Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 51 of 100 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 75 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 13, 2020 11:22 pm

Damian isi dadea pantalonii jos in fatala ei sa facă sex direct csf. Intre timp Kaneki roseste puțin,dar se abține. Suntem doi contra unu, nu as vrea să folosim forța totuși. si ca să fie mai interesant, Damian era în umbra lui Raven ca să audă,dar nu vede nimic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 13, 2020 11:29 pm

Raven îl simte cum intra in umbra ei și se supara. Dar înțelege ca e curios și el. Dacă mai vrei sa trăiești, NU ieși din umbra. ii spune foarte serios. Și eu nu as vrea sa ma credeți atât de slaba. spune fata modest. Oprește apa pentru ca acum e curata și ii amenință pe cei doi cu dusul. Chiar nu e momentul pentru asa ceva. Poate ne întâlnim după concurs la un suc? întreabă cealaltă fata mai pașnic, ca dacă era o lupta, sigur Damian voia sa și vadă și risca sa o vadă pe Estelle goala.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 13, 2020 11:33 pm

Deci e goala. Me gusta. isi zice in gand, dar o asculta pentru moment ca nu e nevoie de el. Am putea dupa turneu daca vrei sa mai stai. Eu mai am meciuri de jucat. zice Kaneki de parca Damian e doar o runda preliminara. Lasa ca il bat eu ca sa aiba timp liber. se gandeste rautacios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 13, 2020 11:43 pm

Mai vedem. și lasă dusul înapoi la locul lui apoi se șterge cu un prosop. Bine, mersi. Ar fi momentul sa plecam, nu Kaneki? și îl ia de braț și ii așteaptă răspunsul. Estelle se uita la Raven și la reacțiile ei, apoi la Kaneki. Oare voi sunteți frați? Aveți parul de aceeași culoare, ochii la fel, păreți apropiați..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 14, 2020 12:05 am

Avem familii apropriate. spune scurt si da sa plece. Intre timp se retrage si Damian in vestiarul lui care era destul de aproape de dusuri. Dar a intrat doar ca sa isi ia niste energizant ca se va lupta si el.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 14, 2020 12:17 am

Asta a fost dubios pentru ea, dar ii lasă în pace și se îmbracă in haine normale. Cei doi pleacă și când sunt departe de vestiare, Raven zice mai încet către Kaneki: Frumușica și tupeista, nu? Se gândea ca și ea e cam la fel, deci probabil e genul care îl atrage pe el.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 14, 2020 12:23 am

Argintiul a ieșit din vestiar și dă de Estelle pe hol. O privește in ochi câteva secunde și singura interacțiune este: Poate avem un meci amical pe bune într-o zi. ii zice in gând. Că Damian este curios de puterea ei și are spirit competitiv. Kaneki răsuflă ușurat când iese și răspunde sincer. Să știi. Dar dacă pleacă acum nu cred că am cum să am tangente cu ea. răspunde sincer si logic.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 14, 2020 12:26 am

La cata lume e interesata de mine, trebuie sa stai la rand. răspunde și ea, cam tupeist dar foarte pașnic, apoi pleacă sa găsească de unde sa își ia o gustare. Raven îl asculta și zâmbește. Vedem. Nu e ultima fata de pe pământ oricum. ii zice deși o încântă faptul ca Kaneki are un crush pe cineva ca se simțea prost ca ea are relație și el nu.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon Dec 14, 2020 12:30 am

Argintiul chicotește și iese înapoi afară. Cred că următorul meci e al meu, așa că mă retrag la vestiare. răspunde pașnic de fata cu ea, dar rivalitatea nu a dispărut .
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon Dec 14, 2020 12:36 am

Acum ca a rămas singura, Raven se uita după Damian și prietenii lor. Îngerii erau înapoi la locurile lor, Cecilia bineînțeles ca era cu Akame in vreun vestiar și toată lumea își revenise. Când ne întoarcem în Rai trebuie sa ne interesam de fata aceea. zice Hope hotărâtă, pentru ca nu i se părea de încredere dacă își ascunde identitatea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 51 of 100 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 75 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum