Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 51 of 100 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 75 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 25, 2016 5:05 pm

Pai si ce ar trebui sa facem acolo atunci? intreaba curioasa si se uita la colegii ei sa vada ce reactie au.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 25, 2016 5:22 pm

 Aveți o probă de scris, una în echipă și dacă reușiți, ajungeți într-un turneu individual unde vă bateți cu alți elevi din colțurile lumii.   le explica liniștit și le dădea foile.  Alexander cu Mona deja voiau să participe de pe acum.  Iar ca să văd ce potențial aveți voi, veți face un antrenament în care va rezulta ce element aveți voi. 
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 25, 2016 6:09 pm

Annie isi da ochii peste cap. Eu nu particip. le spune direct si pleaca repede.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 25, 2016 6:18 pm

Ba da, o să vi . spune Sora vesel și o prinde de braț. Nu ai nimic de pierdut. Și în plus, vă pot antrena personal. dar Alexander cu Mona tușesc ușor. Ăăă. Dacă e vorba de examenul ăsta îl rog pe rege să mă învețe tehnici noi. Că el nu are nici un rol la examen . că da, Mona îl știe pe Izaya de mult timp și se va folosii de asta. Daa. Scuze sensei, dar eu știu deja ce element am . Sunt elementul gheții. O să îl rog pe cavalerul zăpezii, cavalerul Raizel să mă antreneze. Tu poți să o antrenezi mai bine pe Annie. Am auzit că ești un strateg foarte bun, dar nu prea ai multă putere. Și Sora oftează. Bine, o să o antrenez doar pe Annie să vă bată fundurile, ați auzit? spune Sora cu încredere. Știe diferența dintre ei, dar nu e ceva imposibil.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 25, 2016 6:24 pm

Annie tot e suparata si nu ii baga in seama, mergand mai repede.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 25, 2016 6:37 pm

Ei bine , senseiul se duce după fată. Ce ai ? De ce ești supărată? o întreba ușor curios. Că doar nu mai e supărată pentru faza de ieri, nu?
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 25, 2016 6:43 pm

Nu vreau sa particip. Pe mine ma intereseaza doar sa stiu sa manuiesc o sabie sa imi apar familia. si face o pauza. Eu sunt o amarata fiica de morar care livreaza faina si ia grau. Nu am nici un element. Vreau doar sa imi apar mama si surorile. Tata a murit de la oboseala. Cine sa ne intretina? Nu ma intereseaza sa ies ranita sau chiar moarta din lupte...pentru asta sunteti voi baieti. apoi se opreste suparata.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 25, 2016 6:54 pm

Te subestimezi prea tare... completă Sora încet. De ce nu te uiți la mine? Nu am putere fizică și nu știu foarte multe tehnici în comparație cu alți războinici. Și știu cum e să ai un părinte mort, tata a murit la război și nici de viță regală nu sunt. spune mai tare, dar după oftează. Nu te pun să câștigi concursul sau să pleci la un război. Ci doar vreau să te învăț niște tehnici pentru binele tău și să le încerci în examenul acesta. Iar dacă într-adevăr te descurci, te poți orienta spre așa ceva. Dar dacă nu, nu e o problemă. Capeți experiență. Iar în caz de vei fi atacată de cineva , vei ști cum să te aperi. și îi zice pe un ton serios.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Wed May 25, 2016 7:44 pm

Roscata se uita in ochii lui si tace cateva momente, apoi isi revine. Mi-e frica. Iar Shirley acum, cu Mona care vrea sa fie antrenata de catre Izaya, ii se activeaza posesivitatea si dorinta de a-si marca teritoriul. Oare de ce?
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Wed May 25, 2016 7:49 pm

Iar Sora oftează scurt. Că Mona cu Alexander deja au plecat să își trimtă fișele de înscriere și tot, poate să facă ceva. Deși nu e în fișa postului ca un Sensei să facă așa ceva, Sora o ia în brațe pe roșcată. Mai degrabă e un fel de îmbrățișare parentală, ca să nu dispară teama. Nu trebuie să îți fie. îi zice pe un ton ușor mai cald, dar tot parental.
Și Mona îl vedea pe Izaya mai mult ca pe un frate mai mare( și brunetul o vede ca pe o soră mai mică, logic) la care apelează la el când e nevoie. Cel puțin așa cred ei...
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 51 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 51 of 100 Previous  1 ... 27 ... 50, 51, 52 ... 75 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum