Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Apr 23, 2016 11:05 pm

Da, păi o sperie şi începe iar să tremure. Nu ştia ce să facă să îl oprească. Marietta până la urmă se decide să verifice, pentru liniştea ei sufletească aşa că închide ochii şi îşi pune mâinile pe ei, stând liniştită în pat şi începe să vadă prin ochii lui Izaya.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Apr 23, 2016 11:09 pm

O să îmi dau drumul, o să îmi dau drumul. repetă el încet cuvintele astea. Mai avea puțiiiin și.... Da, dă drumul. Dar nu în ea, în ultimul moment o scoate din ea și ejaculează pe iarbă. Nici măcar pe pielea ei!
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Apr 23, 2016 11:19 pm

Marietta e furioasă până la cer. Băiatul spusese că nu o să îi facă nimic, şi era clar după vocea fiicei ei că nu era tocmai pentru că voia ea. Iar acum oscila între a fi furioasă că i-a luat virginitatea şi nu a lăsat-o însărcinată (căci în perioada asta, să iei virginitatea unei fete fără a o şi lua de soţie este o ruşine mare pentru fată şi familia fetei. Nici un bărbat nu vrea de soţie o femeie care a mai făcut-o înainte.) şi a fi fericită că a avut bun simţ şi a dat drumul afară (dacă nu era virgină, poate că alegea varianta asta, de a fi fericită). Dar nu! Ea e furioasă acum! Nici o zi nu i-o las că uite ce îi face! Shirley e surprinsă, dar acum că avea ocazia, îşi ridică repede chiloţeii şi îşi pune rochia la loc, aranjată bine, şi începe să fugă...dar unde fuge? către cetate, că alt loc nu ştia. Măcar stătea în camera ei.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Apr 23, 2016 11:25 pm

Iar el se îmbracă la loc și se întoarce în camera lui cu dragonul ca să nu dea de ea. Îi lasă un spațiu al ei, dar și timp de pauză. Izaya simțea că mama fetei vedea prin ochii lui. Așa că face o conexiune telepatică. Deci ai văzut, huh?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Apr 23, 2016 11:27 pm

Da. De ce ai obligat-o? îi răspunde supărată. Shirley ajunge obosită în castel. O dureau picioarele şi urcă greu scările, dar fără să facă vreun zgomot.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Apr 23, 2016 11:30 pm

Am fost gazdă bună. I-am oferit ce trebuia și nu e niciodată mulțumită. A zis că nu vrea să își strice rochia de la tine, așa că i-am dat una mai largă de plimbat pe termen lung. Nu ia plăcut. Când eram în pădure să luăm prânzul, nu ia plăcut mâncarea. A fugit de la castel și tot făcea figuri. se plânge el mai supărat. Dar chiar și așa, tot o vreau. Și nu doar pentru că pot fi rege. Ci și pentru că o consider drăguță. După cum ai observat, nu are nici o rană fizică pe corp. Și nici nu am făcut-o foarte tare ca să o doară și să aibă sechele..
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Apr 23, 2016 11:39 pm

Până la urmă urcă în camera ei, încuie uşa şi cade obosită în pat. Ar fi făcut un duş dar nu mai voia să se dezbrace acum. De fapt, nu mai voia să se dezbrace o perioadă mai mare. Se bagă sub pătură şi se ghemuieşte, gândindu-se la ce tocmai se întâmplase. Marietta oftează lung. Păi...A avut ceva răbdare cu ea. dar îi răspunde. Nu a mai ieşit până acum afară. E normal să nu fie familiarizată şi să vrea înapoi la părinţi. Nu e aşa că vrea ea, ci că aşa e educată. Ar trebui să ai mai multă răbdare.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Apr 23, 2016 11:43 pm

Iar Izaya se întinde în pat . Înțeleg, înțeleg.Poate e materialistă, fițoasă și probabil foarte enervantă daaar... și ia o mică pauză în vorbire. Dar are și un suflet curat. Astăzi mă întreba de sclavi și din privirea ei le era milă de ei. Iar când am mers în piață cu ea.. Ei bine o copilă s-a pierdut de mama ei. Eu inițial am zis că e ceva obișnuit. După a mers ea singură la copilă să o ajute. Eh, era puțin speriată micuța .. Așa că am venit și eu să o ajut să își revină. După ne-am plimbat cu copila de mână să îi găsim mama și am găsit-o. De-aia vreau să o iau pe Shirley de nevastă, că simt că întunericul din inima mea poate fi completat de lumina ei caldă. îi zice pe un ton cald,dar și un zâmbet larg pe față.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat Apr 23, 2016 11:50 pm

Marietta zâmbeşte şi ea când îl aude vorbind aşa. Sper să nu minţi în legătură cu ce ai spus. îi zice de sfârşit şi deschide ochii, oprind conversaţia, căci bătea o servitoare la uşă. Îi aducea ceai.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat Apr 23, 2016 11:53 pm

Iar el se schimbă în haine de dormit . Mâine merge la vânătoare și o expediție să vadă cât timp i-ar lua până la orașul vecin. Dar se gândește că bruneta nu i-ar fi bine să stea o zi întreagă în soarele puternic. Că următorul oraș e într-o zonă deșertoasă.. O să o las cu Sora și Mona aici. după se bagă la somn.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 98 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 98 of 100 Previous  1 ... 50 ... 97, 98, 99, 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum