Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 64 of 100 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 82 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 20, 2020 12:45 pm

Eu nu reacționez ca zeul ăla fals. Scopul meu este să manipulez muritorii ca să nu mai urmeze învățăturile îngerilor. E lipsit de sens să omor multă lume doar de dragul distracției. explică cu accentul lui british, că e favoritul lui.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 20, 2020 5:02 pm

Sunt complet ok cu asta. și in timp ce îl asculta pe Luci, ii da un hint lui Izaya de unde e Kaneki ca să îl găsească mai repede. Între timp i-a anunțat și pe Raven și Damian ca să nu mai caute degeaba. Părinții lui sigur o sa rezolve situația. spune neutru.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 20, 2020 7:04 pm

Intre timp Izaya zboara dupa Kaneki si il gaseste. Ce faci Kaneki? Te cresc atata timp si te lasi influentat de un zeu fals? ii zice in fata. Fuck off Dad. Black imi ofera puterea de care am nevoie. iar Izaya isi scoate sabia katana. Vrei iar sa ne batem? Bine, dar vezi ca nu o sa am mila. zice arogant. Adultul se uita la el. Dovedeste ce putere iti da ala. si ii face semn. Kaneki isi scoate din spate zeci de Kagune ce il ataca foarte repede pe Izaya. Doar ca Izaya ii vede toate tentaculele si le taie cu o singura lovitura. Black ii creste puterea iar Kaneki il ataca frontal pe Izaya, brunetul se fereste in zonele vitale. Kaneki ia distanta de el si aduna toate fulgerele din iad intr-o sfera neagra din energie. Izaya se uita la el. Kaneki elibereaza sfera iar un fulger negru se indreapta spre Izaya. Doar ca...Izaya avea aura de susanoo ce la aparat. Lupti mai slab decat inainte. si se uita la picioarele lui, iar instant ele se rup. Il prinde de par cu o mana si se uita la el. Kaneki isi regenereaza rapid picioarele si il loveste pe Izaya in stomac. Brunetul cel mare ii da un cap in gura si il arunca intr-o stanca. Instant picioarele si bratele lui Kaneki sunt taiate cu privirea iar trupul este sustinut de un lant din magie neagra. Nu intelegi ca puterea vine la cine are nevoie, nu la cei care si-o doresc? Lupti foarte hazardat si esti foarte usor de citit. spune neutru. Se uita in ochii lui si ii ajunge in suflet. Deci, tu esti Black. si il vede. Daca la Damian, Black era intr-o cusca, in Kaneki era liber ca pasarea cerului. Rinnegan, huh? Am inteles ca este unul din cei mai puternici si rari ochi. Dar nu esti un zeu, asa ca nu mi-e teama de tine. zice arogant. Izaya zambeste, se uita la el atent iar sufletul lui Black din Kaneki se dezintegreaza incetul cu incetul. Ce naiba ai facut? spune panicat. De te mai prind ca vrei sa imi corupi copilul si nepotii vin in lumea ta si termin cu tine. Daca vrei sa dovedesti ceva, vino in fata si lupta ca un razboinic. Planurile astea sunt jalnice. iar influenta lui dispare. Kaneki e lesinat, dar trupul revine la normal. Damian de pe pamant simte cum energia lui Black e gata. Au reusit. zice cand zbura.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 20, 2020 7:37 pm

Ăsta e bărbatul meu! spune bruneta incantata și mai ca ar pleca sa sară pe el. Ce bine. și e mai ușurată și ea de situație.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 20, 2020 7:41 pm

Izaya il ia pe Kaneki lesinat si intreg de pe jos si se teleporteaza la Shirley. Bun, il lasam sa doarma deocamdata. zice linistit. Si draga, as prefera sa nu mai facem copii o perioada. Kaneki si asa e dificil, o sa avem nepoti si parca as vrea sa fim si bunicii aia cool. si il lasa pe canapea. Luci chicoteste.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 20, 2020 7:51 pm

La cum te-ai descurcat cu băiatul nostru, deocamdată sunt de acord. spune mulțumită. Pe Kaneki îl pune pe o canapea și ea se duce lângă soțul ei. Ne putem ocupa timpul cu altceva dacă nu facem copii, cum ar fi un club fără inhibiții.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 20, 2020 7:54 pm

Sa zicem. si ii zambeste. Dupa ii zice la ureche. In plus, vreau sa te iubesc mai mult, fara pauze.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 20, 2020 8:16 pm

Shirley parca e o fetita mica când aude de dragoste. Luci, ne vedem mâine. Sa ma aștepti cu ceai. și isi ia bărbatul de braț.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Dec 20, 2020 8:33 pm

Lucifer le face cu mana iar cuplul plus copilul se teleporteaza la casa lor. Kaneki in camera lui, cuplul in sufragerie. Intre timp s-au intors si Raven cu Damian.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Dec 20, 2020 8:48 pm

Cei doi copii ajung la insula bruneților pentru ca Raven voia sa vadă în ce stare e Kaneki. E in camera lui, știe Raven unde e. Eu o sa profit de Izaya care e romantic și iubaret azi, asa ca faceți ce vreți aici dar sa nu ne deranjați. le zice repede Shirley și își ia bărbatul în camera cu jacuzzi. Movalia se uita la Damian, ca misiunea asta de căutare a lui Kaneki nu i-a împăcat totuși. Nu durează mult, dar as vrea sa fii și tu dacă cumva se trezește.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 64 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 64 of 100 Previous  1 ... 33 ... 63, 64, 65 ... 82 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum