. Zice destul de incet cat sa o auda doar ea. Singurul meu motiv pentru care am venit aici este doar sa ma lupt cu Damian. Nu am chef sa stau cu tine daca e el prin preajma. ii zice direct in fata. Black se uita la ei si simte ceva la Kaneki, asa ca il urmareste, deocamdata.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 13, 2020 2:07 am

Fata considera asta un răspuns cinstit și justificat. Înțeleg.. Oricum o sa pleci curând înapoi în Detroit. răspunde și ea tot încet. Nu ii place sa nu îl aibă pe Kaneki prin preajma dar acum viata lui e separat de a ei și asta e..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 13, 2020 11:13 am

Mă duc să imi iau ceva, dacă vrei să vorbim poți să vii după mine. zice neutru și pleacă spre stand. Intre timp vede și altă concurenta, o fată cu părul verde. Cine e? Pare că nu e slabă ca restul participanților. se întreabă scurt ,dar nu acționează cu nimic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 13, 2020 11:40 am

Hope vede ca nu e prea ușor sa vorbești cu Kaneki și se cam lasă bătută. Ma întorc repede. le zice tuturor și fuge după Kaneki. Nu e un gest prea frumos fata de Damian, dar aia e. Voiai sa îmi zici ceva anume? îl întreabă când sunt destul de departe de grup. Tipa cu par verde a tras cu ochiul la toți copiii din familia lor în timp ce stătea cu spatele sprijinit de un perete și bea un suc.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 13, 2020 1:16 pm

Nu ne-am mai văzut de mult. Voiam să știu ce mai faci. și cu ea e mult mai prietenos, dacă Damian nu e in preajmă..
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 13, 2020 1:28 pm

Raven se abține din detalii prea mari. Pai deocamdată totul e ok. Jimin, din plictiseala aparent, s-a oferit sa ma antreneze pentru niște atacuri mai speciale. În rest, familia mea o sa fie chemata în Rai în curând și am decis sa petrec mai mult timp cu ei. zice simplu, distorsionand puțin adevărul. Tu? După vacanta noastră ai cam dispărut din peisaj.
Între timp se anunță următoarea luptă și anume, tipa cu par verde versuuuuuussss.... Akame! Fata, pe numele ei Estelle (care înseamnă Stea), arunca sticla de suc goala la gunoi și merge în ring. Cum preferi sa ne batem? își întreabă adversarul, ea fiind pregătită și cu o sabie (de lemn ca numai asa se accepta).
Spoiler:
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 48 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 100 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49 ... 74 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum