Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 87 of 100 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88 ... 93 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 05, 2021 6:12 pm

Chiar dacă e puțin ciudat, movalia îl ia pe băiat de mana și zâmbește. Oarecum ii prinde bine sa știe ca amândoi sunt pe pace și acolo pentru ea. Hope vine și ea în camera și sare de fericire. In sfârșit ești bine și în siguranță! și merge sa o îmbrățișeze tare. Și tu ești aici? Vai ce dor îmi era de tine. răspunde și Raven care își îmbrățișează sora.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 05, 2021 6:16 pm

Brunetul zâmbește și se ridică în picioare, se duce la adulți. Sufletele celor doi vor să revină la normal, cum se poate face asta? întreba direct și politicos. Akame încă era curioasă, așa că lasă la decizia tuturor.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 05, 2021 6:23 pm

Shirley avea o mica fantezie cu Kenya și Raven, dar e însărcinată deci chiar nu e momentul. Pai Jimin zicea ceva de datul cerceilor jos, dacă chiar vreți sa va separați. Între timp Raven se ridica cu grija in picioare și pune o mana pe burtă. Toți par ok. Ma bucur. Hope pune și ea o mana acolo și simte la fel.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 05, 2021 6:26 pm

Okey. O sa ii dau. Doar ca mai am ceva de facut inainte. si se teleporteaza in locatia unde era Estelle, undeva in oras. Hei Estelle, poti sa imi zici ce cautai cu Levi? o intreaba direct in fata, ca inca era un subiect de interes atat pentru Damian, dar mai ales cat pentru Kaneki.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 05, 2021 6:32 pm

Fata știe de situație și e prinsa cu mâța în sac, dar nici nu ii e rușine, doar ii pare rău de Kaneki. Îl știu pe Levi de când a reînviat. Am fost crescuta în baza raufacatorilor. și isi pune mâinile în san. Sincer, el știa anumite informații despre voi de la mine. Totul a început ca un spionaj. Dar când am văzut ca nu e ok și nu e egala situația, eu sunt cea mai are i-a trimis lui Akame locația lui Levi. Și cu asta nu o sa își spele trecutul, dar măcar știu toți adevărul.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 05, 2021 6:45 pm

Cum Kaneki ia salvat relatia lui Damian, argintiul e dator cu aceeasi chestie. si isi scoate unul dintre cercei si sunt iar amandoi entitati separate. Estelle, eu nu o sa te parasc. Ma duc sa stau cu Raven. Kaneki, e intre tine si ea de aici. iar Damian se teleporteaza. Vrei sa fim doar noi doi fara altii o perioada? ca de, Kaneki inca mai tine la Estelle, nu o crede o persoana rea neaparat, doar ca nu ii convine ca ia ascuns ceva. Asa macar daca stau ei impreuna se vor cunoaste mai bine.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 05, 2021 6:58 pm

La ce te referi? Pe o perioada mai lunga adică? și se uita surprinsa. Nu a înțeles exact. Ori sa vorbească undeva singuri acum, ori mai mult. Ba chiar o surprinde ca el e asa înțelegător.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 05, 2021 7:00 pm

Sunt suparat pe tine intradevar ca mi-ai ascuns chestia asta. Dar simt ca viitorul meu este cu tine. Ma refer ca daca tii la mine, sa ne mutam amandoi impreuna intr-un apartament sau casa ca sa ne cunoastem mai bine. si o ia de mana. Intre timp Damian ajunge inapoi si sta cu Raven si Hope. Am revenit la normal. si chicoteste.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 05, 2021 7:18 pm

Fata chiar e surprinsa. Pe bune? O sa ierți asta? și îl ia și ea de mana. Dar sa știi ca nu pot sa ma retrag asa ușor de la răufăcători.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 05, 2021 7:21 pm

De iertat? Da, pentru ca ai incercat sa rezolvi situatia. Dar de uitat niciodata. dupa care se plimba putin. Nu iti imagina ca sunt imaginea dreptatii. Eu am crescut in iad iar carnea pe care o pot sa diger cel mai bine e cea de om, asa ca nu e foarte grav ce ai facut cat timp ai gandit bine pe final. bine, la Kaneki pe langa ca Estelle il intelege si sunt compatibili, conteaza si sexul.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 87 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 87 of 100 Previous  1 ... 45 ... 86, 87, 88 ... 93 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum