Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 67 of 100 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68 ... 83 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 30, 2016 11:28 pm

Shirley se înfurie şi se ridică de pe tron. Eu nu mai stau aici. Le face semn gardienilor care o aduseseră şi pleacă înapoi cu ei cu trăsura acasă. Păi să se sperie ea şi să pună în pericol copilaşii pentru nişte spectacol făcut de aia mică? Nein, danke. Annie tresare şi ea repede şi când face asta, pune fără să conştientizeze mâna peste mâna lui Sora.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 30, 2016 11:31 pm

Se pare că lui Shirley nu prea îi place. Prea mult stres nu e bun la sarcină. Bine a făcut că a plecat. și se uita la ea normal. Eh, și așa o tot alintă acasă. Are și brunetul o distracție cu examenul ăsta. Sora obvervă reacția lui Annie și își încrucișează degetele de ale ei . Că trebuia să o calmeze. Ba chiar o aproprie de el. Între timp Mona urcă sus și vorbește cu Alexander de meci. Se pare că argintiul e singurul care nu s-a speriat de puterea Monei. E deja mai puternică decât mine... își zice Sora mai cu ciudă. Că da.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 30, 2016 11:39 pm

Când roşcata îşi dă seama de ce se întâmpla cu mâinile lor şi...cu corpurile lor, roşeşte toată şi nu ştie ce să facă, aşa că stă acolo înţepenită.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 30, 2016 11:41 pm

Și când observă și el asta... roșește. După se depărtează puțin, erau prea aproape.Scuze. Nu voiam să îți încalc intimitatea... se scuza repede.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Mon May 30, 2016 11:44 pm

Atunci îşi revine şi Annie şi se depărtează şi ea, adică revine ca înainte la locul ei, retrăgând şi mâna. N-Nu e nimic, Sensei. Mie îmi pare rău! apoi apleacă capul ruşinată.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Mon May 30, 2016 11:48 pm

Și din nou se simțea aiurea că îi tot zice Sensei. Dar e examen, e normal să facă așa. Acum e chemat Alexander. Se bate cu un tip cât o gorilă uriașă de mare. Aparent, era din regatul pământului. Whoaa, ești mare rău. și se uita la el cu uimire. Ăla își mișcă barosul și dă tare jos. Și cât timp nu poate să se ferească, face repede un scut de gheață.Dar tu chiar ești grăbit, nu-i așa? și ca un contra atac, dă drumul la mai multe săgeți de gheață ce îi dă în figură. Dar nu cade doar cu atât. Hmm. Și Alexander a evoluat frumos. Nu are putere sălbatică ca Mona. Dar e mai calculat. Asta e sigur..
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 31, 2016 12:00 am

Annie se plictiseste si ea. Lupta ei a fost gata imediat pe cand colegii ei pica numai cu grei. Nici nu mai stia ce sa faca.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 31, 2016 12:05 am

Și acuma argintiul nu poate să zică nimic că ăla atacă iar, dar se ferește rapid pentru că e atent. Uriașul îl prinde și argintiul îl îngheață. După se întoarce la restul calm. După vede că Mona trebuie să se bată cu o fata ce are elementul vântului. După runda asta sunt semifinalele și finala. Sora ține mâinile pe umerii lui Annie și o privește în ochi. O poți face. Ești puternică și intelgentă. Cred în tine!
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Tue May 31, 2016 8:18 am

Nu o sa mai am norocul de dinainte dar mersi Sensei. spune pe un ton incet si asteapta.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Tue May 31, 2016 9:42 am

Și acum începe lupta. Tipa de aer vede ce e înprejur. Așa că adună pietricelele cu vântul ei și le trimite înspre Annie.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 29
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 67 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 67 of 100 Previous  1 ... 35 ... 66, 67, 68 ... 83 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum