Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 60 of 100 Previous  1 ... 31 ... 59, 60, 61 ... 80 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat May 28, 2016 2:25 pm

Fata îl ascultă şi merge în coteţul găinilor. Ele se cam sperie de roşcată dar nu e bai, aşa ia 6 ouă uşor. Îşi ridică tricoul deasupra buricului ca să le pună acolo, dezgolindu-i astfel trupul slăbuţ şi curat. După se întoarce în bucătărie.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat May 28, 2016 3:09 pm

Tricoul s-a pătat cu brânză și oftează lung. Îl dă jos și pune o bucată moale de brânză pe tavă. Așa arată și el mai multă piele. Tricoul murdar era pe găleata de spălat. După intră în bucătărie cu tava. O vede pe ea și observă cum avea pielea expusă. Se gândește la ceva, dar revine la realitate. Lasă tava pe masă și caută lemne de foc. Că nu exista aragaz. Da, Sora acasă e obișnuit să stea puțin despuiat.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat May 28, 2016 3:19 pm

Ei, şi ea începe să tragă puţin cu ochiul la el. Sensei e bine făcut... îşi zice în gând şi începe să zâmbească involuntar. Apleacă puţin capul ca să nu fie evident zâmbetul de la şuviţe şi apoi pune frumos ouăle pe masă. Normal că nu mânca ea atâtea, ci doar două, dar le-a luat pe toate cele găsite.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat May 28, 2016 3:33 pm

Sora așează lemnele și dă drumul la foc. Ia două ouă și bucăți de brânză și le pune pe tigaia ce era deasupra focului. În câteva minute termină. Dar ca să nu se strice ouăle, mai face două omlete. Pt el și bunicul lui. Se duce scurt la casa lui să lase omleta în farfurie, acoperită să nu se răcească. După revine în casă și face o salată pentru ea. Ia pâinea și când să mănânce, vede reflexia lui la geam.  Ah, scuze, mi s-a pătat tricoul și am uitat să iau altul.. 
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat May 28, 2016 5:45 pm

Atunci Annie începe să chicotească şi îşi ia omleta. Nu e nimic, Sensei. E casa ta până la urmă. apoi mănâncă liniştită. Cam voia să termine mai repede să plece acasă, însă pe de o altă parte nici nu voia să se grăbească.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat May 28, 2016 5:56 pm

 Aici îmi poți spune Sora. Când îmi spui tot timpul Sensei mă simt bătrân. Deși nu cred că sunt mai mare cu un an sau doi față de tine.  îi spune ușor răutăcios. După mănâncă și el. 
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat May 28, 2016 6:04 pm

Mh, bine, binee. apoi termină de mâncat şi se ridică. Mulţumesc. Cred că acum ar trebui să plec şi eu acasă. Mama sigur e îngrijorată. şi face o plecăciune politicoasă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat May 28, 2016 6:09 pm

 Ok. Vezi că poți ruga omul cu căruța din fața casei să te ducă acasă. Măcar atât să fac.  după termină și el de mâncat. Caută un tricou repede să îl îmbrace și să o conducă până acolo. 
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sat May 28, 2016 6:59 pm

Annie merge şi ea să se schimbe înapoi în rochia sa şi lasă frumos hainele celalte pe pat, că ştia Sora ce să facă cu ele. Ajunşi afară, roşcata inspiră adânc şi se întoarce la roşcat să îl sărute pe obraz lung dar drăguţ. Mulţumesc pentru tot, Sora. şi îi zâmbeşte.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sat May 28, 2016 7:17 pm

Iar el roșește ușor . Că era normal de data asta. Cu plăcere, Annie. și îi zâmbește cald. Se uită cum se urcă ea în căruță și îi face cu mâna.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 60 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 60 of 100 Previous  1 ... 31 ... 59, 60, 61 ... 80 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum