Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 6 of 100 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 28, 2020 8:58 pm

Bestiile mele fac parte din mine și îmi împărtășesc din putere. In cele din urmă, sunt un zeu. Un muritor nu le poate controla că i-ar distruge trupul și sufletul. si se pune pe canapea. Damian este uimit și se uită la el. Poftim?!
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 28, 2020 9:05 pm

Well, that's new. Știam ca ești regele vampirilor nu un zeu. zice și fata și ridica o sprânceană.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 28, 2020 9:14 pm

Rege este un titlu obtinut in societatea vampirilor de aici. Cu zeitatea este alta poveste. Sunt o multime de zei incat nu pot sa ii numar. Dar ce stiu sigur ca fiecare are propriile sale cai de a isi alege urmasul. Sunt si cateva reguli nescrise de care nu am voie sa zic despre ele. Totusi, eu m-am implicat pentru ca voi doi aveti mentalitatea cea mai sanatoasa in comparatie cu rivalii vostrii cu care va trebui sa va luptati pentru supravietuire. si fumeaza un trabuc. Oricum o sa vedeti pe parcurs ca nu e usor. Nu te transformi in zeu si gata. Ai niste provocari pe parcurs, va trebuii sa va invatati cu energia zeilor care este diferita de ce aveti acum. si isi aminteste de el inainte. Okey, am inteles. Si daca tot cunosti toti mostenitorii, din grupul nostru mai e cineva urmarit de zeii astia? si face niste ochisori mari de curios ce e.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 28, 2020 9:18 pm

Raven îl asculta și chestia asta cu mai mulți care concurează pentru rolul unui zeu o pune pe gânduri, pentru ca ii amenință copilul, mai mult. Avem voie sa ne urmărim ceilalți potențiali adepți ai zeului nostru și sa ii omoram dacă vrem sa câștigăm noi puterea?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 28, 2020 9:25 pm

Chiar daca am cunosinte n-am voie sa spun cine o sa va fie adversar. Ce am voie sa spun e ca pe langa voi, Hope, Ragnar si Kaneki vor avea aceeasi provocare. Sunt in vizorul zeilor si ei. si se intinde. Daca intampini probleme, poti lasa copii la mine acasa cu Serena. Cand o sa ai provocarile tale. pentru ca da, Jimin vede atat sufletele ce vor urma, cat si viitorul cel mai exact. Doar e zeu csf. Si ca e jmecher, ia blocat lui Damian abilitatea de a citii gandurile lui Raven si ale lui.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 28, 2020 9:31 pm

Fata se rușinează și se preface ca se îneacă ca să aplece capul și sa se dea puțin mai in spate pana își revine. Mersi. Dar ma îngrijorează mai mult de cum o sa ma protejez pana nasc. ii răspunde in gand politicos. Toată lumea simțea ca Raven e însărcinată numai cei de vârsta ei nu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 28, 2020 9:35 pm

E si normal. Adultii au experienta si stiu deja chestiile de genul. Avand in vedere ca ai tripleti, o sa te slabeasca foarte mult. si bea niste suc rece. Pot spune ca Bishu e cel mai periculos. Nu de multe ori el a preluat trupul mostenitorilor si le-a distrus spiritul. suna ca o avertizare pt Damian.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 28, 2020 9:46 pm

CE AM?! zice Raven tare. Se sprijină de un copac și își pune mâinile pe burta in timp ce se uita la ea. Cum dracu o sa ma mai pot lupta?! Trebuie sa ii zic lui Damian! Dacă înainte era îngrijorată, ei bine acum e panicata rău și își simte inima cum ii bate mai repede. Voia o familie a ei pentru ca nu a avut asa ceva în copilărie dar nici asa de mulți deodată..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Nov 28, 2020 9:49 pm

Damian se uita la Raven si vede ca s-a schimbat brusc. Ti-e rau? si se ridica sa se duca la ea. Jimin in momentul asta doar tace, ii lasa pe amorezi sa isi clarifice treaba.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Nov 28, 2020 9:58 pm

Lui Raven totuși ii e greu sa ii zică. Suntem prea tineri sa avem fucking tripleti. Ce fac dacă o sa se supere?ii zice lui Jimin neajutorata. Se uita la Damian și răsuflă lung. Sunt puțin amețita. Cred ca e de la forma aceea pe care am luat-o în lupta. zice repede cea mai simpla scuza.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 6 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 100 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 53 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum