Rpg-Zone
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kanie Mansion

2 posters

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

Page 3 of 100 Previous  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Next

Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 17, 2016 3:17 pm

Aurora era si ea suparata, ca mereu a fost draguta cu ea in pat, na. Isi apleaca privirea trista si mananca in continuare. Imi pare rau..
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 17, 2016 3:23 pm

Nu e nimic. Mersi că mi-ai spus. Așa măcar nu te voi mai răni. și îi zâmbește , după care o pupă pe obraz scurt. Că da, trebuia să o lase să mănânce.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 17, 2016 3:32 pm

Fata zambeste dar mananca in continuare. Inca te iubesc, sa stii. zice incet dupa.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 17, 2016 3:38 pm

Și eu la fel. Jur, nu știu ce s-a întâmplat ieri de a ieșit urât.... Dar mă rog. Nu voi mai repeta greșelile. Promit. și o mângâie scurt. După care intră și Hans la bucătărie. Bună dimineața. le zice celor doi zâmbind. Se gândea să o pupe pe Aurora.Dar fața lui Allan care arată de parcă ar vrea să îl bată îl cam oprește. Se pune la locul lui și își primește porția.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 17, 2016 5:02 pm

Bună dimineaţa, Hans. îi zice ea zâmbind. Zâmbea de fapt şi pentru că Allan încă o iubea şi pentru că s-a trezit Hans. Ea aproape termină de mâncat dar acum că a venit brunetul începe să mănânce mai încet.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 17, 2016 5:06 pm

Hans se uita la ei doi și păreau ceva mai împăcați decât ieri. Nu întreabă nimic special. Mănâncă normal. Totuși, pe Hans îl cam derajează atitudinea lui Allan. Îi se pare copilăroasă tare. Așa că va vrea să vorbească cu el. Asta după masă, desigur.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 17, 2016 5:14 pm

Tăcerea asta o cam deranja pe fată dar nu ştie exact ce să le zică, dar până să apuce să rostească ceva, o servitoare o cheamă că o caută mama ei. Aurora se uită la băieţi apoi le face cu mâna şi pleacă.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 17, 2016 5:20 pm

Și cum Aurora nu mai e..... Allan sare tare la Hans. CUM ÎȚI PERMIȚI SĂ MI-O IEI PE AURORA FĂTĂLĂULE?! și îl ia de guler tare. Brunetul îi dă peste palme și se eliberează. E amuzant. Ă? Ce e? întreba nervos. Cum un măgar ca tine se consideră un leu. și da, Hans a așteptat de mult timp să îi dea Rekt-ul. Vai, ai dat și tu de pizdă și deja ai tupeu. Și da, asta pe Hans îl deranjează cel mai tare. Aurora e doar o ,, pizdă”? și ridică o sprânceană. Iar blondul nervos că la cam blocat, îi dă una. Tu să taci. E doar vina ta!Mă întreb ce a văzut la tine! Sunt mai frumos ca tine, mai bogat, mai puternic, am regatul mai mare. țipă la el. Hans dacă știa că are penisul mai mare ca el, dădea rektul din nou. Sau mă rog, nu dădea. Că nu e genul. Ce i-am oferit eu Aurorei nu se măsoară în obiecte materiale. Îi ofer dragoste, compasiune, înțelegere. Cât timp ea era în depresie din cauza ta, eu am încercat să o ajut. Iubirea nu se măsoară în aur, să ști. îi explică calm.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Dede Sun Jul 17, 2016 5:24 pm

Şi ei bine, ţipătul lui Allan a făcut-o să se oprească şi să nu plece. A tras cu urechea la întreaga conversaţie şi era foarte mirată de lucrurile pe care le ziceau, dar şi bucuroasă că Hans ţine cu adevărat la ea.
Dede
Dede
Admin

Posts : 14502
Join date : 2016-03-23
Age : 26
Location : Itachi's house

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Danu Sun Jul 17, 2016 5:39 pm

Un motiv pentru care o iau pe Aurora ești tu. Te iubesc ,frate.Vreau ca toți să fim fericiți. Ca soț al ei,aș permite să petreceți timp împreună.Ba chiar și să vă culcați dacă ea își dorește.Nu îți înțeleg ura. spune el încă calm. Nu sunt gay și nu am nevoie de mila ta,slabule. spune plin de ură.
Danu
Danu
Admin

Posts : 14501
Join date : 2016-03-23
Age : 28
Location : Constanța

https://rpg-zone.all-up.com

Back to top Go down

Kanie Mansion - Page 3 Empty Re: Kanie Mansion

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 100 Previous  1, 2, 3, 4 ... 51 ... 100  Next

Back to top

- Similar topics

Rpg-Zone :: Oraș :: Oraș :: Case

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum